Top model-zostań modelką

zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
01 grudnia 2010 23:02
nine omal nie spadłam z krzesła 😀 😁
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
01 grudnia 2010 23:02
Cariotka, wystarczy postawić obok tego okładki vogue'a

zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
01 grudnia 2010 23:03
jeny myślalam że na ostatniej fotce to Beata  😵
Strzyga mi też się nie podoba to zdjęcie, ale nie jest tak bardzo tragiczne🙂 Przynajmniej na reklamę leków lub chusteczek by się nadawało🙂


raczej środka moczopędnego
kujka   new better life mode: on
01 grudnia 2010 23:07
nawet jesli Paulina nie zrobi kariery world top madl (jacha ze nie zrobi, ale mniejsza o to 😉 ) to i tak pewnie zrobi taka o jakiej sporo dziewczyn marzy (pare z forum na pewno tez). podobnie jak zen uwazam, ze byla najladniejsza. angielskiego mozna sie nauczyc, chodzi tez.

wypowiedzi pelne nienawisci (to tylko glupi program tv!) - szok. i zal na pewno wiekszy niz zwyciezczyni programu.  🤔
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
01 grudnia 2010 23:07
ninevet gdyby to był fb, to kliknęłabym like  😎

Monia, jesli czujesz, ze Paulina repezentowala Ciebie -godnie, to milo slyszec, ze Twoja reprezentantka wygrala. Ale nie mieszaj mnie do tego. Dla mnie ta dziewczyna to zenada. Totalna zenada. I slodka buzia nie zmieni wrazenia jakie ta dziewczyna wywiera, gdy tylko ta buzie otworzy.

Piękne podsumowanie  👍
mnie się podobało jak Anja je zniszczyła wszystkie  😎
Ten prowadzący "konkurencja Ci rośnie" [czy coś takiego]
Anja na to "nie rośnie"
ciekawe ile razy sama to, od lepszych od siebie,z przykrością usłyszała? 😂
ale nie zabrzmialo to dobrze..
kujka   new better life mode: on
01 grudnia 2010 23:14
edith: Na koniec dodam


zabeczko edith to byla piaf.


sanna moze i nie zabrzmialo, ale ja bym wcisnela "like it" 😁
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
01 grudnia 2010 23:15
sorry rypło mi się .. zawsze gdzieś tam ,,h" się wciska  😉
Kujka, Ty niedobra  🤬  🤣 :kwiatek: Mam nadzieje, ze uslyszymy jeszcze o Ani, ze zobaczymy zdjecia Oli, i czym predzej zapomnimy o Polinie.
Mam wrazenie, ze prawdziwymi wygranymi bede te dziewczyny, ktore nie wygraly, ale czegos sie nauczyly, skorzystaly z okazji aby sie pokazac i teraz nie odpuszcza tylko zawalcza o siebie.
sanna   nie miała na myśli nic związane z tobą ,to był mój typ i się ciesze że ona wygrała ,żebym tak w lotto umiała typować  😁


żabeczko17   ty też kiedyś wiedziałaś gu... o koniach i nikt ci nie zabraniała spełniać marzeń ,Paulina chciała być modelką więc nią została .Wierze w dziewczynę w końcu to było jej marzenie i na pewno nie podda się i dalej będzie się rozwijać .
A czy ty żabeczko17 zrezygnowałaś ze swoich marzeń ,przecież koń to nie zabawka i co dalej walczysz o swoje to czy Paulina nie może .

Na tym koniec ,nie mam zamiaru dyskutować , czas pokaże czy zostanie uznaną modelką .
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
01 grudnia 2010 23:30
monia po prostu  😵 rzeczywiście jestem kluczowym tematem do porównania moich marzeń do Poliny... bardzo gustowne 😁 ni w d...pe ni w oko... 🙇 😁 😁
i powiem ci tak.. kiedyś g.. wiedziałam.. ale przynajmniej się rozwijam z tą wiedzą a nie stoję w miejscu jak co niektórzy . I to jest ta bolesna różnica.
Polina chyba bardziej chciala wyrwac sie za wszelka cene ze Zbaszynka niz byc modelka, kazdy sposob bylby dla mniej dobry, trafil sie ten.  To Ania podkreslala, ze jej marzeniem jest chodzenie po wybiegu :-)
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
01 grudnia 2010 23:34
Widać co niektórzy  nie rozumieją różnicy wynikającej z bycia TOP MODL od  MODL

Poza tym zdobywanie moich marzeń nie mają nic wspólnego z wiedza którą musiałam nabyć. To tak w kwestii przypomnienia.
kujka   new better life mode: on
01 grudnia 2010 23:39
zabeczka17, no wlasnie zauwazylam, ze zawsze 😉

sanna, ojtam ojtam, niedobra zaraz.

a w ogole moja ulubiona dziewczyna z programu byla Weronika. wiadomo ze to nie material na modelke, ale byla tak fajna, ze bym z nia sie chetnie zakumplowala i posmiala sie z glupot. kto wie, moze ktos ja wezmie do mediow.
czy mozna gdzie sciagnac ten 13 odcinek? na chomiku jeszcze nie widzialam..
Kujka, ja mam nadzieje, ze przynajmniej czesc z tych dzieczyn nie przepadnie, czegos sie nauczyly, pokazaly, maja swoje 5 minut i naprawde maja szanse gdzie sie wkrecic - nabrac doswiadczenia - i zrobic mniejsza lub wieksza kariere.
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
01 grudnia 2010 23:42
sanna czyżbyś ,,marzyła" o zdobyciu 13 odcinka? Polina tez marzyła aby zostać Tap model.. tobie wolno ,marzyć a jej nie?  😉

a tak na poważnie to myślę że jutro ktoś miły coś wrzuci 🙂
Zabeczko, "mierz sily na zamiary"  🤣
edit. no sorki, ona jest tap madl  😵 poczekajmy na efekty..
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
01 grudnia 2010 23:46
😉 daj znać jak coś znajdziesz na chomiku 🙂
na pewno, poki co przyczailam sie na tego pana z Twojego linku tadeks1965, poki co, wrzucal regularnie, tylko dzisiaj jakis zastoj, moze nie moze dojsc do siebie po wyniku..
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
01 grudnia 2010 23:52
oby oby 😀😀😀
Jak Polina jest Tap Madl to ja jestem Kuba Wojewódzki.
To że wygrała ten program wcale nie oznacza że  jest TOP MODL.  Kto się kurą urodził kanarkiem nie zdechnie... ( tak wydelikatniawszy)
,bo dla mnie Polina przy Anji może być co najwyżej jej Pudlem...
mam nadzieje, ze Ania sie wybije, ze ja zauwazyli i zrealizuje swoje marzenia, bo widac bylo, ze to ja naprawde kreci i ma warunki fizyczne do tego.
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
02 grudnia 2010 00:01
O nią chyba nie ma się co martwić- 5 min w Mediolanie i od razu wrzucają na wybieg. A ona? Jak profesjonalistka płynie zamiast chodzić. Zero stresu, problemów...nie pyta o nic i to mi się podoba.
Dla mnie lepszym wyjściem do tego typu programów było by jury z zachodu. Przynajmniej obiektywnie oceniliby sprawę.. Tam nie ma skrupułów albo się urodziłaś do międzynarodowej kariery albo nie. Koniec.  I guzik komuś da.. dążenie do tego jak nie ma się podstaw językowych ani chociażby porządnego chodu. Zresztą Polina tez za wysoka to nie jest.  A to że ma potencjał? pfff 1/3  lasek  w Stolicach Mody  go ma i co z tego? Ja to bym ją wysłała na porządna terapię na stany lękowe. 😎
kujka, ale ona musiała umieć jakiś język, zdała maturę, miała iśc na studia, więc jakoś MUSIAŁA ją zdać, tutaj nie chodzi tylko o język, ale o jakąś wewnętrzną bariere, ona na prawde ma meeeeegaaaa problem z otworzeniem się, ona się boi ludzi, boi się, że będą ją bić...

Ja mam wrażenie, że wygrała po prostu najbardziej nieporadna dziewczyna, która po prostu potrzebuje pomocy, na prawde, bo każda pozostała jest w stanie bez głównej wygranej coś osiągnąć, a jakby Polina nie wygrała, wróciła by do Zbąszynka, mąż by ją bił i byłaby biedna nieszcześliwa 🙁

moniu, jaka cała PL? To Ola teoretycznie nie miała głosów?  😲 Nie wiem czy wiesz, ale takie wyniki zostały już dużo wcześniej ustalone.


moniu, jaka cała PL? To Ola teoretycznie nie miała głosów?  😲 Nie wiem czy wiesz, ale takie wyniki zostały już dużo wcześniej ustalone.


Nagrody przyznane na podstawie głosowania internautów, które można było obserwować też? Widać Polska wybrała swoją Top Model i tyle. Zresztą żałosne jest że ktoś napisał tutaj że jeżeli głosowało się na Paulinę to jest to żenada i reprezentacja poziomu poniżej zera. Ogarnijcie się ludzie, znacie ją tylko z telewizji, i jak zwykle z łatwością wystawiacie osądy. Jak się patrzy na wszystkie jej zdjęcia to się po postu stwierdza że jest piękną dziewczyną.
Nalle   Klapiasty & Mała Cholera
02 grudnia 2010 07:55
Jak sądzi większość łatwo się przekonać, widząc wyniki dzisiejszej sondy na onet.pl. Zagłosowało 33741 osób, z czego ponad połowa (52%) uważa, że Paulina została wybrana słusznie. To jest już próba istotna statystycznie.
mnie się podobało jak Anja je zniszczyła wszystkie  😎
Ten prowadzący "konkurencja Ci rośnie" [czy coś takiego]
Anja na to "nie rośnie"


Bo Anja to klasa sama w sobie. Wiadomo było od początku, że zadna z tych dziewczyn niespecjalnie jej dorównuje. A już te dwie finalistki- jakieś nieporozumienie. Mi się podobała tylko jedna dziewczyna, taka drobna blondynka, ale oczywiście nie mam pojęcia jak się nazywa 😡 Ok, wyguglałam- Beata Szarłowska- bardzo fotogeniczna dziewczyna! IMO najlepsza z całego zestawu 😉
Pursat   Абсолют чистой крови
02 grudnia 2010 08:04
Dziewczyny mogą się nie podobać, można im zarzucać zeza czy grube nogi, ale teksty w stylu ryba-młot z wielkim nosem, paszcza jak krokodyl i wiele innych to jest dopiero żenada... A najbardziej się tu pluje o tą Paulinę zabeczka17, wielka specjalistka od modelingu i psychologii... Rzygać mi się chce jak widzę te komentarze. I nie, nie kliknę ignoruj. 😎
Nalle   Klapiasty & Mała Cholera
02 grudnia 2010 08:07
[quote author=ninevet link=topic=32158.msg793114#msg793114 date=1291244414]
mnie się podobało jak Anja je zniszczyła wszystkie  😎
Ten prowadzący "konkurencja Ci rośnie" [czy coś takiego]
Anja na to "nie rośnie"


Bo Anja to klasa sama w sobie. Wiadomo było od początku, że zadna z tych dziewczyn niespecjalnie jej dorównuje. A już te dwie finalistki- jakieś nieporozumienie. Mi się podobała tylko jedna dziewczyna, taka drobna blondynka, ale oczywiście nie mam pojęcia jak się nazywa 😡 Ok, wyguglałam- Beata Szarłowska- bardzo fotogeniczna dziewczyna! IMO najlepsza z całego zestawu 😉
[/quote]

Uważam podobnie, na zdjęciach wychodziła fenomenalnie. Niestety, na żywo wyglądało to już znacznie gorzej i chyba jednak zbyt potężna była...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się