Nasz nick-pochodzenie :)

Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
14 listopada 2009 00:03
A kto ich tam wie, pewnie Ruska, bo oni takie lekko wybrakowane towary mają...
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
14 listopada 2009 00:41
Czyżby małe kompleksy? 🙂 😉 😉 :kwiatek:
Od mojej choroby - choruje na depresje, łykam piguły. Stąd tabletka.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
14 listopada 2009 17:50
zabeczka17,  kompleksy? Spójrz na rubryczkę "skąd"
A mój nick to ani imię pierwszej końskiej miłości, ani nic związanego z imieniem. Po prostu za nim przeprowadziłam się na wioskę z okna widziałam Castoramę 😀 Czytając od tyłu wychodzi Amarotsa 😀 - tak mniej więcej  🤔wirek:
A mój jest skróceniem, użeńszczeniem i dodatniem mojego ulubionego "h" do imienia Taylor , a konkretniej skrótu Tay
Mazia   wolność przede wszystkim
16 listopada 2009 09:50
Mazia przezwisko od imienia, skrót którym woła do mnie cała rodzinka 😉
a ja nie powiem ;P
A my i tak wiemy  😁
a ja nie powiem ;P


ale ty tajemniczy  😉 wiemy, wiemy  😀
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
21 listopada 2009 10:55
Nie będę oryginalna  😁
NASTURCJA to moja pierwsza końska miłość  💘 a Renata, bo moje imię. Chociaż nie wiem dlaczego je dodałam  👀
Na innym forum jestem po prostu NASTURCJA  🙂
Mój nick to nazwa afrykańskiego demona władającego Afryką i... jeżdżacego na karym koniu  😂
jakoś tak pod koniec listopada 2007 u nas w szkole był szał na fotkę.pl . ; ] no to nie wiedziałam jaki nick sobie stworzyć. a, że wtedy słuchałam tokio hotel (:icon_redface🙂 to od ich piosenki 1000 meere stworzyłam swój . th dawno przestałam słuchać, a nick mi został. ; )
Mój nick to nazwa afrykańskiego demona władającego Afryką i... jeżdżacego na karym koniu  😂

Łał, fajnie 🙂
Aż sobie poczytałam o tym Cimeriesie 😉
moj nick pochodzi oczywiscie od mojego imienia, ale glownym powodem jest fakt ze na klawiaturze literki "w e r" leza obok siebie, dokladnie w takiej kolejnosci 😉 tego nicka uzywalam do wiekszosci rejestracji jako loginu - w tym rowniez i gg - ktos z mojej licealnej klasy wniosl ta ksywke do codziennego uzytku i tak juz sie utozsamiam z tym nikiem do tego stopnia, ze postanowilam zenic swoj stary (malo oryginalny i z ktorym i tak nikt mnie nie kojarzyl) na wer 😉
Wredny   po prostu; zły człowiek
25 listopada 2009 22:59
A ja nie musiałem kombinować- nazwisko mam wymarzone na nick. I charakter też pasuje.
Mazia   wolność przede wszystkim
26 listopada 2009 09:01
Wredny, chyba żartujesz??? Naprawdę masz tak na nazwisko???
Wredny   po prostu; zły człowiek
26 listopada 2009 11:02
Wredny, chyba żartujesz??? Naprawdę masz tak na nazwisko???

Naprawdę mam takie. Kiedyś brzmiało ono " von Rednych", a w dokumentach zapisywane było " v. Rednych". Po 1945 roku, kiedy na te ziemie przyszli Polacy, wymyślili akcję spolszczania pisowni nazwisk. Partyjny komisarz popisał się poczuciem humoru i formę "dokumentową" skrócił i zapisał jako "Wredny". I tak już zostało. Mi to nie przeszkadza.
Mazia   wolność przede wszystkim
26 listopada 2009 11:09
Bardzo oryginalnie, ale hmmm... mi też się podoba  😉 Myślę, że do mężczyzny może pasować tak jak np. słuchanie metalu czy oglądanie horrorów, ale dziewczyna ma gorzej, kiepsko brzmiałoby np. Marysia Wredny.....hmmm jakoś tak nie za bałdzo...
Myślę, że do mężczyzny może pasować tak jak np. słuchanie metalu czy oglądanie horrorów, ale dziewczyna ma gorzej
🤔 mało ze mnie z dziewczyny w takim razie
😂


żeby nie było ot - Rewir od imienia konia, mm.. baaardzo oryginalnie.
jakos tak wyszło
empyema -jestem ciekawa pochodzenia tego nicku.  😵
Ciągle dalej wątek 😉

Tajnaa - hmm, jak mi załączyli Internet jak miałam 17 lat - mama mnie ostrzegała, że mam być anonimowa bo w necie sa pedofile i inni źli ludzie - stąd wyszeł nick Tajna, a że w większości ten jest zarezerwowany dodałam końcówkę "a" i wyszło Tajnaa, absolutnie do wszystkiego go używam 🙂
akzzi  to moje imie czytane od tyłu, a że na niektorych stronach wymagany jest login z min. 5 liter to musiałam jakąś literke zdublować 😉
Miss Take od jednej z moich ulubionych piosenek Horrorpops - "Miss Take" 🙂 podoba mi się dwuznaczność tego zwrotu.
Mój nick pewnie jak połowy forumowiczów pochodzi od imienia konia 🙂 moim pierwszym koniem którego pokochałam była klubowa kobyła o imieniu Watra,byłyśmy z sobą5 lat,potem została sprzedana. Ponieważ nick Watra już na forum istnieje, to jakoś mi sie to imię zdrobniło 😀 . Myślałam o zmianie nicku  ale chyba to nie jest możliwe.
poniewaz na mnie rowniez mowia Mery, ale taki nick juz byl zajety :P wiec powstal 'skrocony' nick od tego jak mnie kiedys nazwal moj kolega - Angel Of Power. nie wiem skad mu sie to wzielo  🤔wirek: no i tak zostalo 😉 a podwojne 'e' bo Angel jest bardzo popularne i czesto juz zajete.
poza tym swego czasu bardzo mnie fascynowaly anioly. wszelkie szkice i wiersze. no coz, mlodym sie bylo :P
A jak wymawiasz swój nick? An-gil? Endżil? Andżil? An-ge-el?
tak jakby bylo tylko jedno 'e' :P czy endżel 😉
A, czyli zgodnie z pochodzeniem 😉 Dzięki, teraz łatwiej mi czytać 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się