Kto/co mnie wkurza na re-Volcie? Reaktywacja ;)

Mam wrażenie, że gdyby wrotki był nastolatką w hamerykańskim koledżu, to byłby najpopularniejszą blondlaską chyba.
Chciałam wstawić zdjęcie poglądowe, ale po wpisaniu w gugla "amerykańskie nastolatki" to mi tylko Justin Bibier wyskoczył.
Facella   Dawna re-volto wróć!
04 lipca 2012 15:21
Bieber dobry, teoretycznie się płciowo zgadza  😁
madmaddie   Życie to jednak strata jest
04 lipca 2012 15:24
O właśnie.
Blond marzenie, że co-poniektórym skacze ciśnienie z zazdrości.
One jeszcze potem idą na Harvard. W tych różowych szpilkach.
Dworcika   Fantasmagoria
04 lipca 2012 15:32
Wrotki w szpilkach najbardziej po prawej  😜
Przepraszam, wyobraźnia mnie poniosła 😉
Facella   Dawna re-volto wróć!
04 lipca 2012 15:35
W tych różowych szpilkach.

z noskiem w szpic.
Gdyby chcieć przefiltrować na revolcie słowo "wrotek" vel "wrotki"(pod względem najczęśniej wymienianego nicku) z pewnością było by numerem 1 na liście 😁
Mam wrażenie, że gdyby wrotki był nastolatką w hamerykańskim koledżu, to byłby najpopularniejszą blondlaską chyba.
Chciałam wstawić zdjęcie poglądowe, ale po wpisaniu w gugla "amerykańskie nastolatki" to mi tylko Justin Bibier wyskoczył.

to jest dobre 😀

PS ...ale nie, że to Cię wkurza na R-V? 😉
Coś co lubimy  😀iabeł:

Hej ja też miałam ostatnio problem ze swoją klaczusią.Odkąd rudzielec się u nas pojawił było troszkę problemów bo w pensjonacie z kąd do nas przyjechała karmiona była tylko jakimiś paszami że jej kopa przypominała żółtą papkę,klaczusia była w ręcz od niej napompowana.Gdy przeszła u nas na sianko i świeżę trawkę wszystko zaczeło wracać do normy,byłam już taka szczęśliwa,aż do wiosny 🙁Na wiosnę kobylinka jadła jak zawsze sionko do oporu,owies i młoda trawka na wybiegu,ale zaczeła gubić wagę w oczach.Zaczeło mnie zastanawiać co to może być przecież pani z pensjonatu zarzekała się że wszystkie koniki są odrobaczone i zaszczepione,więc nieobyło się bez weta.No i po tej konsultacji wyszło że koniś nie był wcale odrobaczany więc podałam mu pastę paramectin(Świetna) po paru godzinach była odpowiedź na frustrujące mnie pytanie co jest?
Okazało się że małpka ma glistę no i gzawicę żołądkowo-jelitową.
Po okresie karencyjnym pasty 21 dni wet zalecił podać jeszcze jedną dawką ze względy że gzawica to takie cholerstwo że ciężko się pozbyć no i miał rację bo za pierwszym razem wyszły larwy większe,a za drugim te mniejsze które były bardziej wbite w ściany żołądka.
Dlatego polecam przy takich sytuacjach odrobaczyć konisie bo robactwa jest pełno.
Averis   Czarny charakter
19 lipca 2012 09:59
ashtray, mnie bardziej przeraziło 'z kąd' i 'kópa'(kopa?).
ashtray, o masakra 😵 calosc po prostu.
.
asds   Life goes on...
19 lipca 2012 16:35
Buty w szpic najlepsze 😀
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
19 lipca 2012 18:52
Już sam nick jest powalający 😉
.
Madziuleczeniuczenieczka 😁 A mnie często leciutenieczko irutuje jak ktoś nazywa swojego konia synkiem, córeczką lub siebie mamusią, nosz kur!
A mnie często leciutenieczko irutuje jak ktoś nazywa swojego konia synkiem, córeczką lub siebie mamusią, nosz kur!


mam podobne odczucia
Gillian   four letter word
20 lipca 2012 05:41
a czemu?
A ja jestem zawiedziona, że małpka nie miała glistki i gzawiczki i że wychodziły z niej larwy, a nie larwki i że konsultowała się z wetem, a nie wecikiem.  😕   
e tam, mój koń jest "syn" i koniec. ogier znajomego (dorosłego faceta) też przez niego i rodzine, znajomych zwany jest "synek" bo to jego 1 wychodowany koń(łogr) wiec jest synek. w obu przypadkach nei ma to nic wspólnego ze zdrabnianiem "na różowo". zdrobnień nienawidze.

a mój jest przez wszystkich zwany synkiem. takie kochane małe przytulne konisko w końcu 😉 ale to też właśnie z duzym przymrużeniem oka. ja raczej wołam "syn". bo zdrobnień nei lubie haha 😉 jak coś robi chamsko i złośliwie to epitet zamiast "imienia" leci :P
no i 2 sprawa, że jak go przywiozłam do nowego domu (gospodarstwo, starsi mili ludzie, pomocnik do wszystkiego z wioski) , zapytali jak ma na imie?
- odp Carpe diem - no i reakcja była " 😲" (jak to wymówić, jak wołać??!!) wiec od razu powiedziałam że mogą mówić "syn/nek". wiec po tej chwili niezręcznej pauzy było "aaa!!! synek!" i dalej głaskanie ... no i tak zostalo 😉

zdrobnień nie lubie bardzo, bardzo mnie drażnią (jeśli nie jest to coś pojedyńczego i z oczywistym przekazem że to z " 😉 ". od razu mam wrażenie że rozmówca(zadający pytanie) ma nieadekwatny poziom do adresata (czy mnie czy np rozmówców na forum). no jak traktowac poważnie klaczucie z kupką?
Facella   Dawna re-volto wróć!
22 lipca 2012 10:23
mnie wkurza avatar Petit., bo odnoszę wrażenie, że ten koń ma pokaleczony pysk 🤔
mnie wkurza takie coś

"dalem da tego konie dużo dużo wiecej niż 3-4 tysiące. a co  do MK widziałem ,, byłem klacz , ona rzeczywiście bie łyka !! po prostu  w poprzedniej stajni stala obok łykacza. i tak to wygląda . kon teraz nie łyka. -dlatego skończ swoje yyy  jakby to powiedzieć "teorię" wyssane ,ze tak powiem z palca..."

nic z tego postu nie rozumiem  🤔
mnie tam denerwuje chamstwo zionące z tego typu postów. I szorowanie nosem po suficie...
mnie wkurza takie coś

"dalem da tego konie dużo dużo wiecej niż 3-4 tysiące. a co  do MK widziałem ,, byłem klacz , ona rzeczywiście bie łyka !! po prostu  w poprzedniej stajni stala obok łykacza. i tak to wygląda . kon teraz nie łyka. -dlatego skończ swoje yyy  jakby to powiedzieć "teorię" wyssane ,ze tak powiem z palca..."

nic z tego postu nie rozumiem  🤔
Powinnaś chyba to umieścić w yyyy... że tak powiem w "co mnie śmieszy na RV" 😀
Averis   Czarny charakter
23 lipca 2012 11:25
Ej yyy ona bie łyka, to bie łyka iajdcie obie spokój. Widziałam, byłam i napisałam.
Wkurza mnie ta cala sprawa z Gosia koniara. Wszyscy sie rzucili jak na swieze mieso.
Jakby ludziska to zignorowali, to by byl wkrotce spokoj, ale nie - latwo jezdzic po 11 letniej dziewczynce (oczywiscie, jezeli to jest prawda)
Facella   Dawna re-volto wróć!
23 lipca 2012 21:31
ikarina, nie wiem o co chodzi, możesz rzucić linkiem do wątku/postu?
Facella - tylko, że chyba połowę wątków końskich trzeba by było tu dać, nawet u nas na howrse się pojawiła  😁
watkow bylo kilka - oglowia, ujezdzenie, ujezdzanie slepego konia, siodla ujezdzeniowe

I podobno delikwentka ma 2 konta.
ikarina, dropsio co tez ja chcial poprawic, to jej drugie konto 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się