Kącik ŁODZIANINA (Łodzianie, Łódź i okolice)

Wybiera się ktoś jutro do Gajewnik jako widz ? 😀  😎 😎 😎
Ja  😎
seiteki   "Always remember don't make bunny cry"
25 sierpnia 2012 20:29
i ja również 😉
Czy to prawda że w Gajewnikach był jakiś wypadek? Takie mnie słuchy doszły?


Edit: już wiem, że nic się nie działo.
Seiteki - są propozycje zawodów w Ranczu i jest tam napisane, że jak się zgłaszasz w dniu zawodów to opłata jest x2  🤔 dlatego lepiej zgłoś się wcześniej, a jak coś to po prostu zrezygnujesz ze startu  😉
seiteki   "Always remember don't make bunny cry"
27 sierpnia 2012 14:38
Fufu, tak wiem juz, wiem 😉
Dzieki wielkie 🙂
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
27 sierpnia 2012 19:52
Miała jeździć na Habibim kiedy będzie Marchwicka a z tego co wiem nie za bardzo się tego trzyma... ;/


Habibi był może wcześniej w stajni w Krajkowie (wlkp)?
a tak, w Krajkowie ^^
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
27 sierpnia 2012 21:47
Takiego imienia nie da się zapomnieć. Nie wiem jak teraz ale kilka lat temu był niezłym rozrabiaką, ale to bardzo fajny koń. Nie miałam okazji na niego wsiąść, ale zawsze mi się podobał 🙂
teraz też jest skubaniec ;P zachowuje się jakby miał 3 lata a nie 13, ale i tak jest wspaniały <3
O Habibi!  😀  Pozwoliłam sobie w galerię zerknąć- super chłopak wygląda  🏇  A przeszłość ma faktycznie bogatą  😁


Constantia
a pamiętasz Łebara? Widziałam ostatnio w wynikach, że WKKW chodzi  😁
nie ma ktoś miejsca w przyczepie do rancha na sobotę? bo Stasiak już ma komplet i nie ma jak po mnie wrócić, Grabowski też pełny, a ja się w ostatniej chwili zdecydowałam i nie mam za bardzo z kim jechać 😕
jak znacie kogoś jeszcze kto wozi konie to będę wdzięczna za jakieś namiary na te osoby  :kwiatek:
Dzwon do Snycerza moze da rade z transportem
no właśnie Stasiak już z nim gadał i nie wie jeszcze czy da radę, ma się odezwać, ale mam szukać kogoś jeszcze na wszelki wypadek
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
29 sierpnia 2012 20:34
Constantia a pamiętasz Łebara? Widziałam ostatnio w wynikach, że WKKW chodzi  😁


No proszę, to się chłopak wyrobił. Skakać zawsze lubił a i na głupoty nie marnował energii. Pamiętam jak pierwszy raz na nim skakałam, to dziewczyny ze stajni pytały, czy mam uprawnienia lotnicze  🤣  Nie był taki groźny, ale trzeba było się pilnować.
i jak tam po zawodach  w ranczo ?  🙂

Ja byłam chwilkę popatrzyłam i cieszyłam się ,ze nie przyjechałam , bo bym miała ślizgawe  🤣
A wbrew pozorom świetnie się jechało, leciałam na czas ( zresztą łaciatą nie dało się inaczej bo jak wystrzeliła to była nie do zatrzymania), skróty robiłam i ani razu jej się noga nie powinęła, ona jest nie kuta, puchary fajne, szczególnie w N, ale nie było mi dane jechać, chociaż jakbym wiedziała że tak będzie skakać to bym pojechała. Wygrałam L i w P byłam 5 z jedną zrzutką w rozgrywce, ale czas... jak wjeżdżałam na parkur na rozgrywkę to tylko z budki słyszę " No, pamiętacie podstawowy przejazd tej zawodniczki? Osoby o słabych nerwach proszę nie patrzeć, będzie ciekawie" ( coś takiego, mogłam jakoś przekręcić xd), torpeda po prostu, ale ona lubi skakać z większego tempa, jakbym nie miała zrzutki to bym wygrała, no ale zdarza się. Ale wgl było ciekawie bo Marchwicki postawił w rozgrywce w P klasie 115-120 ^^ ale przynajmniej wiem że kobyłka nadaje się na mistrzostwa regionu  😅
Jakby ktoś miał może moje zdjęcia z tych zawodów to prosiłabym przesłać je na maila: ada.wieczorek@o2.pl 😉
http://www.lkj.lodz.pl/pliki/propozycje_sierpien_2012.pdf

wybiera się ktoś ?

do ktorego roku można startować w juniorach?
Ostatni rocznik juniorski w tym roku to 1994. 1993 to już Młody Jeździec.
Wie ktoś gdzie można kupic trociny na hale? Za wszelkie info będę wdzięczna!  🙇
🙂
Oj, lenka1z, ciężko ci będzie 🙁 najlepiej to będzie chyba dojeżdżać do indywidualnych klientów.
lenka1z a co to za trener?
sei   . let's grow old together & die at the same time .
08 września 2012 11:41
lenka1z, dojazd do klienta to najsensowniejsze rozwiązanie 😉 a jak ci się uzbiera grupka chociaż 3-4 osób to jest perfect.
Takie pytanie: Ma ktoś filmik klaczy ESPANIOLA (o.Luron m.Espa) z zawodów?
lenka1z, wiem że ostatnio w Equestro szukali instruktora.  😉

jakby chciał ktoś namiar proszę na pw🙂

ja z małym zapytaniem. Co powiecie o hotelu w Oleńce? Opłaca się za cenę 650zł?
znajoma kupuje konia, a właśnie tam ma najbliżej i poprosiła żebym zrobiła rozeznanie 😉
sei   . let's grow old together & die at the same time .
09 września 2012 16:55
niech przejrzy wątek. zobaczy kto stacjonuje/stacjonował w tej stajni i będzie mogła podpytać, jeśli to co przeczyta jej nie wystarczy 😉
wolburka bylam bardzo zadowolona z "Olenki", a znam ta stajnie od 2000r.  Gdyby nie brak pastwisk to wciaz bylaby dla mnie numerem jeden.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się