ANKIETA! Jaki galop... - czyli co wolicie?

Uwaga uwaga, przepis na galop:
Wsiadasz, machasz wodzami, kopiesz nogami, krzyczysz "heja heja"
Gillian   four letter word
02 marca 2010 21:51
Jeśli podobna ankieta już istnieje to przepraszam - ja nie znalazłam takiej - i proszę o przyklejenie bądź usunięcie.


dopiero doczytałam.
Uprzejmię wnoszę o PRZYKLEJENIE  😜 😜
deborah, u mnie na polu eneglezujo od dziada pradziada, nie wiem czym się tu chwalić.
Jakby w lesie chociaśz, ajJć xd
Moon   #kulistyzajebisty
02 marca 2010 21:52
Jaki rzal, wezcie sie puknijcie w czolo - szal!

🤣

Bosz, wgl kon jest moim najlepsiejszym pszyjacielem, wiec nie jazdze w siodle!
ajjĆ! xD
Dużego wyboru to w tej ankiecie nie ma.......( :lol🙂
deborah   koń by się uśmiał...
02 marca 2010 21:53
Burza, że na polu to wiem, ze że z kijami i w galopie tez anglezujom?
Jedna ankietka, jeden temat i lud z volty ma zajęcie na nudny wtorkowy wieczór x3
deborah, kijami to ich wujaszek gonil jak po takim świżo zaoranym mu tymi koniami englezowali. W cfale zganaszowanym też eneglezują bo bruzdy głębokie u wujaszka.
darolga   L'amore è cieco
02 marca 2010 21:54
Burza aha! ale słitaśnie! a som takie rooshoffe?? ta  taśma znaczy?? dostanem takom rooshoffom? a jak mu tak zakleje na 3 miesionce w lato to bendzie miał skarpetki?? bo reszta przeciesh siem od słońca opali no nie a tam gdzie zaklejone to zostanie jasne??
Ja myślałam że na polu rosną kartofle, ewentualnie rzepak lub owies...  🙄
A że galop anglezowany tam rośnie, to nie wiedziałam  👀
darolga, brokatowe takie możesz miec, jak dobrze pokleisz to skarpetkow i odmian mozesz narobić, ajJĆ! xdd

Wafelkowa, sama jestes buraki na polu, nic ty nie wiesz, wiesz? nic sie nie znasz pewnie dopiero kłusowujesz niedawno!
deborah   koń by się uśmiał...
02 marca 2010 21:57
darolga, jak taką mocną zakleisz i potem oderwiesz to będzie miał. takie łyse wydepilowane skarpetki. z takimi depilowanymi nogami niewygodnie sie galopuje bo konia nogi bola i nie chce ich podnosić więc się często przewraca.

a jak się przewraca, to ja zawsze rytm w tym anglezowaniu gubię i już nie jest łatwiejsze i wygodniejsze to galopowanie

No co Ty, wafelkowa 😵 Przecież to konie anglezowały na tym polu.. Czytanie ze zrozumieniem się kłania, jaka sOoSsSna xdd ;33 AjĆć!
Burza, że na polu to wiem, ze że z kijami i w galopie tez anglezujom?


Anglezujom ... i wodze czymają tak prooo
Ahaaa....  👀

Burza neprawda! Ja już skaczę przez drągi! To jest element specjalnego treningu galopu anglezowanego na jedną nogę!
darolga   L'amore è cieco
02 marca 2010 22:00
burza - dzienki! super pomysła miałaś! ajjĆ! xdd

deborah - kórcze a ja myslałam she  ftedy bendzie wyrzej podnosić te nogi ;< ;< ;< ja nie cem rytma góbić ;< ;<
a ja się głowiłam jak zgrabnie rozpisać kwestionariusz do badania, gdy pod nosem taki profesjonalizm  😜
deborah   koń by się uśmiał...
02 marca 2010 22:01
Fajrant^^, a tego Pana na zdjeciu to siodło nie uwiera jak anglezuje?
poza tym  ja tam bruzd na tym polu nie widzę
może to jakies inne Pole jest niż to o którym Burza pisze
i dziwie sie ze w takim siodle w galopie przy anglezowaniu to sie chłopy nie obcierajom
A Sie obcieraiom , I bardzo dobrze !  Bo jakby koni$$ie lubili to by bez siodłów jezdzili !  😀iabeł:
Uwaga uwaga, przepis na galop:
[quote author=Wafelkowa link=topic=17959.msg506994#msg506994 date=1267566480]
Wsiadasz, machasz wodzami, kopiesz nogami, krzyczysz "heja heja"

[/quote]
to nie jest smieszne, ja widzialam taka pare na hubertucie. panienka dokladnie tak robila.... serio!!!
A nie dopisałam że to przykład z życia? Mieliśmy takiego delikwenta na placu. Tarzaliśmy się w piasku ze śmiechu. Szkoda mi było tylko konia, bo nie wiedział o co chodzi  🤔wirek:

Wracając do tematu, to jak nauczyć się galopu anglezowanego do tyłu??? Pli$$$ HeLP~!! Bo ja kcem na ujeżdżeniu KUR takie coś pokazać jako nowa moda!
katija, o matko, padłam  😵
nie ma tego na youtubie?
co fy dziefffczyny muwicie, siodła som kól!!!!

a ja jerzdże cfałem anglezowanym w kulbace łest, bo kulbaki łest som trendi i jerzdże w nich zawody wkkw  Ajcccc! wczoraj trenowałam skakanie przez małego fiata mojego lovera wojtushia.
darolga   L'amore è cieco
02 marca 2010 22:13
A to jest naturalSs i gAloP  nAtUrAlNy <33

darolga,  😂  👍
ja pierd..... co tu sie dzieje, dwa szczypiorkowe tematy...

i to tak raz na dwa tygodnie nowa fala....

nie umiem galopu wiec nie wiem jak zaglosowac 🙄 🙄 🙄


Lostak - chcesz mi powiedziec, ze od czasów Quoniary ty nadal tylko klusujesz?
wez, zmien sterydy, trenera i sponsora  😎 😂

w ogole - tylko was na pol godziny zostawic  🤬 a poza tym to wy sie nie znacie, najwygodniej i tak jest galopowac pod brzuchem  😁 i mozna jednoczesnie produkowac brokatowy zel do grzywy z teczowego kucyka
Moon   #kulistyzajebisty
02 marca 2010 22:19
Darolga, wymiatasz! 🤣
ale, ale lewą pięte wbijasz konisiowi z zeberka! aJJĆ! xD

darolga, tak patrzę na to zdjęcie i myślę, że jestem za gruba, by jeździc naturalnie 😁
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
02 marca 2010 22:22
PASKUDNE VOLTOPIRY 🤬 🤬
ale ja was kocham 😍
chociaz ardziej kocham wiosenny szypiorek ktory dopiero wschodzi 😂

Głosujcie w ankiecie 😀iabeł:
katija, o matko, padłam  😵
nie ma tego na youtubie?

na jutubie nie ma, ale moge opisac. lasia jechala na takim srokatym, oczywiscie kiblewick w pysku... jak chciala zagalopowac to zaczynala sie tak dziwnie gibac i krzyczec "ejjja, ejjja" moze H bylo bezdzwieczne... srokaty robil ze 3- 4 fule i przechodzil do klusa lub stepa, bo panna, nic poza tym eja i gibaniem  nie robila, co mialoby dla konia znaczyc, ze ma galopowac. pan, ktory z nia byl podjechal do moich znajomych i zazyczyl sobie aby robic im zdjecia, oraz oswiadczyl, ze to jest jego najlepsza uczennica...... 😵
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się