Wpływ treningu na wygląd. ZDJĘCIA.

Aż  sie robi dołek na kręgosłupie miedzy szczytem zadu a rzepem, prawda?

hersztowi raczej sie nigdzie dolki nie robia 😉 ale fakt, zad jest spadzisty i dosc ciezko go nabudowac, zeby wygladal inaczej.
katija, koń się wdrożył do roboty w dobrym kierunku, ale pupę i szyję to spokojnie mu jeszcze można urobić 🙂

mam nadzieje wlasnie, ze jeszcze troche tego zadu przybedzie. rzezbimy dalej 🙂
Chciałam pokazać naszą zmianę 😉 jakiś czas temu pokazywałam jednego kuca, z którym pracowałam ok 1,5 roku i było widać fajną zmianę 🙂 z  Siwym pracuję ponad 4 lata, zmiana wg mnie jest duża w jeździe, w wyglądzie widzę też - zobaczymy co Wy na to 🙂 na pewno na tak długi okres czasu zmiana jest niewielka, ale i koń był tuż po zajazdce zepsuty, a ja jednak na tyle zaawansowanym jeźdźcem nie jestem, żeby to tak szybko odpracować (taka sytuacja i niestety nie da się zmienić póki co) - do tej pory mamy problemy z kontaktem i  reakcją na pomoce, ale jest lepiej 🙂
różnica między zdjęciami to 3,5-4 lata (koń na wyższych zdjęciach w wieku 4,5-5 lat i na tych niżej 8 lat)






a tutaj różnica 2 lata - Czempionat Kuców Felińskich 2010 (koń lat 6) i drugie zdjęcie Ogólnopolski Czempionat Kuców w Opocznie z 24 czerwca 2012 (koń lat 8) 🙂



dużo zdjęć, ale starałam się pokazać jak najlepiej zmianę 🙂
To nie tylko efekt zmiany sierści i odpasienia, bo koń też dużo pracował... Ale ok nie chce się z nikim kłócić  :kwiatek:
Makrejsza   POZYTYWNIE do przodu :)
18 lipca 2012 19:37
Myszowiec, za całkowitą edycję posta na tym forum jest uciszenie. Nie jesteś pierwsza i na pewno nie ostatnia, która wrzuciła tu zdjęcia nie kwalifikujące się do wątku, ale usunięcie ich sprawia, że posty kolejnych osób są bez sensu...
Zygzak mi sie widzi 🙂
Zygzak,, a czy on się troszkę za bardzo... niespasł?
blysku dzięki  :kwiatek:

kare_szczescie wydaje mi się, że nie 😉 dostaje jeść tyle samo, pracuje więcej, żebra czuć pod ręką bez problemu, a szyja i zad jest "nabity" nie tłusty, choć mogę się mylić - nikt nie jest nieomylny 😉 ale "Góra" twierdzi, że Siwy wygląda fajnie właśnie teraz, bo raczej do drobniutkich koników nie należy 🙂
cyk.
edit: obie fotki - Ewa Sadal
październik 2010

lipiec 2012


praca w bardzo dużej mierze nie moja, ale chyba widać zmianę 😉
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
29 lipca 2012 22:38
Wow! Super G. spuchł 🙂
Gru   nic nie dzieje się bez powodu
29 lipca 2012 23:07
Anaa wow  😲 jak inny koń, kawał dobrej roboty 🙂 W jakim on jest wieku ?
Koniczka, no troszkę 🙂
Gru, w grudniu skończy 15 lat. I fakt - kawał dobrej roboty w nim tkwi 🙂 dzięki!
Anaa nie wiem, czy to kwestia zdjęcia, ale na tym aktualnym, Twój koń wyraźnie pracuje zadem, na wcześniejszym etapie Waszej pracy (sugerując się fotkami)  nie widziałam, tak więc ogromne gratulacje!  😅
Anaa, wstaw drugie zdjęcie na inny serwer niż fb. Mam w pracy go zablokowanego i nie widzę fot  😵
Anaa, wow  😲  konia 2x więcej, dobra robota  👍
Anaa obiektywnie: super. Wreszcie przemiana na miarę tego wątku  👍
Anaa to ten koń ślepy na jedno oko?
Anaa, trochę już was oglądam na volcie i re-volcie i pierwszy raz Gero tak wygląda 🙂
Anaa rewelacyjna zmiana. Gratuluję!
Anaa - i takie zmiany chce się oglądać, rewelacja  👍

Katija - jest zmiana, nie mogę się doczekać dalszych efektów, bo uwielbiam Herszta  💘
kajpo z tego, co kojarzę, to prawie na oba 😉
Anaa ale super widać po tej szyji, rewelacja 😀
ententa, piszesz o ogóle naszych zdjęć czy o tych?
wistra, w wolnej chwili zmienię 🙂
Fantazja, przekażę trenerce 😉
Sierra, dzięki ogromne, wiesz dobrze jak mnie cieszy każdy krok do przodu 😉
kajpo, tak jak pisze Endurka - praktycznie rzecz biorąc na oba 😉 podobno nieco widzi na lewe... podobno... 😉
Dzionka, imo wyglądał tak świetnie zaraz po tym jak go kupiłam hehe 😉
ashtray, Cierp1enie, nevada2012, dzięki. szyja szyją, ale na tych fotach bardzo dobrze widać wypełnioną dziurę na zadzie 😉
Anaa, o ogóle, na tych jest w innej fazie ruchu 😉
ententa, imo faza jest bardzo podobna 😉
a ad. zadu - G. miał przejścia z obydwoma tyłami (zwyrodnienia) więc kwestia zaangażowania zadu to u niego - "ile się da tyle wyciśniemy" 😉
kujka   new better life mode: on
31 lipca 2012 09:06
Anaa, super! Konia wiecej, ciebie mniej - marzenie kazdej amazonki! 🙂
Kujka,święte słowa, najlepszy komentarz do załączonych zdjęć .... 🙂
kujka, dooobre 😀iabeł:

Anaa, tylko uważaj, bo zaraz wpadnie tu halo i zgromi Cię za fałszywy kłus! 😁
Ale tak na serio to już w Ostrowie Ci mówiłam, że widać z daleka że wszystko ruszyło z kopyta i daje efekty. Tylko jeszcze żeby Was na wędzidle można było jak najczęściej zobaczyć 🙂
kujka, nie wiem czy to nie złudzenie optyczne 😉 choć byłoby miło 😉
quantanamera, jaaaaki kłus? 😉 a ad. wędzidła to można, częściej niż na haku, ale jakoś fotografa wtedy brak 😉 Ewa nas zaskoczyła kompletnie ostatnio.
Nie - "fałszywy" tylko niezgodny z oficjalnym opisem kłusa, jako chodu, gdzie para przekątnych kończyn ląduje jednocześnie, jako chodu dwutaktowego - o to chodziło quancie (żeby było jaśniej, chodzi o sytuację, gdy przednia noga jest jeszcze w powietrzu, gdy zadnia już na ziemi, wymiana zdań odbyła się jakiś czas temu).
Gromić  🙄 nie zamierzam - wszak każdy jeździ jak uważa  🙂
Dużo radości z "latających grabek" dla wszystkich  :kwiatek:
A można wiedzieć gdzie odbyła się ta wymiana zdań, czy wolicie do tego nie wracać? 🙂 Bo jestem ciekawa tej dyskusji a chyba pominęłam.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się