Kto/co mnie wkurza na re-Volcie? Reaktywacja ;)

Mysza, niestety to jest wątek o tym, kto akurat kogoś wkurza - wiem, bo sama byłam jego bohaterką nie raz 😀
Anderia   Całe życie gniade
31 lipca 2012 16:12
A ja tam lubię te nowe ogłoszenia. Wszystko jest bardziej przejrzyste, dużym plusem jest wyszukiwarka i możliwość zobaczenia listy wszystkich ogłoszeń od jednego użytkownika. A nawet z jakiego województwa jest oferta. Ale wiadomo, jednemu podpasuje, drugiemu nie 😉 Stary wątek ogłoszeniowy miał swój klimat, ale ja uważam, że te też są niezłe. Drażnią mnie tylko te śmieszne propozycje, zwłaszcza, kiedy cenę ustaliłam i jasno daję do zrozumienia, że nie chcę negocjować  🤣
Mysza   "Śmierć jest kolejnym koniem, którego dosiadamy"
31 lipca 2012 16:18
Mysza, niestety to jest wątek o tym, kto akurat kogoś wkurza - wiem, bo sama byłam jego bohaterką nie raz 😀

Nie no spoko, ale jest różnica między "Wkurza mnie Mysza", a "Co było 2 lata temu?" 😉
Mi tam nie przeszkadza, że ja kogoś wkurzam - trudno, ale niech dadzą ignora, ja nikogo nie zmuszam do czytania moich postów 😀
Dworcika   Fantasmagoria
31 lipca 2012 16:22
Dworcika, napisz na PW do swojej przyjaciółki żabeczki, opowie Ci wszystko ze szczegółami (których zresztą ja sama się dowiedziałam właśnie od niej 😀), to nie jest wątek o mnie :]


Przyjaciółką? 🤔 Raz w życiu laskę na oczy widziałam, więc chyba nieco za daleko idące wnioski wyciągasz. Wątek jest o tym co tu kogo wkurza. Mnie wkurza fakt, że ktoś o czymś pisze, ja sobie sprawy nie przypominam. Więc pytam grzecznie o co chodziło. Znowu coś boli?

Nowe ogłoszenia... jak powstały to nie wchodziłam. Chociaż to raczej z powodu przesycenia się przez ponad dwa lata wertowaniem tego tematu. Zajrzałam jak czegoś konkretnego szukałam i bardzo mi się ta forma spodobała, teraz zaglądam co jakiś czas.
Chodzi o tą akcję ze Starego Lubina, co na końskich było głośno 2 lata temu i konia Lovecruellove  - Skocza.
Averis   Czarny charakter
31 lipca 2012 19:42
Cierp1enie, hm...dalej nie mam pojęcia. Czuję się wykluczona 🙁
Dworcika   Fantasmagoria
31 lipca 2012 19:44
Averis   Czarny charakter
31 lipca 2012 20:02
Dworcika, o mój rozmarynie- pamiętam! Mysza, powiem tak- po wpisach w wątku sercowym naprawdę Ci współczułam, szkoda, że niepotrzebnie 😉

Edit- zjadłam wyraz
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
31 lipca 2012 20:08
A ja po lekturze wątku, po raz kolejny stwierdzam, że uwielbiam kury Duuni <3
Zamrucz   Gdziekolwiek iść chcesz, hej, pójdę tam i ja:)
31 lipca 2012 20:31
Udzielam się krótko, ale Mysza już mnie drażni :]
Pokusiłam się na przeczytanie powyższych linków - dno z wielką dziurą i obfitym mułem Mysza - jeno wstyd...

A teraz czekam na ripostę w formie - jesteś taka i taka, jak Ci nie pasuję zablokuj mnie!!1111oneoneone
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
31 lipca 2012 20:49
widzę, że Mysza była pierwsza by krytykować analop, a sama nie ma czystego sumienia.
Jednak prawda jest - internet pamieta, internet nie wybacza
Dworcika   Fantasmagoria
31 lipca 2012 21:08
Oooj... dziewczyny, przestańcie! Dorosła, z K. się rozstała i nastąpiła ogromna zmiana!
Tęskno mi za końmi, NASZYMI końmi. Włożyłam w nie masę pracy, serca, dorosłam dzięki nim...

Teraz to już nie to samo.

Kuba jest na sprzedaż.

Zastanawiam się, czy nie pierdolnąć całego tego jeździectwa w pizdu, zająć się tym zawodowo, a nie z przyjemności.

Zacząć traktować konie jak ZWIERZĘTA, a nie przyjaciół.
Nie chcę znowu cierpieć.


http://www.photoblog.pl/friendorfoe/126482752

Dodając do tego tytuł bloga (nad zdjęciem), witki opadają.

Mysza na RV działa mi na nerwy, nie znoszę hipokryzji i oszustów.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
31 lipca 2012 21:12
I to smutne, gwiazdkowe ubolewanie nad "Beb" pod każdym postem. Urocze.
Averis   Czarny charakter
31 lipca 2012 21:12
Dworcika, nie wiem, nie znam się, ale żeby zająć się końmi zawodowo, to przede wszystkim trzeba sobą coś reprezentować. I odróżniać konia zagłodzonego od normalnego, ale tak jak mówię- nie znam się, ja z końmi tylko dla przyjemności.
Dworcika   Fantasmagoria
31 lipca 2012 21:17
Ale wiesz... ona nie chce więcej cierpieć.
Averis   Czarny charakter
31 lipca 2012 21:17
Dworcika, nie dziwię się jej 🙁 Życie jest takie okrutne...W innym, lepszym świecie konie można by było zaniedbywać do woli a one by żyły i żyły. Co za pech.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
31 lipca 2012 21:30
Przebrnęłam przez drugi zalinkowany temat i nie wierzę. Normalnie nie wierzę. Trzeba nie mieć absolutnie godności, żeby dalej się na forum udzielać.

http://www.re-volta.pl/forum/index.php/topic,30888.msg761614.html#msg761614
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
31 lipca 2012 21:33
Zwłaszcza tępiąc bogu winną Met, która wyciska poty by pomóc zwierzakom. Jak dla mnie szczyt bezczelności.......a już to dot.ochraniaczy..... bez komentarza
Dworcika   Fantasmagoria
31 lipca 2012 21:37
Mało tu bylo takich, którzy mieliby taki tupet...
Ale sądząc po notkach na blogu, blizny już się wygoiły, z porzuconym niedawno Kamilem znowu sielanka, stajnia wybielona i koń wraca! Nic tylko się cieszyć szczęściem Myszy.
ja przyznam, że ciągle uważam, że filantropia to zajęcie dla ludzi zamożnych...bytowanie polegające na obcinaniu sobie "procentu za obsługę" uważam za niesmaczne...dlatego na swój sposób rozumiem krytykę działalności Met.
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
01 sierpnia 2012 13:54
....i koń wraca!


To jest w  tym wszystkim najsmutniejsze... niestety.
Wcześniejszy bilans imprezy znamy.  W sumie chyba tylko Skocz i Bursztyn wyszli  z tego cało. Trafili do normalnych opiekunów.
Zobaczymy jaki tym razem cyrk zaoferuje program.

Zamrucz nie dygaj nic jeszcze przed tobą kariera na jej fbl :P🙂 Zresztą tak na boku to czeka każdego  kto nie jest jej przychylny i nie wierzy w  jej bajeczki.
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
01 sierpnia 2012 13:59
Jestem w szoku  😲 Przeczytałam dwa stare wątki, przeczytałam photobloga i witki mi opadły. Też kiedyś byłam zbuntowaną nastolatką, ale tutaj śmierdzi gówniarstwem na kilometr. I te notki...
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
01 sierpnia 2012 14:06
A ja po lekturze wątku, po raz kolejny stwierdzam, że uwielbiam kury Duuni <3


kury dziękują i pozdrawiają! kokoko!
Śmierdzi gówniarstwem, bo to gówniarstwo w najczystszej postaci.
kujka   new better life mode: on
01 sierpnia 2012 14:37
O kurde, dopiero teraz sobie przypomnialam ten temat!

Co ciekawe, Mysza, ktora w 2010 r pisala, ze ma 17 lat, niedawno w watku sercowym pisala dokladnie to samo. 😉
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
01 sierpnia 2012 14:40
ale o co chodzi z tą Myszą? Że po Met i jej fundacji pojechała kiedyś?

kujka   new better life mode: on
01 sierpnia 2012 14:42
ElaPe, raczej o to, ze doprowadzila konie, ktore miala ze swoim kochasiem pod opieka do oplakanego stanu... a teraz byla pierwsza do krytykowania w watku o ogierach z Analopu. smierdzi hipokryzja troszke 😉
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
01 sierpnia 2012 14:43
aa, ok, to nie wiedziałam.
.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się