ANKIETA! Jaki galop... - czyli co wolicie?

Co wy tam fiecie goopie :P Najlepszej profi to jest galopem wystawanym – wystawia się pupinie i się galopuje o! Ale czytalam, ze tsheba jeszcze umiec półstercz i półleż. Półsiad to już psherzytek pfiii Poza tym na qniu nie ma być wygodnie, tylko ma się ładnie wyglądać hehe
osh ja pierd.... czekam,selekcja nautralna zrobi swoje 😂
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
03 marca 2010 08:33
ja preferóje galop wysiadany

Tzn. koń zaczyna galopować a ty wysiadasz? 🙂
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
03 marca 2010 08:54
nie, kon galopóje a ja siedze w siodle, wysiadóje => galop wysiadany
Muj koniś jeeSSSt moim kumplem, wienc pozwalam mu galopowac na gurze
biorem udzial w akcji 'kon na jezdźcaa - ratujmy konisie'  💃


pozdrofffki i buuźźŹŹŹŹŹźźź x3333
idem do ssssqqql.
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
03 marca 2010 09:01
Quendi: ale ślonzaki tesz siem załapójom? Nie za cięszkie? Ja bym siem mogła podjonć akcji z szetlandem albo jakoms innom falabellom. Względnie źrebakiem. Ale większym koniom na guże muwie stanowczo nie. Plecy ma siem jedne.
Plecy ma siem jedne.

cooooo?  🤬 tfuj konisssss tesz ma jedne!!!!!
ukamienowac!!
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
03 marca 2010 09:11
ej, no dobra: rzartowałam. Niech bendzie rze ślonzaki a nawet szajry tesz.
ElMadziarra   Mam zaświadczenie!
03 marca 2010 09:43
Ja tam preferuję galop profilaktyczny - profilaktycznie nie galopuję, bo jeszcze mi się mój cudowny rolkur- głowa przy samej dupie rozewrze do zwykłego zganaszowania, a to by profi nie było.
Gdyby jednak koniowi zachciało się galopować, to profilaktycznie przypinam się pasami i przyklejam kropelką.
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
03 marca 2010 09:55
a lóbie galopować takim galopem co kłós pszypomina. Taki wolniutki bezpieczny jest. Na muńsztukó najlepiej i czarnej wodzy do czanki pszypiętej. Wtedy na pewno koniś nie poniesie.
ElMadziarra   Mam zaświadczenie!
03 marca 2010 10:08
Ela zroluj go tak, żeby sam się pod ogonem wonchał, a przednie nogi miał z tyłu a zadnie z przodu i po kłopocie, w rzyciu nie poniesie. Tylko do tego to sam munsztyk i czarna z czanko ci nie wystarczy. Musisz założyc pesoły tył na przód, do tego wypinacze sztywne - z takiej metalowej rurki i koniecznie czamben z gogami.

A te co skaczo i sfałujo, to są sto lat za murzynami. Teraz się konie zrolowuje i tak się jeździ, fcale się nie znacie. Do rolkura dojdziecie pewnie dopiero jak na śfiecie zapanuje moda na końskie skoki narciarskie, co jusz powoli staje się modne w bogatych kręgach na filipinach.

Zacofane wieśniary ❗
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
03 marca 2010 10:12
właśnie, mnie siem podobuje jak taki zrolowany koniś jezd. Ale musi mniec czprak koniecznie anky i owijeczki pod kolor. Kópiłam właśnie cały zestaf do tego góstowne ogłowie rencznie robione z oponkom.
m.indira   508... kucyków
03 marca 2010 22:02
a 3/4 półsiad gdzie w tej ankiecie ???
no i jeszcze pompowany ? w niedzielę taki w Geteborgu(tudzież dzisiaj na Eurosporcie) propagowała Edwina ...
ech wy się nie znacie , światowa czołówka tak jeździ a wy tu drwicie !!!
🙂
Thilnen   Dżamal Ad-Din
03 marca 2010 22:13
Jak czytam takie wątki, to czuję się staro...  🤔 Może czas kupić fotel bujany, postawić sobie na ganeczku i patrzeć, jak wnuczęta jeżdżą na swoich rooshoffych konisiach...  😁
Averis   Czarny charakter
03 marca 2010 22:21
Powiem Wam, że czytanie tych wątków boli 😁
m.indira, pompuje się tylko ręcoma, co ty tam wiesz! 😁 ajjJć! xd
w ankiecie nie ma "klapsiadu"  👿 to okreslenie zostalo przez nas wymyslone podczas obserwacji grupy jezdzcow na pewnym hubertusie... klapsiad jest najwygodniejszy!!!
darolga   L'amore è cieco
03 marca 2010 22:59
katija - klapsiad to mi się z kimś kojarzy  😁 od nazwiska..  😁
Ja preferóje galop wysiadany, ale ftedy najlepsze som pesoły, a jak pusiat to lepiej czemban koniu załorzyć <<33 xD
WGL sie nie znacie!
Ąglezowanie w galopie to jest sosna xD xD
Tzn. koń zaczyna galopować a ty wysiadasz? 🙂


😂 😂 😂 😂 😂

UMARŁAM  😀


Quendi: ale ślonzaki tesz siem załapójom? Nie za cięszkie? Ja bym siem mogła podjonć akcji z szetlandem albo jakoms innom falabellom. Względnie źrebakiem. Ale większym koniom na guże muwie stanowczo nie. Plecy ma siem jedne.


a qUoN!cK tesh ma plecóshki j3dN3 a tY mÓ n@ n!3 w$!@d@sH!!!!!  😕 😕 😕

Ela zroluj go tak, żeby sam się pod ogonem wonchał, a przednie nogi miał z tyłu a zadnie z przodu i po kłopocie, w rzyciu nie poniesie. Tylko do tego to sam munsztyk i czarna z czanko ci nie wystarczy. Musisz założyc pesoły tył na przód, do tego wypinacze sztywne - z takiej metalowej rurki i koniecznie czamben z gogami.

Z@p0mN!@l@$$$ o PySkz00r@C!!! SoSna!

😵

😵 o Boze...  😵 👀
Anka, n!e oPow!3sH n@M 0 sW0!m uLub!0nYm g@lOp!3?  🤔


😂 😂 😂
klapsiad

aaa to tak pułusiad  żEeee jak sie siandzie to klapSSSSiiika siem dostaie?  😀
A założycielka tematu, to chyba ta co "pożyczyła" od Dorotheah sprzęt na jazdę  😂


Ej, nie śmiejcie się, kiedyś jedna ze stajni w moich okolicach na ulotkach dała:

"Cwał na łąży i jazda cwałem po jeziorze trackim"  🏇
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
04 marca 2010 08:08
a dzie morzna zakópić tom pomoc pyskzorać? Bo czarnom już mam (do czanek muńsztuka oczywiście zapinam), wypinacze, czambom, góme, pesołe. To ten pyskzorać by mi do końpletó pasował tesz.
ElMadziarra   Mam zaświadczenie!
04 marca 2010 08:27
"Cwał na łąży i jazda cwałem po jeziorze trackim"  🏇


Pewnie na nartach wodnych 😂
A tak spytam  😎 wy w tej ankiecie głosowaliście na serio?
Bo dla mnie zabrakło tam opcji - bez różnicy.  😉
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
04 marca 2010 09:21
Co to wogule za pytanie. Bardzo, a nawet mega serio karzdy głosowau.
Co to wogule za pytanie. Bardzo, a nawet mega serio karzdy głosowau.

A dasz głowę za to?
Bo wyniki są bliskie temu co ja widzę,czytam,słyszę.  😂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się