HORRORY- lubiane, ciekawe i całkiem nudne ;)

Daliasta, a ten film to nie było czasem o stworzeniu stonogi z 3 ludzi? Przez bodajże niemieckiego lekarza? Jak tak, to oglądałam kawałek, mocne, w sumie reżyser miał nieźle zryty beret.
a pamiętacie opowieści z krypty? 😀

Daliasta, a ten film to nie było czasem o stworzeniu stonogi z 3 ludzi? Przez bodajże niemieckiego lekarza? Jak tak, to oglądałam kawałek, mocne, w sumie reżyser miał nieźle zryty beret.


W tłumaczeniu film nazywał się Ludzka Stonoga. Paskudny i psychiczny. Ktoś kto tę historię wymyślił serio nie był normalny  🤣
Ja jestem w trakcie oglądania Hellraiser'a. Zostały mi 3 ostatnie części które osunęli z mv x_x
Jutro bd Musiałą poszukać na innych serwisach niż ten na którym zwykle oglądam.
daliasta   Szkoda słów.
15 lutego 2011 18:06
Atutowa właśnie ten.Ale po 15 minutach i szybkim przewinięciu do tego jak ich pozszywał od razu wyłączyłam.Był po prostu okropny.
Powinien być osobny dział na takie 'filmy'.
ja oglądałam dzisiaj koszmar z ulicy wiązów 🙂 i gorąco polecam uważam, że filmy ciekawy. Nawet nawet straszny był chodź ja się rzadko kiedy  boję ;d
daliasta   Szkoda słów.
15 lutego 2011 19:13
A co sądzicie o filmie : Czarny łabędź/ Black Swan ?
Dzisiaj obejrzałam i muszę przyznać, że dość interesujący.
Zadaje tutaj pytanie, ponieważ film jest w gatunkach :thliller, dramat, psychologiczny.
Ja ostatnio oglądałam i przyznam, że film interesujący : ) końcówka z tą śmiercią mnie zaskoczyła.
daliasta   Szkoda słów.
15 lutego 2011 21:11
moneta mnie tak samo końcówka zdziwiła.
Film świetny a końcówka jak dla mnie mało zaskakująca. Jednak ten film raczej horrorem nie jest.
daliasta   Szkoda słów.
15 lutego 2011 21:29
Ramires no nie jest. 😉

Zadaje tutaj pytanie, ponieważ film jest w gatunkach :thliller, dramat, psychologiczny.
No a wątek o horrorach więc...?
daliasta   Szkoda słów.
15 lutego 2011 21:50
Ale toczymy rozmowy na temat thlillerów również. 😉
ja oglądałam dzisiaj koszmar z ulicy wiązów 🙂 i gorąco polecam uważam, że filmy ciekawy. Nawet nawet straszny był chodź ja się rzadko kiedy  boję ;d

Ale który - ten fachowy z Englundem, czy popłuczyny rimejkowe?
oglądałyście Zły skręt 3? Bo zastanawiam się czy go oglądać 😉
Tercet - ja oglądałam, ale juz kiedyś, w sumie moge polecic, tylko że dla mnie nie był straszny  😁
pokemon szczerze to nie wiem ; D ale podobno tą nowszą wersje oglądałam a nie tą starą.
Był tam taki pan:


czy taki


😁
daliasta   Szkoda słów.
16 lutego 2011 18:27
Dlatego proponuje zmienić nazwę wątku na Horror i Thlillery, czy coś w tym stylu.  😉
Mnie to się najgorzej ogląda 'Piłę", nienawidzę  po prostu tego horroru  😤


eee, ja tak myslalam, dopoki jej nie obejrzalam hihi  😁 ja sie rzucam do nog za pomysł, nie za realizacje ale po prostu pomysl.
'Nieznajomi' sa calkiem w porzadku, dreszczyk jest, tylko koncowka jakas nie taka...
pokemon był  😁 boję się teraz patrzeć na te foty hehe
Pokemon, obstawiam,że moneta oglądała film z panem z pierwszego zdjecia - pewnie wersja co niedawno w kinie leciała. 😉
nawet jest Freddy Kruger kontra Jason 😀
Wersja ostatnia to akurat pan z drugiego zdjęcia.
Próbowałam to oglądnąć, ale się nie dało, a mało który horror odpuszczam przed zakończeniem.
nie wiem w sumie, który to był, bo nie pokazywali aż tak twarzy w tym filmie, a cały czas tą rękę
daliasta   Szkoda słów.
20 lutego 2011 13:48
Ja właśnie jestem świeżo po obejrzeniu filmu 1408 i w sumie mam mieszane uczucia. Spodziewałam się czegoś...straszniejszego. Ale najgorszy nie był. 😉
Wczoraj skończyłam oglądać Martwe Zło i na prawdę zastanawiam się czy filmy tego typu były w stanie przestraszyć kogokolwiek  🤣
Proszę Cię, to jak połączenie niskobudżetowego filmu erotycznego, rodem z Tele 5 z TVN Turbo z horrorem klasy B, albo nawet...C  🙄 🤣 🤣 🤣

Ale uśmiałam się na nim porządnie, a miałam okazję obejrzeć go jakieś dwa lata temu na warszawskim Horrorfeście. Cała sala wyła ze śmiechu  🤣
daliasta   Szkoda słów.
20 lutego 2011 21:02
Uuu..stwierdziłam, że muszę się wybrać na taki Horrorfest.Tylko ciekawe kiedy będzie ? 👀
Przypomnieliście mi: oglądają sobie moje dzieci (15, 16) w zeszłym roku telewizję. W swoim pokoju. Późnym wieczorem. Zaczynają wydawać coraz dziwniejsze odgłosy, Wstaję - zaniepokojona. Oni - wpadają do kuchni... rycząc, płacząc i... zwijając się ze śmiechu:"Mama, choć zobacz - to miał być horror  🤣 Co to w ogóle jest  😜 jakieś "Ptaki" - no zaraz umrzemy ze śmiechu".  😁
Święta racja. Spróbujcie sobie obejrzeć  😁
Równie histerycznie reaguję na "Carrie"  😜
daliasta   Szkoda słów.
21 lutego 2011 14:17
Mam podobne odczucia co do filmu : Laleczka Czaki.
Ryczałam ze śmiechu. 😂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się