Top model-zostań modelką

Zabeczko, 13 odcinek jest juz na chomiku  http://chomikuj.pl/tadeks1965/Programy+rozrywkowe/Top+Model
po piewszych minutach ogladania finalu, zastanawiam sie, skad nagle u Poliny - Zylety taka pewnosc siebie...
Paulinę wybrano bo się zmieniła ,czyli jednak może coś z niej będzie ,potrafiła się przystosować itd.  Na moje oko ma specyficzną urodę i to ją wyróżnia od pozostałych modelek .
Cariotka   płomienna pasja
02 grudnia 2010 09:51
dla mnie właśnie ma normalną urodę🙂 Ładna, szczupła brunetka🙂 Specyficzną urodę miała Ufo Kasia🙂
Naprawdę fajnie się prezentuje na fotach.
No właśnie ma polską urodę i to ją wyróżnia z modelek ,myślę że dobrze będzie nas reprezentować za granicą . Czas pokaże czy wykorzysta swoją szanse ,pozostałe dziewczyny na 100 % dadzą sobie rade i jeszcze nie raz o nich usłyszymy .
Dziewczyny mogą się nie podobać, można im zarzucać zeza czy grube nogi, ale teksty w stylu ryba-młot z wielkim nosem, paszcza jak krokodyl i wiele innych to jest dopiero żenada... A najbardziej się tu pluje o tą Paulinę zabeczka17, wielka specjalistka od modelingu i psychologii... Rzygać mi się chce jak widzę te komentarze. I nie, nie kliknę ignoruj. 😎


DOKŁADNIE. Nie odzywałam się w tym wątku, ale jestem na bieżąco.. I naprawdę PRZYKRO się robi, jak się czyta większość komentarzy. Ludzie, trochę kultury... No i czyżby... polska zawiść?  🤔 🤣 🙄
Nie musi się wam podobać Paulina, ani Ola, ani Ania ani reszta dziewczyn... Ale na SZACUNEK każdy człowiek zasługuje.
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
02 grudnia 2010 11:17
sanna dzięki 🙂 już sobie ściągam 🙂  poza tym widzisz piar robi swoje 🙂
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
02 grudnia 2010 11:22
Finał ANTM http://www.megavideo.com/?v=YI5HZ2SW
wygrała moja faworytka  💘 💃
Cariotka   płomienna pasja
02 grudnia 2010 11:26
Fajny jest ten szaman w pelerynie w jury (34 minuta) 😵
Zazwyczaj tylko czytam, ale, że żadna z was nie zauważyła tego to:
Spójrzcie na oficjalną stronę Top model, podali że POlina wygrała o 21:26  😎 banda jasnowidzów?


edit: sprawdziłam w komentarzach i ktoś napisał, że była relacja on line, czyli kto wygrał napisali dopiero koło 23
ale swoją drogą ciekawe skąd któraś w voltowiczek wiedziała jakiś miesiąc temu kto wygra 🤣
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
02 grudnia 2010 12:28
Idril no to teraz mnie zszokowałaś  🤔  😵  czyli tak jak większość przewidywała - ustawka
jednak to nie dowód, ktoś w komentarzach napisał, że oni zmienili nagłówek dopiero o 23 (pisałam to już przy edycji)
ale, mi daje do myślenia to co było napisane na początku wątku, miesiąc temu --> że Pamela odpadnie któraśtam i się zgadzało, no i że wygra POlina...
zresztą odkąd to przeczytałam na r-v to jak oglądałam ten program to zauważałam, że ona nie odpadała nawet jak miała beznadziejne zdjęcia w porównaniu z resztą, no i finał jej zdjęcia ok, a reszty takie brzydkie, niby Ania nie miała zdjęć gdzie widać jej twarz? ale być może doszukiwałam się tego na siłe, nie wiem... 😎
Nie bardzo wierze w to głosowanie widzów, ale osobiście do POliny nic nie mam. Może i inne zasługiwały bardziej, ale nie było jakiejś duuużo lepszej od tej co wygrała
i ta nagla , nie budowana z odcinka na odcinek, ale nagle objawiona w finale pewnosc siebie Poliny, wczesniej zmienili zdjecie z sesji poranne pocalunki na bardziej arakcyjne. W ogole sam dobor zdjec do oceny byl chyba lekko kontrowersyjny,  np. zdjecie Ani z sesji podwodnej  bylo nieporozumieniem, nie rozumiem, w calej sesji zawodowemu fotografowi ani razu nie udalo sie zrobic zdjecia gdzie bylaby widoczna twarz? Zdjecie Poliny z sesji w Mediolanie bylo najgorsze, ale to Kasia odpadla.. Odpadly dziewczyny ciekawe, ladne, inteligentne, obyte, fotogeniczne, z osobowoscia. Zostala pusta, placzliwa Polina , ok, ladna, szczeglnie z makijazem, ale to cale jej zachowanie w programie te wieczne placze, jeki, branie na litosc wzbudzaly chyba juz u wiekszosci odruch wymiotny.  To chyba nieporozumienie , ze taka dziewczynka wygrywa. Albo wskazowka, jak nalezy w tym Kraju kreowac siebie, aby odniesc "sukces"  😵
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
02 grudnia 2010 13:32
sanna lepiej uważaj w wypowiedziach bo zaraz ciebie oskarżą o  bycie wielką specjalistą od modelingu i psychologii 🙂  😁 😉
przecież Polina została TAP MADL  😉 😁 a my jesteśmy  tylko  zawistne o jej karierę :P  😁

A na boku kibicuję Oli i Ani - oby dziewczyny wybiły się w Mediolanie. 😅
ale nie bylo tak, ze zdjecia niektorych dziewczyn byly koszmarne, jakby je robil pierwszy z brzegu amator z re-volty a nie uznany fotograf ? Podczas klipow z sesji zdjeciowej slyszymy zadowolenie i entuzjazm w glosie fotografa a potem widzimy koszmarek - fotograf ma zwidy podczas sesji i nie wie co mu tam wychodzi ? Ale konczac temat zenujacego finalu tap madl, mam nadzieje, tak jak napisalas, o niektorych z tych dziewczyn jeszcze uslyszymy, w fajnym kontekscie :-) Ale nastepnej edycji juz nie zamierzam ogladac, bo bedzie to wyscoig ktora skuteczniej lamentuje  🏇
Cariotka   płomienna pasja
02 grudnia 2010 17:02
a myślicie że iu ken dency nie są ustawione?  Taki jest świat telewizji🙂
Polska top modelka + najpiekniejsze wlosy + najzgrabniejsze nogi  😵 😂 😂
zdjecie sciagniete z netu pudelek.pl
Niestety, ale w sumie żadna z nas nie wygląda obłędnie bez makijażu 😉 Jak mówiłam, po ulicach chodzi mnóstwo piękniejszych kobiet- ale umówmy się, komu zależy na takiej pracy? 😉
Cariotka   płomienna pasja
02 grudnia 2010 17:28
jakby był konkurs Top Jeździec to bym się pokusiła...może nawet jeździć bym się nauczyła🙂
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
02 grudnia 2010 17:30
sanna z tym lamentowanie to mnie na finałach Ola rozwaliła- Papierska no nie becz...  😁
a mnie rozwalil tekst, ze teraz to ona jest "zyleta" .. ojej..  😵  ale moze, patrzac na ten caly cyrk, rzeczywiscie jest to wlasciwa osoba na wlasciwym miejscu? A inne dziewczyny, mam nadzieje, w tym czasie cos zawojuja tu i tam..
komu zależy na takiej pracy? 😉


hmm mozna sie wkręcic przez takie cos chociażby do pomocy, makijarzu, fryzur czy innych rzeczy (chyba). przecież zawsze są gdzies jakieś początki czegoś
czy gdzies jeszcze oprocz chomika znajde ten odcinek?
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
02 grudnia 2010 17:50
new.day, jakoś słabo widzę poprzez bycie modelką, wkręcenie się na fryzjerkę, makijażystkę czy fotografika. Jak chcesz pomagać przy sesjach, to focisz, pomagasz u innych fotografików, trzymasz blendę i pniesz się po drabinie. Wydaje mi się, że w innych  dziedzinach też tak to wygląda.
a no może  😁
Co się dzieje?? Gdzie sie nie rusze wszedzeie tap madl. W stajni, w wiadomościach, na fotoblogach, facebooku, volcie... Szaleństwo 😀
A jesli chodzi o Pauline to uważam, ze bardzo ładna dziewczyna ale napewno nie NPTM 😉
Dziewczyny mogą się nie podobać, można im zarzucać zeza czy grube nogi, ale teksty w stylu ryba-młot z wielkim nosem, paszcza jak krokodyl i wiele innych to jest dopiero żenada...[...] Rzygać mi się chce jak widzę te komentarze. I nie, nie kliknę ignoruj. 😎


🤣 niewiele trzeba aby wywołać u Ciebie mdłości. Czym się różni zarzut grubych nóg od gigantycznego czoła czy, o zgrozo, wielkiego nosa? Posiadaczka zeza jest ok, ale zezulec nie?

A żenadą jest imputowanie komuś zazdrości, tylko dlatego że nie jest sympatykiem karykaturalnych twarzy  😎
Polska top modelka + najpiekniejsze wlosy + najzgrabniejsze nogi  😵 😂 😂
zdjecie sciagniete z netu pudelek.pl
pokaz może jakieś swoje ładniejsze 😎 ..a co do intelektu, to pudelek nie jest lekturą dla szczególnie wysublimowanych umysłów...ja przynajmniej tam nie zerkam.
Wrotki, mam ladniejsze, ale dla przyjaciol. A co do tematu w ktorym wlasnie probujesz sil, czy w ogole wiesz o czym mowimy? Ogladales jakis odcinek top model? Sluchales wypowiedzi Poliny? Czy tylko wskoczyles ze swoja wypowiedza tak ni z gruchy ? Albo zareagowales na slowo "pudelek", wyrwane z kontekstu ?  🙂 btw. jednak orientujesz sie ze "pudelek" gdzies tam wiedzie sobie zywot  😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się