Forum towarzyskie »

PSY

Jest u mnie na przechowaniu - właścicielka przez jakiś czas nie może się nią zajmować i szukała tymczasowego opiekuna  😉
Aha ropzumiem. A masz pozwolenie na odchudzanie? 😀
Nie pytałam  🤣 Ale myślę , że się przyda Bezie , bo pierwszy dłuższy spacer i przyszła ze mną zasapana . Będzie myślę szczęśliwsza mogąc biegać . Mam nadzieję jednocześnie , że nie wróci do stanu poprzedniego jak uda mi się ją do lepszego stanu doprowadzić ... Więcej na ten temat mogłaby pewnie powiedzieć Siwa Folblutka bo to pies jej cioci  😉
No to w takim razie powodzenia życzę.😉
Nero i zabawy z wodą





k_cian, ale ja nie mam hotelu dla psow. Mam pracujacego psa, szkolenie trwa dlugo, pies musi byc 100 % pewny, wiec nie pozwole zeby podczas mojej nieobecnosci zdarzylo sie cokolwiek, co mogloby zaburzyc ustalone relacje miedzy nim a psami i miedzy nim a ludzmi. Ten jest moj prywatny, pozostale 4 z ktorymi pracuje nie sa moja wlasnoscia, wykonuja inna prace niz moj, co nieznaczy ze moga pozwalac sobie na bledy. Nie sa to psy domowe, w sensie towarzyszace, ktorych jedynym zadaniem jest byc przyjacielem, czy nawet sportowcem.
Wole zeby moj pies sie nudzil niemilosiernie przez 2 tygodnie w kojcu niz mialby ten czas spedzac w stadzie psow. Nawet zakladajac ze czulby sie swietnie w takim ukladzie.
I mowie o swoich psach i moich pogladach, i ja nie oddalabym psa w miejsce reklamujace sie jako domowe warunki, pieseczki spedzajace dzien na harcach w stadzie i spiace na kanapach. Zostawilabym psa w miejscu, gdzie wiem ze nie zdarzy mu sie nic przykrego ze strony psa lub czlowieka, gdzie nikt nie bedzie uskutecznial swoich metod szkoleniowych, gdzie bedzie karmiony wg moich zalecen, a dzien bedzie spedzac w kojcu, wyprowadzany co najmniej trzy razy dziennie na spacer. I tyle.

Jak komus potrzeba do szczescia domowego hotelu to przeciez nie problem, takich jest chyba znacznie wiecej niz tych "strasznych" kojcowych. Ja nie widze w tym problemu

Aa, sienka, a czy ja mowie zeby psy izolowac na codzien? Mowimy chyba o sytuacji przejsciowej, maksymalnie na 3 tygodnie. A nie o sposobie na zycie. I prawda jest ze psu najlepiej blisko przewodnika, ale nie zawsze jest to korzystne ze wzgledu na to do czego nam pies, jezeli potrzebny nam bardziej samodzileny to kojec jest niezly, jak potrezbujemy psa asysta lub przewodnika to raczej doìazymy do maksymalnego zwiazku z czlowiekiem, czy nie tak?
Mamy legowisko!




Jednak ktoś psicę wyrzucił  😁

Genialne  🤣
Beza też kocha wodę . Widziałam na zdjęciach , a w niedzielę być może uda mi się przetestować u rodziców . Być może ją zabiorę do rodziców , są tam stawy , będzie gdzie miała na działce biegać  😉
A i jeszcze pytanie - czemu pies zjada trawę - jeden gatunek , chyba ten sam co koty ? U kotów wiem o co chodzi , a u psa ? Beza zjadła dzisiaj trochę tego na spacerach . I wolałabym wiedzieć , że rano przypuśćmy będzie szansa wdepnięcia w wymiociny czy coś innego , co ta trawa powoduje  🤣
Bischa L, a jak retriever miałby nie kochać wody? 😉 To nie byłby retriever.
Bischa L, to zależy od psa i jego potrzeb. Jedne zjadają chcąc się czegoś pozbyć z żołądka, ale zazwyczaj jedzą tego dużo i od razu hafcik. A czasem troszkę skubną i wyłazi drugą stroną- taki przyspieszacz perystaltyki.
wistra - 2 foto świetne  😁
klikajcie i pomóżcie  raz dziennie na wybranego psa można głosować, także jak najwięcej osób musimy znaleźć. psy ze 100% dostaną pakę karmy!

http://szerlok.pl/nakarm_psa/
Dziękuję  :kwiatek:
Kliknęłam  😀
I ja nakarmiłam 🙂
też nakarmiłam 🙂
Ale pięękne jest to posłanie! I pies się super komponuje 🙂 Też nakarmiłam 🙂
Tez nakarmiłam.
Ale pięękne jest to posłanie! I pies się super komponuje 🙂 Też nakarmiłam 🙂


Prawda?
Tylko, że psicę kot wyrzuca 😀
Poczekam na wypłatę i zakupię mniejsze dla kotów  😉
No widzę, ale jest boskie!! I brawo za dopasowanie kolorystyczne kota i psa 🙂

Dzisiaj odebrałam mojego konga dla seniorów - w życiu nie widziałam takiego zabawowego pudla mojego 😀
Czy ogolenie szpica to zbrodnia? Ubiegłe lato i poprzednie również spędził w takiej fryzurze:

Trochę bym ja zmodyfikowała zostawiając więcej grzywy i kołnierza na przodzie tylko.
A pomysł stąd, że pies wyraźnie nie daje rady w te upały...pokłada się, non stop dyszy itd.
to ja się podłączę do pytania ale o charty rosyjskie, widać że się psiny męczą w tym futrze...
Daniela, gól go i się nawet nie zastanawiaj 🙂 Co ma się biedak męczyć.

Melduję, że pies zostaje w naszym mieszkaniu na nasz cały 2-tygodniowy wyjazd z rodzinką ze Szkocji (rodzice i 2 małych dzieci)  z którą zamieniamy się na mieszkania 😀 Strasznie się cieszę, że się zgodzili, kamień spadł mi z serca 🙂

A tak Puyol uczy się ze mną do egzaminu 🙂
Dzionka-masz najszczęśliwszego psa na świecie!!! Wygrał los na loterii!  😍
Czy istnieje jakiś preparat odstraszający TYLKO koty, nie psy?

Kotka przesadza z tym zrzucaniem suki z legowiska!
Daniela, to ja już wolałabym zostawić mu więcej włosa na całym ogonie ale za to wyciachać więcej z kryzy.
Bo w tym fryzie sory ale wygląda dość hmmmm śmiesznie.
Jak nie zrobisz mu na ogonie pompona i wytniesz więcej kryzy pies będzie wyglądał lepiej bardziej naturalnie.
coś w tym rodzaju
przd
[img][[a]]http://www.galeria.psisalondafi.pl/main.php?cmd=thmb&var1=SZPIC%2Fdafi.jpg&var2=254_75_false[[a]][/img]
po
[img][[a]]http://www.galeria.psisalondafi.pl/main.php?cmd=thmb&var1=SZPIC%2Fdafi109.jpg&var2=254_75_false[[a]][/img]
W&W moje psy też tak bawią się wodą. Uwielbiają to  😉

wistra to co ten kot tak sterroryzował psa?

Daniela gol go jak chcesz, ważne żeby się nie męczył. Ja czasem żałuję że mojej ONki nie mogę włosów pozbawić. Jako jedyna z całej trójki nie ejst golona 😉
Muffinka, oj wodę to on kocha 😀
na działce całe dnie teraz w stawie siedzi razem z Quantą.
Gorąco mu w jego bujnym i czarnym futrku więc chłodzi się w wodzie 😉
zaba - dzięki 🙂😉 Miło się na niego patrzy, coraz milej - odzyskuje chyba pewność siebie 🙂

Muffinka, jakiego ty masz trzeciego psa? Bo o pudlicy i ONku tylko sobie przypominam 🙂
Dzionka mam pudla, owczarka niemieckiego i  airedale terrier'a 😉
Potem przypomnę Ci jakąś fotka może. Póki co spadam przeprowadzać konia🙂
Ooo, zawsze chciałam mieć airedale tarriera 🙂 Przypominaj i powodzenia w przeprowadzce!
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się