Kącik ŁODZIANINA (Łodzianie, Łódź i okolice)

Każde kolejne podejście do tej stajni też padnie jeśli będą się za nie brali laicy bez pojęcia. A szkoda, bo stajnia ma fajną lokalizację i spore tereny do zagospodarowania.
tu chyba nie chodzi o laików a o własciciela stajni , nic i nikt mu nie odpowiada więc kwestionuje wszystkich
[quote author=Agnes_Agnes2 link=topic=1096.msg1519665#msg1519665 date=1347348754]
tu chyba nie chodzi o laików a o własciciela stajni , nic i nikt mu nie odpowiada więc kwestionuje wszystkich
[/quote]

nie do końca tak jest... wszyscy "doradcy" Marka mieli niewiele więcej pojęcia od niego, a większość z nich węszyła w tym extra interes i tylko na tym sie opierali.. ale żeby dać coś od siebie, popracować.. to już nie ma nikogo..
nie mowie tu o doradcach a o osobach chcących dzierżawić tzn Zajcew i miedzy innymi kowal Mateusz .Zostali po prostu na lodzie
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
11 września 2012 18:19
Mam nadzieję, że nie uznacie tego za zbyt nachalną reklamę, ale z Sei się umawiałyśmy na sesję i jeśli by się zebrało parę osób, zawędrowałabym do Łodzi za tydzień lub dwa. Im więcej osób się zbierze, tym taniej wyjdzie cała zabawa, więc czy ktoś byłby chętny na foteczki?
Podpowiedzcie mi proszę - gdzie najbliżej nas (łódzkiego) można zrobić kurs instruktorski?
MagBan93   Hennowata rudość :]
12 września 2012 20:11
w Ciechocinku albo w Wolicy
Na Wolicy właśnie odwołali wrześniowy ze względu na małą liczbę chętnych. Toruński TKKF ogłasza nabór do Rancza po Olszyną w Nowym Ciechocinku, ciekawa jestem czy wypali. Dołączę do pytania, jak ktoś usłyszy, że gdzieś blisko jest (głównie zależy mi na ISP) to będę wdzięczna za cynk :kwiatek:
Kto jedzie w sobotę do ŁKJ -tu na Mistrzostwa Rekreacji ?  🙄
Ja prawdopodobnie jadę, ale oglądać. Do startu niestety nie mam konia...  😕
ja będę oczywiście ^^ dzisiaj parkur był ustawiany... jakby ktoś chciał podejrzeć to na regionalki stoi, na P się coś pozmienia, nie wiem czy na L też ;P dzisiaj w tym deszczu i błocie stawialiśmy, a ja nie miałam kaloszy i w sztybletach się topiłam... masakra xd Jakby ktoś robił zdjęcia to bym była wdzięczna jakby ktoś przypadkiem na mnie nakierował aparat i cyknął mi coś  :kwiatek:
jestem w czarnej d. koń kuleje  😕 a miałam z nią być
Jak tylko będę to porobię zdjęcia 😉
Btw jak będzie tak padac w sobote to współczuję XD
W Wolicy mi powiedzieli, że kurs będzie... ruszają od poniedziałku.
Według prognoz na weekend , padac nie powinno 🙂 Tez będę ( robic foty 🙂
W Wolicy mi powiedzieli, że kurs będzie... ruszają od poniedziałku.


Na Wolicy k. Kalisza? Przed chwilą rozmawiałam z właścicielem i o niczym takim nie słyszał 🙂 Skąd masz te niusy?
Dzwoniłam na tel ze strony ... hmmm.....
Wysłałam Ci PW
MagBan93   Hennowata rudość :]
15 września 2012 20:54
ma ktoś fociszony z seniorów?  :kwiatek:
Na pewno mam na zdjęciach Mistrzostwa, ale nie wiem dokładnie co, kogo itd. 😡 🤣


https://picasaweb.google.com/113808189659793729163/ZTBKJ150912r#
Piszecie o zawodach, a może ktoś byłby zinteresowany udziałem w taakim nie banalnym Hubertusie....🙂 W prawdzie to dopiero 27 października ale warto juz sobie zacząć planować.
Nie będę uprawiać tu reklamy więc podam tylko link do ubiegłorocznej imprezy:

https://picasaweb.google.com/100424274914178458100/HubertusWEczycy22Pazdziernika2011?authuser=0&authkey=Gv1sRgCM7uz4nkgsW5cw&feat=directlink

Zatem jak ktoś lubi takie klimaty to warto wpaść🙂
link nie chodzi

ktoś wpada na hubertusa do Rancza ?  😎
Ja uwielbiam tego typu imprezy więc jak będę miała z kim się zabrać i nie będzie mi się z niczym pokrywać to wpadam gdzie tylko się da ^^
https://picasaweb.google.com/100424274914178458100/HubertusWEczycy22Pazdziernika2011?authuser=0&feat=directlink

A teraz działa?

W każdym razie osoby chcące wpaść z koniem proszone są o kontakt na maila: stajniamarynki@onet.eu
Bezwzglednie- jeśli chce się otrzymać flo i mam nadzieję drobne upominki🙂

A jak ktos chce zostac na biesiadzie, można zaklepywać boksy pod tym samym mailem.

Mile widziane są także grupy zorganizowane pragnące pokazać się np. w damskim siodle...lub inne🙂

Generalnie impreza jest strasznie szalona, polecam, widzom także🙂
Kochani łodzianie - czy możecie mi polecić w Łodzi jakiegoś dobrego rymarza?

Takiego, co naprawia sprzęt.

Będę wdzięczna 🙂
ja też chętnię się dowiem 🙂
W Łodzi to będzie bardzo ciężko. W "okolicach" to wiem, że był w Wolborzu.
słyszałam że czapsy ktoś do Equitomu ( sklep jeździecki na Zgierskiej) oddawał do naprawy, ale nie wiem czy to prawda xd
wiecie może czy ma ktoś do sprzedania małego konia ? (nadającego się dla dziewczynki 11 letniej)
seiteki   "Always remember don't make bunny cry"
17 września 2012 20:08
Agnes, ja znam osobe chetna do sprzedaży małej klaczki 😉
taki konik- profesor do nauki itd;]
wiecej info na priv
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się