Stajnie w Warszawie i okolicach

Szkoda tylko, że hala nie jest większa🙁
Cena raczej adekwatna do warunków. Ale daleko straszliwie.
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
28 grudnia 2011 10:13
Z centrum to koło 40 km. Z tego co widzę to w pobliżu mojej działki, muszę się tam udać  😎
Wie ktoś może coś o jakiejś prywatnej (nie ma rekreacji) stajni w wilanowie niedaleko wału ?
Znajoma coś mi mówiła ale nie umiała nic sprecyzować więc może tu czegoś się dowiem  😡
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
28 grudnia 2011 11:34
W wilanowie przy wale? Niedaleko wału to Stajnia Siekierki jest właśnie bez rekreacji
o to może o to chodziło  😡
dzięki  :kwiatek:
Happiowa   córka grabarza
28 grudnia 2011 13:24
jak można dojechać do aro z centrum?
Jakie polecacie stajnie w Warszawie ?
i żeby nie było za drogo.
natasza.w, masz 287 stron i katalog http://re-volta.pl/stajnie/, wróć jak wszystko przeczytasz.
Jakie polecacie stajnie w Warszawie ?
i żeby nie było za drogo.


co jest wedlug ciebie "za drogo"?
Happiowa tramwaj 9 albo 24. Albo autobus 521. Do Wiatracznej i tam w 704.
Happiowa   córka grabarza
28 grudnia 2011 14:50
i gdzie on się zatrzymuje?
i gdzie on się zatrzymuje?


rozkład jazdy linii 704 Google wiedzą naprawdę dużo.. 🙂
Scottie   Cicha obserwatorka
28 grudnia 2011 19:40
z 704 trzeba wysiąść na przystanku "Konik nowy" (na żądanie! bo to już 2 strefa i taki też bilet trzeba zakupić), przejść przez trasę- są pasy- a później iść w kierunku, który wskazuje znak do Aromeru. Idzie się jakieś 15-20 minut piechotą, stajnia jest po lewej stronie ulicy.
ostatnio jak byłam na Ulli to znaku wskazującego na aro nie było 😉
Nie bardzo wiem czy mogę się w tym wątku wypowiadać, ponieważ to ja zamieściłam posta z ogłoszeniem o stajni 45 km od Warszawy. W razie co to, proszę moderatorów o wyrozumiałość i ewentualne usunięcie tej wypowiedzi.
:kwiatek:


Już wyjaśniam skąd odległość 45 km. Po drodze do stajni jest (była?) zielona tablica informacyjna z odległościami. Do Warszawy wg niej jest 43 km. Ja dodałam jeszcze 2 km, bo tyle mniej więcej jest do samej wsi. Informacyjnie dodam, że mi przejazdy z Ursynowa w zimę zajmują 50 min-1h, a w lato ok. 45 min. Oczywiście wszystko zależy jeszcze od tego w jakie godziny się trafi 😉
Agi a niby dlaczego masz sie nie wypowiadac w tym watku? Ja tez mam wlasna stajnie to niby dlatego mam ztad zniknąc? A swoja droga na zdjeciach i z opisu wynika ,że masz fantastyczna stajnie i kurcze po drodze do mojego domu, jesli pozwolisz to z czystej ciekawosci wstapie i obejrze sobie Twoja stajnie.
Z okolic Stanisławowa na Okecie (do pracy) dojezdzam (nawet w korkach) w niecała godzinkę- pozdr
Ja też uważam, że osoby mające swoje stajnie powinny się tu wypowiadać. Po co wysyłać dziesiątki pw jak właściciel stajni sam może wyjaśnić pewne wątpliwości dotyczące np. wymiarów hali, placów do jazdy, podłoża, ilości wybiegów itd. Wg mnie podawanie ceny też nie powinno być karane, bo co za różnica czy poda ją właściciel stajni czy osoba, która uzyskała taką informację przez pw?
Happiowa   córka grabarza
29 grudnia 2011 11:41
ashtray, Scottie wielkie dzięki  :kwiatek: :kwiatek:
Anaa ja tez ostatnio byłam i nie było. Może do jakiejś renowacji poszedł...
Mazia   wolność przede wszystkim
29 grudnia 2011 13:40
Faza, koło którego masz stajnię? pensjonat czy tylko dla siebie? dużo masz koni?
Faza, koło którego masz stajnię? pensjonat czy tylko dla siebie? dużo masz koni?


Co dzien przejezdzam przez Stanisławów , sama mieszkam zdecydowanie dalej (ale mozna do mnie dojechac pkp ze stacji W-wa Wilenska) , mam 6 własnych koni i 6 pensjonatowych. Nie przewiduje wiekszej ilosci koni i nie przyjmuje wiecej pensjonariuszy. Mam za mało ziemi (pastwisk) i za mało czasu.
ostatnio jak byłam na Ulli to znaku wskazującego na aro nie było 😉



Potwierdzam, specjalnie dzisiaj zwróciłam uwagę na to 🤣

Argh, dzisiaj nasza hala pękała w szwach 😤 Chyba sobie wszyscy przypomnieli na raz, że mają konie. Niech no się już ta szkoła zacznie. I wykłady 😂
Anaa, zen, znak Aromeru straszył, więc został zdjęty i czeka na swojego następcę. Jeśli chodzi o klinikę z Ullą, dojazd był fantastycznie oznakowany czerwonymi banerami Horse Sport, nie dało się nie trafić 😉
Dlaczego straszył? Ładny nawet, duży i czerwony był 😉 Chyba z naklejką o weselach pod koniec egzystowania 😉
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
29 grudnia 2011 15:37
Argh, dzisiaj nasza hala pękała w szwach 😤 Chyba sobie wszyscy przypomnieli na raz, że mają konie. Niech no się już ta szkoła zacznie. I wykłady 😂


a u nas odwrotnie  😉 byłam sama, samiuśka  😉
zen, mam nadzieję, że piszesz to ironicznie 🙂 Mnie się nie podobał i dobrze, że go nie ma 😉
Nie, dlaczego ironicznie? 😉 Taki był reklamowy, pasował. Może trochę przypominał plakat cyrkowy, ale jak dla mnie był ok. Widoczny z drogi, wiadomo było, ze to już należy skręcić.

Nasturcja, zazdroszczę. Ja mam zazwyczaj halę dla siebie (jeżdżę w nietypowych godzinach), a tu dzisiaj taki szok. Ale podobno wczoraj było jeszcze więcej osób.. 😲
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
29 grudnia 2011 16:26
zen no to może rzeczywiście ludki maja wolne po świętach  😉 Może część wykorzystuje resztki urlopu (tak jak ja np  😉 )
Ja jeżdżę rano (póki co najpóźniej wsiadłam o 10😲0) Na razie zdarzyło się, że byłam raz po południu i... też byłam sama  😉 Zobaczymy jak będzie dalej
Bischa   TAFC Polska :)
29 grudnia 2011 16:30
Z centrum to koło 40 km. Z tego co widzę to w pobliżu mojej działki, muszę się tam udać  😎


Trochę więcej, ja do wujka na wieś (na południowy zachód od Mińska) mam ponad 70 km. Odległość mniej więcej taka sama od Warszawy. Z Centrum do Stanisławowa jeździ bus, ale jak daleko jest do stajni, pojęcia nie mam.

Źle spojrzałam, południowy wschód, ale moim zdaniem więcej niż 40 będzie.
Od Starej Miłosnej mam do Poręb Starych 37 km. Więc z centrum wyjdzie ok. 50km.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się