http://www.schronisko.krakow.pl/index.php?id=5"Zalewa schronisko dla zwierząt. Wszyscy, którzy mają warunki proszeni są, aby zabrać jakieś zwierzę psa/kota choćby na przechowanie na 2/3 dni."
piszę tu, bo do wątku o powodzi nie kazdy musi zaglądać, a moze ktos stąd jest w stanie jakos pomóc
edit, wczesniejszy komunikat:
"Rozpoczęła się ewakuacja schroniska dla bezdomnych zwierząt przy Rybnej 3. Władze schroniska apelują o pomoc. Proszą, by odpowiedzialni mieszkańcy Krakowa, znający się na psach i gotowi pomóc skontaktowali się z schroniskiem tel./fax🙁0-12) 429-74-72 , 429-92-41 lub przyjechali na miejsce. Potrzebne są osoby, które na kilka dni przygarną schroniskowe zwierzęta."