Kto/co mnie wkurza na re-Volcie? Reaktywacja ;)

zembria   Nowe forum, nowy avatar.
09 sierpnia 2023 14:33
desire, aż sprawdziłam na telefonie i faktycznie, masz rację, mi się też podkatagorie nie wyświetlają. Dziwnie. Na kompie mam wszystko normalnie.
Faktyko jakiś bug się wkradł.
Ja mam na kompie normalnie. Nie używam na telefonie ogłoszeń, to nie wiem.
Ponownie zastanawia mnie, czy osoby wystawiające ogłoszenia na pewno chcą sprzedać swoje rzeczy….
Kontakt znikomy, albo bardzo często brak odpowiedzi. Potrafiła mi kiedys jedna sprzedająca po miesiącu odpisać, czy nadal jestem zainteresowana zakupem 😅
Ostatni deal tez nie doszedł do skutku, bo gdy juz udało mi sie uzyskać odpowiedz, ze produkt bedzie wystawiony na olx, to tam sprzedaż nie została potwierdzona, wiadomości nieodczytane…
Milla może ludzie oczekują telefonów? Wiadomości potrafią się długo ukrywać.
Gdyby jeszcze te numery telefonów były dodane...
Zaczęłam się już zastanawiać, czy to nie są potencjalni oszuści, bo zawsze pytam o możliwość wystawienia na olx/vinted.
Muchozol2   Nie rzuca się pereł przed wieprze ;)
27 września 2023 20:34
Wkurza mnie na rv, że mimo wielu próśb kłamstwa na mój temat sobie wiszą, a tłumaczenia zostały skasowane.
Facella   Dawna re-volto wróć!
27 września 2023 20:39
Oh sh...t, here we go again... 🙄
🤡🤡🤡
Muchozol2, to tu nie wchodź, przestanie Cię to wkurzać... 🙂
Gillian   four letter word
28 września 2023 09:56
Ale ładna dzisiaj pogoda! Piękna jesień, słoneczko świeci, komary poszły do piekła, idealny dzień aby iść na grzyby 😀 a jak tam u Was 😇
Wkurza mnie, że mam za dużo roboty dzisiaj i nie mogę się z wami pointegrować 😅
Gillian, Wygrałaś internety tymi komarami! xD 😀

Tak jest, piękna pogoda i u nas!
Facella   Dawna re-volto wróć!
28 września 2023 10:13
Gillian, ogólnie cały wrzesień piękny, zwłaszcza odkąd komary zostały skazane na potępienie 😆
Dziwnie się Was czyta w temacie komarów jednocześnie drapiąc się po kostce i świeżym ugryzieniu komara 😂
Dajcie spokój, ja mam całą fioletowa nogę od drapania się przez bryczesy....
U mnie komarów moc i przede wszystkim tych pier@%^$^ meszek, które do pasji doprowadzają i konia i mnie 😩
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
28 września 2023 12:25
Komary wyginęły, ale mamy naloty strzyżaków w lesie 😝 Tak, to mnie wkurza.
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
28 września 2023 12:26
Gillian, koniec września a ja brossa do kontaktu musiałam kupić na komary 🙁
I strzyżaki też atakują
Gillian   four letter word
28 września 2023 12:28
U mnie na szczęście już w zasadzie ich nie ma, za to koniec sierpnia mieliśmy takie oblężenie, że dwa razy weta wolałam ze sterydem bo konie prawie w anafilaksje wpadły. Całe ciała w bąblach, nie szło wytrzymać. Jeszcze takiego czegoś nie widziałam. Dobrze, że zaraz jesień i zima to trochę spokoju 😎
Muchozol2   Nie rzuca się pereł przed wieprze ;)
28 września 2023 13:05
Dla niektórych tak, ale dla samych komarów to czas pomoru 🙁.
I w sumie zasłużonej sprawiedliwości za to kąsanie 🙂.
U mnie komarów moc i przede wszystkim tych pier@%^$^ meszek, które do pasji doprowadzają i konia i mnie 😩
budyń, a masz coś na meszki sprawdzonego? ja mam ten sam problem, jak założe maskę to koń ma drugą maske z meszek na niej zrobioną, mój mąż jest chyba nawet uczulony bo jak go ugryzie to ma bąbla jak nektarynka
espérer, ja też mam uczulenie na meszki i mnie to strasznie wkurza! Do tego stopnia, że lekarz zapisał mi adrenalinę gdyby mnie meszka w szyje ugryzła na przykład.
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
29 września 2023 07:16
Rany... strzyżaki.... Nienawidze tego g*wna! W tym roku jest ich jakieś zatrzęsienie, a do tego nie działa na nie nawet najsilniejsza mugga -.-
Mój pies ma fioła na strzyżaki, a ostatnio ze stajni przywiózł jednego i oszalał w domu.
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
29 września 2023 08:52
Ja wczoraj z konia wyjęłam z 7 po spacerze, mimo "obierania" na bieżąco po drodze 🤦 Inwazja jest.
Gillian, ogólnie cały wrzesień piękny, zwłaszcza odkąd komary zostały skazane na potępienie 😆
Facella, niestety nie zostały skazane na potępienie. Przeprowadziły się do WLkp!!!Wkurza mnie na rv, że mimo wielu próśb kłamstwa na mój temat sobie wiszą, a tłumaczenia zostały skasowane.
Muchozol2, o boże! Właśnie moja podświadomość o tobie ostatnio pomyślała. No i proszę!!!
... muszę w takim razie zacząć myśleć o nowym, wymarzonym domu! Stare gospodarstwo rolne z kamienną stodołą przerobione na dom!
Muchozol2   Nie rzuca się pereł przed wieprze ;)
29 września 2023 10:30
Tego życzę!
U was już nie ma komarów... zazdroszczę... U nas nadal dramat, a do tego wróciły takie muszki które się wczepiają skóry i gryzą (nie strzyżaki, nie wiem jak się nazywają...). I robią okropne rany na klacie...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się