Kto/co mnie wkurza na re-Volcie? Reaktywacja ;)

Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
30 czerwca 2012 17:06
mamy na końskich kącik żółtodzioba.
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
30 czerwca 2012 17:09
Tak, ale mi nie do końca o taki kącik chodzi, tym bardziej, że w nim nie tylko pytania zadają żółtodzioby, a i doświadczeni koniarze 😉 Chodzi mi bardziej o kącik początkującego re-voltowicza.
A czy cale techniczne temu nie służą? Chyba, że masz na myśli towarzyskie porady, typu osoba X nie lubi, żeby mówić do niej cukiereczku, a osoba Y lubi, jak się ją chwali, osoba Z nikogo nie lubi, więc nie frustruj się, jak dostaniesz od niej obsztorc za to, że zapytasz, czy dziś poniedziałek.
No to proszę: http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,88565.0.html
Dopisujcie wszystko, co chcecie nowym przekazać.
Np. czego nie lubimy, nie tolerujmy...
Hyyyyyy, CzarownicaSa, mam nadzieje, ze nie pomyslalas, ze po tobie jeżdżę, po prostu mnie poniosło co do postu Djarumm 😉

Myślę, ze przydałby się taki watek "ku przestrodze", czyli taki revoltowy savoir vivre plus, jakie zachowania wkurzają revoltowiczów oraz rady, jak nie zostać zjechanym na forum 😉
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
30 czerwca 2012 18:16
ikarina w żadnym wypadku 😀 Po prostu uznałam, że przyda się sprostowanie  :kwiatek:
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
30 czerwca 2012 19:05
trusia techniczne, to chyba jednak służą do czegoś innego. Ikarina najlepiej wytłumaczyła o co mi chodzi.

Julie dzięki  :kwiatek: Teraz test dla początkujących, zobaczymy ilu z nich tam zajrzy  😀iabeł:
Akurat w tym momencie nikt mi na odcisk nie nadepnął 😉
Ja to po prostu zaobserwowałam na podstawie nie tylko swojej ale i innych młodych nowych użytkowników.
Kiedyś się tylko przywitałam w kąciku rekreanta,napisałam trochę żartobliwie o swoim koniu to na dzień dobry dostałam odpowiedź "kiedy kończą się ferie ?  🤔 " , "dzieciarnia znowu wylazła przed komputery"..-.- Co nie zmienia faktu że nie ma też ludzi na poziomie,bo zaraz jedna z użytkowniczek,powiedziała tamtej że przesadza nieco bo tylko grzecznie się przywitałam ; )  Mówicie żeby mieć szacunek do starszych i bardziej doświadczonych,spoko,dla mnie żaden problem,ale często sami nie macie do młodszych...Ja rozumiem jak zadają głupie pytania,są bezczelni,leniwi,oczekują gotowych odpowiedzi tu i teraz,zaraz...Okej zgadzam się,sama mam 15 lat a nie lubię czegoś takiego...Ale ludzie szacunek za szacunek,nie wymagajcie czegoś od nas,kiedy w większości my słyszymy 'nastki,quniarki,zaczęły się wakacje,kiedy kończą się ferie' etc. Albo jak młodsze to od razu głupie i ma siano we łbie..Nawet nie opłaca się go słuchać,tak z taką sytuacją też się kiedyś spotkałam,niestety.  😵 Nie mam syndromu mistrza,nigdy się nie chwalę,więcej czytam niż piszę a i tak niekiedy nawet jak o coś zapytam,czy skrobnę  mój post jest pomijany i pomijany i odpowiedzi się nie doczekam i to nie  z braku czasu osób tylko po prostu jakbym była 'niewidzialna' a dlaczego niewidzialna ? Bo nowa,młoda,bez interesującego konia który jest 'maszyną' i do tego super 'ubraną' . Ale żeby nie było smętnie to też spotykam się ludźmi miłymi którzy nawet jak coś im się nie podoba potrafią odpowiedzieć na poziomie,kulturalnie,bez nerwów i niepotrzebnych złośliwości,dużo lepiej jest przyjąć taką uwagę niż takie "burczenie"  🤣
Mówicie żeby mieć szacunek do starszych i bardziej doświadczonych,spoko,dla mnie żaden problem,ale często sami nie macie do młodszych...(...) szacunek za szacunek,nie wymagajcie czegoś od nas,kiedy w większości my słyszymy 'nastki,quniarki,zaczęły się wakacje,kiedy kończą się ferie' etc. Albo jak młodsze to od razu głupie i ma siano we łbie...

Djarumm ubiegłaś mnie 🙂 Miałam to napisać w "PORADNIKU dla nowych Re-voltowiczów". Identyczna sytuacja panuje w gimnazjach/liceach. Nauczyciele wymagają szacunku od uczniów, wielkrotnie drąc się na nich i ubliżając im. Takich nauczycieli zawsze miałam w głębokim poważaniu i ostatnia rzecz jaka przychodziła mi do głowy na myśl o nich to szacunek. Byli także tacy, którzy nigdy nie podnosili głosu, nie straszyli, nie gnębili, zwracali się wręcz Pan/Pani. Tacy nauczyciele byli darzeni szacunkiem i podziwem, nie musieli się o niego prosić!!!, nikomu nie przyszło do głowy, by ich znieważyć, nawet w prywatnych rozmowach.
Cintra -  :kwiatek: no bo taka jest prawda..Tu nie chodzi o podlizywanie się  i o to że lubimy jak ktoś jest dla nas miły,chodzi tylko i wyłącznie o to żeby szanować siebie nawzajem i odnosić się z szacunkiem także do osób młodszych,co to za głupota że tylko starszym należy się szacunek  😵
Całkowicie dziewczyny z wami się zgadzam, chociaż ja jestem ta stara i na forum i w życiu, nastolatką przestałam być .....dzieści lat temu, i do tej pory zadziwia mnie to,  że szacunek należy się tylko starszym, tak naprawdę to na szacunek trzeba sobie zapracować i na pewno nie  takimi durnowatymi tekstami, "co to ferie się zaczęły"?, a żeby było śmiesznie, ktoś do mnie też z podobnym  tekstem kiedyś  wyskoczył a z całą pewnością żadnej głupoty nie napisałam.    Ten Poradnik w ogóle nie powinien mieć racji bytu, bo to tylko pole do popisu jak skutecznie zniechęcić nowego użytkownika do forum.  A na forum wkurza mnie właśnie wazeliniarstwo,  zarozumialstwo i to nie tylko młodych i nowych użytkowników.
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
02 lipca 2012 11:06
regulamin do regulaminu do regulaminu

i szacunek starszym

🙄

nuda jakaś.

Jak ktos jest tłumokiem to i tak nic doniego nie dotrze, żadne kolejne slowo pisane chocby mialo 150 podpunktów (tym bardziej chyba nie dotrze)
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
02 lipca 2012 11:14
no...rzygam tęczą  🤔

wkurzają mnie malolaty takie jak rzeczona k...98 co to mi tu bedzie wchodzić i doradzac jak konia trzeba złapac na pastwisku, z szacunkiem sie jej mowi żeby przestała bzdety wypluwać to się pyta :
"ale o ssso chodzi 🤔"
no i co? jak jej nie powiedzieć inaczej? to jest właśnie efekt takiego bezstresowo-poprawnego politycznie wychowania 😁

np taki posel be, powie się mu z szacunkiem ze jest zboczony a ten do pana policjanta leci na skargę

o tempora! o mores !  😵
Niepotrzebnie sie frustrujecie dziecmi. Przeciez wiadomo, ze nie rodza sie dorosle i rozmow na poziomie 30latkow z nimi nie bedzie, poki tych 30stu nie skoncza. Pozwolcie dzieciom byc dziecmi i tyle...

No i absolutnie zgadzam sie z mlodymi w kwestii szacunku. Zenada wymagac od mlodszych, zeby byli mili i kulturalni, jak sie samemu jest agresywnym i pluje jadem. Gdzies wyczytalam takie kowbojskie przyslowie "Jezeli udzielasz zwierzeciu lub dziecku lekcji okrucienstwa, nie zdziw sie kiedy sie jej w koncu nauczy".
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
02 lipca 2012 15:07
No i absolutnie zgadzam sie z mlodymi w kwestii szacunku. Zenada wymagac od mlodszych, zeby byli mili i kulturalni, jak sie samemu jest agresywnym i pluje jadem. Gdzies wyczytalam takie kowbojskie przyslowie "Jezeli udzielasz zwierzeciu lub dziecku lekcji okrucienstwa, nie zdziw sie kiedy sie jej w koncu nauczy".

dokładnie. zreszta przeciez się wieku nie podaje tak? Tylko nick. Często zdarza się że dorosła osoba pisze jak nieopierzony dzieciak, a dzieciak jak dorosły.

Mierzi mnie tak na siłę i sztuczne wymaganie "szacunku"
Mam wrażenie, że jestem idiotką, podobnie jak 3/4 albo i więcej re-volty, a wrotki na siłę chce nam otworzyć oczy jacy wszyscy jesteśmy sfrajerowani, jak nas kantują, wykorzystują  🤔wirek:  Dziękuję  🙇  Sama bym nie wiedziała...
Jak Ci się tak nie podoba, to po prostu nie czytaj jego postów, proste.
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
03 lipca 2012 17:26
Mam wrażenie, że jestem idiotką, podobnie jak 3/4 albo i więcej re-volty, a wrotki na siłę chce nam otworzyć oczy jacy wszyscy jesteśmy sfrajerowani, jak nas kantują, wykorzystują  🤔wirek:   Dziękuję  🙇   Sama bym nie wiedziała...


Już kiedyś ktoś napisał w jego temacie przepiękne stwierdzenie- Doktor Judym w ,,czystej" postaci  😉
Mam wrażenie, że jestem idiotką, podobnie jak 3/4 albo i więcej re-volty, a wrotki na siłę chce nam otworzyć oczy jacy wszyscy jesteśmy sfrajerowani, jak nas kantują, wykorzystują  🤔wirek:   Dziękuję  🙇   Sama bym nie wiedziała...
do uslug...przeciez po to jest forum, zeby sobie pomagac 😎
Facella   Dawna re-volto wróć!
03 lipca 2012 18:17
wrotki  dostane za to ostrzeżenie, ale 🙇
Dworcika   Fantasmagoria
03 lipca 2012 18:39
Cierp1enie, tak, tak, wiemy - ignor i te sprawy, ale to temat "Kto/co mnie wkurza na re-Volcie" 😉
Wkurza mnie, ludzie chcą na siłę wygładzać, "wysładzać", pisać tylko grzeczne posty. Proszą o opinię na jakiś temat, ale w domyśle zostaje, że można wydać tylko pozytywną  😜  (ot chodźby wątek stajni poznańskich- kto skrytykuje od razu ma "nalot" właściciela stajni i krewnych i znajomych ). Może od razu w tematach zaznaczajcie - proszę o opinie, ale tylko pochwalne 😵  Nie lubię się topić w fali słodyczy i wazeliny  🙄
Cierp1enie, tak, tak, wiemy - ignor i te sprawy, ale to temat "Kto/co mnie wkurza na re-Volcie" 😉


No wiem wiem, tylko denerwuje mnie to, że gdzie nie wejdę to najazd na wrotka.
O i to mnie wkurza 😀
Dworcika   Fantasmagoria
03 lipca 2012 20:21
E tam, ten typ tak ma i tyle.
Wkurza mnie na maksa to, że na tym forum nigdzie nie doszukasz się, normalnej, rzeczowej dyskusji np o zawodach, rasach, hodowlach i inne taki. Wszystko sprowadza się do:

- "mój koniś jest taki sraki i owaki i zaraz wstawię wam fotkę jak słodko robi kupkę"
- "weź się lecz człowieki, matka cię chyba nie kocha, no bo robisz inaczej niż ja sobie uważam"

lub też:

- "nie mam nic do powiedzenia w temacie, ale i tak sie wypowiem, a przynajmniej powiem że nic nie wiem"

M A S A K R A..... 🙄
BASZNIA   mleczna i deserowa
04 lipca 2012 11:00
borowa, oo, chyba jestesmy na innych forach 😉
Dworcika   Fantasmagoria
04 lipca 2012 11:28
Basznia, też mi się tak właśnie zdaje.
Wkurza mnie, że jak nie ma narzekania na chamstwo, brak luzu, coś tam, coś tam na RV, to pojawia się wpis, że wszyscy tu pierdzielą o pierdołach i brak sensownych dyskusji. A mnie zawsze wszystko omija 😁
Facella   Dawna re-volto wróć!
04 lipca 2012 14:53
wkurza mnie anil22.
wkurza mnie anil22.

mniwe juz nie 😀
Facella   Dawna re-volto wróć!
04 lipca 2012 15:15
a to czemu? ignor?  😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się