Kącik ŁODZIANINA (Łodzianie, Łódź i okolice)

wolburka, Ty aktualnie tam stacjonujesz?
Ja kiedyś oglądałam El Dorado. 🙂 Fajna stajnia i przeniosłabym tam mojego kunia, ale brak hali to teraz dla mnie masakra.
też mogę polecić Klaudie,robiła mi już króliczka i wyszło fajnie 🙂
Omnia, poszukuję białego najlepiej rasowego capa, anglonubijczyka lub saneńczyka, oczywiscie do krycia nie do kupienia🙂
Może posiadasz lub wiesz kto posiada?

Isabelle, a czemu akurat ten pies?
Poza tym stary bernardyn raczej cię nie sterroryzuje bo nie będzie miał czym:p
Ty chcesz psa czy chcesz tego psa?
Julia, Iza musi wziąć tego psa. Met obiecała Jej, że go do Niej przywiezie. A zapewne wszyscy chcemy się z Mecikiem spotkać  😉
Czy temat ogniska umarł śmiercią naturalną, czy tylko tak mi się wydaje?
To chyba jest 5-cio letni bernardyn więc nie taki stary.
Jeśli rzeczywiście ma tylko 5 lat, to nie wiem o co tyle krzyku.
laska ma więcej lat, nie wiadomo dokładnie ile 🙁 nie mieszkam sama, małż też ma jakiś głos w tym domu 😉 głównie się boję o mojego 14 letniego kalekę, bo nie zna się z innymi psami i nie bylo go możliwosci z zostawić na jednym podwórku z innym psem, jeśli ten drugi choć odrobinę dominuje, bo zaraz dziadek cały pogryziony był 🙁 taka psia ciapa, która nie do końca wie, dlaczego jakiś obcy wielki pies go atakuje i nie wie jak sie zachować, a bidulek zostaje z nami do końca życia, bo przeżył wystarczająco (to był pies mojej mamy i babci), i mimo, ze ciapa to najukochańszy kundel świata.

Meci nie widziałam juz, jak ostatnio obliczyłyśmy, z 10 lat minimum, więc bardzo bardzo chcemy ją zobaczyć!

julia,  chcemy wielkie "mięso" odstraszające, na podwórko, głównie ze względu na mnie, żebym się czuła bezpieczniej, a wiadomo, że molos 70 kg robi wrażenie i zniechęca niechcianych gości 😉 (jakby to nie zniechęciło to mam jeszcze wiatrówkę naładowaną pod ręką, plu pistolet na metalowe kulki, który robi dziurę w ręce na wylot, z resztą, same macałyście😉 )

organizujcie sie z ognichem! miejsc jest kilka, możemy u nas opić i opalic ognichem stajnię, możemy na pewno cudnie się bawić u Huzar, w pięknym miejscu. ustalajcie termin! może następny weekend?
Jestem za, byle nie później bo cholercia zimno się robi!
agulaj79 , ja mam info, że w przyszłym tyg będzie polska złota jesień. Tak Krecik wczoraj powiedział  😉
Oby, bo ja dziś szyby rano skrobałam!!!  😵
Nie tylko Ty, w końcu mieszkanie w tym samym województwie zobowiązuje 😀
Salkada, nie mam swojego konia ale od niedawna tam jezdze.                                                              Fufu, hala jest w planach takze moze juz niedlugo... 🙂 fajna atmosfera, malo ludzi, mozna z koniem podlubac indywidualnie jak ktos dobrze jezdzi. Jak chcesz teren to masz teren, jak poskakac to nie ma problemu.
Huzar, macalyśmy te pistoleciki i nawet odciski palców naiwnie zostawiłyśmy:P

Isabell, ja myślę że twój staruszek dogada się z innym psem, zwłaszcza ze jak sądze bernardyn jest wykastrowany, w razie czego kojec.
Ale ja bym zbytnio nie panikowała, tylko dobrze jest poznac historię tego bernardyna i jaki ma charakter.

Ja generalnie polecam staarsze psy, są mądre i wiedz o co chodzi, nie to co z młodym oszołomkiem🙂 Za to sie trudniej uklada jak już trzeba coś skorygować.

No le bezwzglednie nie możesz się go bać ani teraz ani nigdy...prawie jak z koniem.

Przyszły weekend jest ok, tylko jak tak licze to nas 5 ( 6) będzie?
ja na pewno nie odpuszczę i za fraki przyciągnę Asię (milenkę_falbanę) i Kermita, choćby się nie wiem jak zapierały 🙂 i oczywiście każda z małżem, co by się nie wynudzili(opatentowane, na ognisku u Milenki zajeli sie sobą i wódką i mogłyśmy o kopytach rozprawiać pół nocy😉 ), Huzar, wiesz z resztą jaką minę ma mój M. jak zaczynamy 😉

proponuję przyszłą sobotę, a czy atakujemy Huzar czy u mnie, czy gdzieś indziej to już Wam zostawiam decyzyjność 🙂

a pistoleciki obowiązkowo są nie wytarte, żeby jakby co to nie poszło na nas 😉 (to cudko na kulki wygląda niepozornie, ale na 100 m spokojnie strzela, plus ma największą moc wystrzelenia na rynku, na którą nie trzeba zezwolenia😉 )


A i zapomnialam,  ja niewiem co wszyscy z tym mrozem, ja o 7 rano rzadnych szyb nie skrobałam...mikroklimat jakiś czy co:P

Agulaj trzeba tez przycisnąć coby dotarła:P
Agulaj adres potrzebuje i raczej dotrze. Dziś już nie tak zimno, ale wczoraj skrobałam szybkę. Widzisz Julia ja to chyba na głębszym zadupiu mieszkam i tu zimniej.
Czy orientjecie się gdzie w Łodzi są oprowadzanki na kucyku?
seiteki   "Always remember don't make bunny cry"
23 września 2012 17:28
W Zbyszko 🙂
Czy orientjecie się gdzie w Łodzi są oprowadzanki na kucyku?


w arabice moze cos byc 😉
w ŁKJ mamy takiego karego kucyka i robią oprowadzanki na nim  🙂
Bo mi się dziecko rwie, a że na naukę jeszcze za mała (4 latka), to chociaż oprowadzanki. Chyba Zbyszko mam bliżej niż ŁKJ to tam uderzę w przyszłym tyg. Dzięki.
Czy orientjecie się gdzie w Łodzi są oprowadzanki na kucyku?

ja mam przemiłego kucyka, tymczasowo niestety na chorobowym - chciał sobie nogę odciąć ale mu nie wyszło  😀iabeł:
No widzisz Ania to na wiosnę się pewnie wybiorę. Póki co próbuję zapał mojej córy ostudzić bo jeszcze pełnych 4 lat nie ma!!!
zupełnie niepotrzebnie - moja za moment kończy 3 lata i świetnie sobie z kucyną daje radę (bo to też jedyna taka kucyna w swoim rodzaju jest  😎 ) tylko jak usłyszała, że impreza w stajni ma być i na kucyku mają dzieci jeździć, to się kucyk uszkodził i poszedł na zwolnienie  🤔wirek:
omnia   żeby zobaczyć świat, trzeba przejść przez próg
25 września 2012 06:31
julia do mnie niedługo powinien dojechać biały uszlachetniony, rasowy jak najbardziej 😉. Ale to swietokrzyskie. w okolicy Łodzi nie znam koziarzy.
kto się wybiera do Bogusławic?  😀 Ja jadę pierwsze w życiu N jeszcze na dwóch koniach, a dzisiaj rano coś mi w kręgosłupie przeskoczyło i mnie musieli nastawiać, chyba muszę się wyposażyć w ibuprom max ;d
seiteki   "Always remember don't make bunny cry"
26 września 2012 21:55
ja jade, moją szlachetną wszystko mającą w dupie "milordką" cisnać L ^^
jakieś znaki szczególne? Jak nie będę się zwijać z bólu po moich konkursach to może jakieś fotki wam cyknę  😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się