Wpływ treningu na wygląd. ZDJĘCIA.

Lanka_Cathar   Farewell to the King...
03 lipca 2012 16:30
Ło matko, to rzeczywiście po przejściach. Grunt, że obecnie w dobrych rękach. 🙂
Witajcie
Wiem, ze umieszczalam tu zdjecia dosyc niedawno, ale znalazla chyba troche lepsze. Zalezy mi zebyscie i powiedzieli co sie zmienilo na lepsze, a nad czym trzeba jeszcze popracowac. Dzieki :kwiatek:

Niestety nie mam przy sobie nikogo doswiadczonego, a Wasze opinie czesto mi pomagaly.
Wiec tak 🙂
Bez siodla, niestety jedno w "zimowce". Pierwsze jesien 2011r, dodalam z tego okresu poniewaz kon nie chodzil kilka miesiecy



Rok 2012, kilka tygodni temu



I pare zdjec poczawszy od 2009r do 2012



I jeszcze jedno czy ten kon nie jest za gruby?
Nigna   Warto mieć marzenia...
03 lipca 2012 18:53
Fisia: brawo , zmiana jest duża ; )  co do brzucha , na zdjęciu bez siodła faktycznie wydaje sie trochę za duży..
Nigna ciesze sie. Tez mi sie wydaje, ze za gruba jest ehhh, strasznie szybko przybiera na wadze.

fruuwam, masz może jakieś aktualne zdjęcia ze skoków swojego konia?
Pamiętam, jak Zairka wstawiała jej filmy z korytarza, bardzo mi się podobała i ciekawa jestem, jak się rozwija.
Fisia, super, jak dla mnie brzuch się podniesie jeszcze. I tak w porównaniu do 1 zdj poszedł do góry😉
Karmelita ze zdjęć w sumie niewiele, więcej filmów 😉
kobyła zaczyna obecnie starty w P 🙂

jedne z ostatnich:
oto moja podopieczna 🙂
od lewej fotka miesiąc po tym jak do mnie trafiła - marzec 2011
od prawej - fotka z 10go lipca 2012
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
14 lipca 2012 02:53
Zorilla jazda w dole, w dole i jeszcze raz w dole 😉 Ale nie na rzuconych wodzach ciut niżej niż zwykle, tylko w żuciu jak najniżej się da (na psa tropiącego) z zaangażowanym zadem. Każda jazda, przynajmniej rozprężenie w 3 chodach + 1-2 całe takie jazdy w tyg, bez elementów. Bo od robienia ciągów, zmian itp. na sztywnej szyi mięśnie się nie wyrobią 😉
Nigna   Warto mieć marzenia...
14 lipca 2012 09:22
Strucelka: potwierdzam ! Moja chodziła w ten sposób przez jakieś 2 mies i z bez mięśniowego szkielets zrobiła sie z niej całkiem przyjemna napakowana kluska, ale juz kiedyś wstawiałam porównanie ; ) Ja bym do tego dorzuciła Pessoa + jazdy pod górkę
Teraz gdy w końcu mi łaskawie wyzdrowieje może znowu wstawie porównanie bo w wygląda tragicznie po chorobowym  ;/
Strucelka ale to do mnie? A jak sądzisz co robię  🤣? Nie wiem o którym koniu teraz mówisz ale Tone ledwo zaczyna robić ustępowania, a TeQ od X czasu jeżdżę w dole. Pewnie odnosisz się do obrazków które mogłaś widzieć z rok temu ale wieeeele się zmieniło. Bo jak nie o to to nie wiem o co chodzi 😉.
Tak czy siak obaj są dużo jeżdżeni w dole  😉.
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
14 lipca 2012 12:54
To może my się pokażemy  😉 Tylko proszę nie mordować  :kwiatek:

Fot nr 1 październik 2010
Fot 2 i 3 kwiecień 2012

Nigna   Warto mieć marzenia...
14 lipca 2012 13:09
Mozii: jak dla mnie na tych zdjęciach widać tylko że koń bardzo wyjaśniał. Pierwsze zdjęcie koń ubrany "normalnie" , drugie koń wypicowany w ładnym czapraczku i koreczkach które powiększają wizualnie szyje. Prócz tego ciężko coś stwierdzić po tych zdjęciach.
Edit : Ogólnie koń wygląda troche  lepiej , choć moim zdaniem to kwestia zdjęcia ,zad sie powiększył,ale jak na 2 lata i ogiera (?) ,słaba różnica.
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
14 lipca 2012 13:15
Raz nie dwa lata, a półtora roku- różnica nie wielka a zasadnicza. Ciekawe, że widzisz "aż tyle". Ale dziękuję za krytykę- każda jest ważna  :kwiatek:


EDIT: Foto bez koreczków z lutego  😉 Przepraszam za jakość ale wyjęte z filmu  😉
wrzućże normalne zdjęcia, na którcyh coś widać!
dwa pierwsze są cyknięte ze zbyt daleka, a ostatnie pod nieciekawym kątem.
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
14 lipca 2012 13:20
Wybaczcie, ale fotki całkiem z boku niestety nie mam, żeby porównać idealnie tą samą fazę 😉
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
14 lipca 2012 20:08
Zorilla odniosłam się do zdjęć Tonę stronę wcześniej 😉

Nigna lub czambon/wypinacze trójkątne i teren/lonża po górkach/lonża po cavaletkach 🙂
Noo to jeżdżę go tylko w dole chyba że momentami jemu wygodniej jest w wyższym ustawieniu. Koń ma 7 lat ale 'zabawa' jest jak przy zajazdce, ciągi czy lotne to on za lata świetlne pozna 😉.  Po prawie pół roku mam stabilny kontakt na wędzidle więc weź pod uwagę że nie da się wszystkiego zrobić na raz. Nie mogłam zrobić życia na koniu nieakceptującym kiełzna bo jest po prostu nierealne. Ale fajny się robi.
Zresztą zapraszamy w końcu w odwiedziny!
Sanndy   „Czy dajesz siłę koniowi…”
14 lipca 2012 21:53
może i zdjęcia Mozii nie są zbyt dokładne, ale ja widzę zmianę jeśli chodzi o szyję, zadu też wydaje się być więcej
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
15 lipca 2012 11:03
Zorilla w takim razie życzę powodzenia i owocnej pracy 🙂
Powinnam wpaść, ale nigdy mi nie po drodze. Mam nadzieję że w sierpniu na ZR w Michałowicach się zobaczymy 🙂
grudzien 2011- kon kontuzjowany, 4 miesiace bez pracy, stepujacy w siodle:

czerwiec 2012- kon w lutym rozpoczal klusy, w marcu galopy:
katija, ja widzę grzbiet i brzuch które poszły ładnie w górę. Dorzuciłabym jazdy po górkach żeby wzmocnić plecy i ten szpiczasty zad - mojej robi się taki sam z braku roboty. Aż  sie robi dołek na kręgosłupie miedzy szczytem zadu a rzepem, prawda?
...
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnmute.gif[/img] calkowita edycja posta
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
18 lipca 2012 15:04
myszowiec: chyba raczej wpływ zmiany sierści i odpasienia
Noooo myszowiec to ostatnie zdjęcie super obrazuje wpływ treningu na wygląd 😅 Super ci idzie!  🙇
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
18 lipca 2012 15:07
fakt. przybrały mięśnie łba 😲
Jeju nie mozecie normalnie powiedzieć że nie do tego wątku ?  😉
myszowiec leć do puchnących z dumy tam będzie ok, bo widzę że chcesz się podzielić radością, że koń wyglada dużo lepiej, ale to nie ten wątek i zdjęcia nie takie jak być powinny. W puchnących możesz dawać do bólu, bo faktem jest , że koń wyglada fajnie, ale nijak to się ma do jego wpływu treningu na wygląd  😉
myszowiec, łał, dzięki treningowi koń zmienił sierść z zimowej na letnią  🙇 Zdradzisz, jakie zastosowałaś ćwiczenia? 😁

Nie możesz wysilić się i przeczytać tytuł wątku?  🙄

katija, koń się wdrożył do roboty w dobrym kierunku, ale pupę i szyję to spokojnie mu jeszcze można urobić 🙂
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
18 lipca 2012 15:22
Jeju nie mozecie normalnie powiedzieć że nie do tego wątku ?  😉


a skąd niby kto ma wiedzieć w jakim wątku chcieliście tak naprawdę być
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się