HORRORY- lubiane, ciekawe i całkiem nudne ;)

Hellraiser. Niesamowicie klimatyczna seria, przy tym nie jest to tylko bezmyslna rzeznia jak wiele wspolczesnych horrorow. No i poniewaz jestem absolutnie zakochana w Elim Rocie wymienie go tutaj jako ukochanego rezysera horrorow, mimo ze obu hostelow nie znosze :P
Atutowa- właśnie obejrzałam. Jak dla mnie film jakościowo bardzo kiepski, ale chyba  lepszy niż 1.
Na HBO leci właśnie "Wrota do piekieł"
siwaaa, ja jestem w Godzinie dziesięć i póki co nic mnie nie rusza i wydaje mi się,że jedynka lepsza, zobaczę jak się rozkręci  🙂 Ale fakt, mogli te kamerki jakieś lepsze zrobić, bo nie wiadomo na co sie patrzeć, bo nic prawie nie widac  😁
Wydaje mi się że  tu się więcej działo , bo chodzi o dziecko.Przerażający jak dla  mnie nie jest, ale niektórym może śnic się po nocach  😉
pierwszy horror jaki obejrzałem w życiu to była "Wilczyca" miałem wtedy coś z 11 lat i bałem się 😜
siwaaa, przyznam,że odkąd zostałam ciotką STRASZNIE ruszają mnie takie sceny z dziećmi, więc momentami nieźle schizowałam  😁
Właśnie oglądam 'Wrota do piekieł'. Niezły ubaw.  😁 Typowo mnie śmieszy..  Ale na mnie wpływają tylko horrory z duchami.  👀
oo, a masz coś godnego polecenia?
Oj tak, dzieci nie powinny grać w takich filmach!
Obejrzałam pierwszą część Hellraisera i dalszych nie zamierzam oglądać. Obrzydliwy film jak dla mnie.
karolinag4  a tak dokładniej o czym ten film, że taki obrzydliwy? 😀 ciekawy chociaż?
A.   master of sarcasm :]
29 stycznia 2011 06:27
Panic Room  (thriller) - swietny!
"Hellraiser"  😜 klasyka! Ale w końcu któraś tam część zaczęła śmierdzieć głupotą...
"Wrota do piekieł"  😂 to fakt niezła komedia. Ale hamerykanie jak nie zrimejkują jakiegoś azjaty to im kręcenie horrorów ostatnio kiepsko wychodzi.
O - a co powiecie o hiszpańskich cudeńkach? I nie mam tu na myśli "Reca", który notabene też jest całkiem, całkiem...

Oglądałam ostatnio jakiś taki hamerykański horror, ale nie wart polecania, w związku z tym nie pamiętam tytułu. Odkręcili typowe zagrywki - czyli pani idzie do łazienki, przegląda się w lustrze, otwiera szafkę z tym lustrem, coś z niej wyciąga i zamyka szafkę. No i zasadniczo, w tym momencie coś za nią powinno stać, albo przynajmniej wyleźć z lustra i zdzielić ją przez łeb. Otóż nie - tu się tak nie działo, nie działo się nic i nie zdzielona przez łeb pani wychodziła z łazienki. Ale muzyka była odpowiednio wskazująca, że coś się stanie. Zresztą "oglądacze horrorów" wiedzą, kiedy ma się coś stać. No dobra, fajnie, wymyślili coś nowego  🙄 tylko, że potem ten motyw z nic-nie-znaczącym-lustrem powtarzali do osranej śmierci  😵 przynajmniej z 10 razy...
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
29 stycznia 2011 10:05
Sierra ok,jesli twierdzisz,że przewidziałaś to w porządku😉 o gustach się nie dysktuje,a wymiana zdań kłótnią nie jest.
znacie jakąś stronkę, z której można pobrać jakieś fajne horrory?
Ja oglądam na str ( gdzie pobierać też można):
http://www.tvfilmy.pl/category/131
polecam pókój 1408  😀 jeden z lepszych horrorów jak dla mnie, nie ma prawie wogóle krwi, ale cały film siedziałam jak na szpilce i się bałam co u mnie  rzadko się zdarza
noen   A story of a fighter of our human race
02 lutego 2011 19:57
Polecam horror nieznajomi. Jeden z niewielu horrorów które mnie przestraszyły.
Bee.   przewodnicząca chaos serce ma przebite strzałą.
02 lutego 2011 20:17
moneta, dla mnie 1408 to poezja - nie film, świetna gra, świetna fabuła - ale horrorem bym tego nie nazwała. : )
w sumie tak teraz się zastanawiam, ale coś mi się obiło o uszy, że to horror ale może się mylę 🙂 ale film jak coś polecam bardzo
Gillian   four letter word
02 lutego 2011 22:52

Oglądałam ostatnio jakiś taki hamerykański horror, ale nie wart polecania, w związku z tym nie pamiętam tytułu. Odkręcili typowe zagrywki - czyli pani idzie do łazienki, przegląda się w lustrze, otwiera szafkę z tym lustrem, coś z niej wyciąga i zamyka szafkę. No i zasadniczo, w tym momencie coś za nią powinno stać, albo przynajmniej wyleźć z lustra i zdzielić ją przez łeb. Otóż nie - tu się tak nie działo, nie działo się nic i nie zdzielona przez łeb pani wychodziła z łazienki. Ale muzyka była odpowiednio wskazująca, że coś się stanie. Zresztą "oglądacze horrorów" wiedzą, kiedy ma się coś stać. No dobra, fajnie, wymyślili coś nowego  🙄 tylko, że potem ten motyw z nic-nie-znaczącym-lustrem powtarzali do osranej śmierci  😵 przynajmniej z 10 razy...


nie cierpię takiego motywu z lustrem!!! ilekroć jest taka scena, to już profilaktycznie zakrywam oczy bo pewnie coś wyskoczy itd.  🙄
No i niestety moja psycha zakodowała "lustro=zło" więc jak oglądam swoje nędzne odbicie to za nic się nie odwrócę i nie spojrzę ponownie  🤔wirek: 🤔wirek: całości dopełniły dwie części filmu "Lustra". Taaaa  🤔wirek:
Ja chyba jakiś psychiczny jestem, bo horrory od zawsze mnie śmieszą zamiast przestraszać. Widać taka już ułomność mojego miejsca na muzg.
Nie przejmuj się , ja też tak mam, horrory nie robią na mnie wrażenia, ale lubu8e je oglądać😀
http://www.kinolive.pl/filmy_online/kategoria/9

a z tej stronki ktoś ogląda? Bo patrzę, że tu jest sporo horrorów  😉
Ja chyba jakiś psychiczny jestem, bo horrory od zawsze mnie śmieszą zamiast przestraszać. Widać taka już ułomność mojego miejsca na muzg.

Brak mózgu został udowodniony "sam przez się" 😉
Niestety większośc teraźniejszych horrorów jest śmiesznych. Minęły już czasy Egzorcysty, Omena, czy chociażby Rosemary's baby...
dokładnie, dzisiejsze horrory w większości to bajki. Podobno prawdziwy horror aby straszyć nie powinien mieć w sobie krwi itp. jak np. Piła lub Hostel  🤔
Oglądam sobie właśnie pierwszą część Hellraisera i jak na razie to efekty nieco mnie bawią  😁

Brak mózgu został udowodniony "sam przez się" 😉

Nareszcie ktoś zauważył. Rzecz w tym, że ja mam muzg ( czyli umysł) otwarty, a niektórzy mają mózg (czyli ómysł) zamknięty. 😉
daliasta   Szkoda słów.
14 lutego 2011 21:06
Mi się osobiście podobały :
Egzorcyzmy emily rose- klasyk, świetny
Ostatni dom po lewej- w sumie nie horror, ale dość fajny
Piła 1 i 7. Na pile 7 3D byłam w kinie i zakończenie dość nie typowe, zwłaszcza, że oglądałam tylko 1,3 i 7.
Klątwa i the Ring- oglądane o 3 w nocy, kiedy byłam sama w domu. Zryło mi banie, bałam się wyjść do łazienki.

W sumie takie, które mi najbardziej utkwiły w pamięci. Ale oglądałam tylko 15 minut filmu niby 'horroru', gdzie gościu pozszywał 3 ludzi w ludzie syjamy.Ohyda.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się