Kącik ŁODZIANINA (Łodzianie, Łódź i okolice)

Agnes_Agnes2,  stillgrey ma słodkiego hucułka na sprzedaż, za bardzo niskie pieniądze. nawet chyba na RV jest jej ogłoszenie.
Mnie w Equitomie naprawiali ogłowie. Z tego co wiem to inne sprzęty tez naprawiają. 🙂
ISABELLE , zapomniałam dodac że szukam konika do sportu . Córka uczy się skoków . Hucułek jest do skoków czy rekreacji?
Agnes_Agnes2,  nie mam pojęcia 😉 to już do Stillgrey napisz 😉 ciekawe hucuły Szmiglowie mają pod bełchatowem, swego czasu sporo po Sokole, bo to ich konik też.
http://www.swiatkoni.pl/announcements-display/horses-33015.html
w prawdzie do dzierżawy ale wygląda ciekawie... 11 lat, jeszcze rośnie, może to też nie najgorsze rozwiązanie?  🙂
137 to troche mało , szukam konika od 148 do max 157 . Może to tez być dzierżawa tylko taka żebym mogła konia przenieść do stajni w której córka jeździ.
Jeśli będziecie coś wiedziały , bardzo proszę o informację . Dziękuję  :kwiatek:
Powiadają, że tegoroczna jesień będzie pogodna i słoneczna. Co by łódzcy re-voltowicze powiedzieli na jakieś ognisko albo grilla?
O , ognisko  🏇? A gdzie by ? 
Domi, zgaduj  😎

jakby ktoś chciał to mam dostęp do eko marchwi, 50 gr/kg, nie jest taka piękna i równa, raczej pokrzywiona i nie doszorowana jak ta marketowa, ale zupelnie bez oprysków, można jeść nawet z piaskiem, sąsiad sprzedaje. ja właśnie zakupiłam 10 kg 😉
Isabelle, bierz psiaka od Mecika, to też się dziewczyna załapie na ognicho.
Piszcie tylko kiedy i gdzie (byle nie ten weekend) i jak najbardziej na imprezkę się pisze  🏇
Super agulaj79 , im nas więcej tym lepiej. Proponuję poczekać, może jeszcze znajdzie się ktoś chętny i wtedy obgadamy konkrety.
Huzar,  wiesz, że strasznie chce! za Mecią się stęskniłam i byście się w koncu poznały. czekam na aprobatę mężowską, boi się trochę brać starszego psa, bo nie wiadomo jak chowany i żebyśmy sie nie bali wyjść z domu pewnego dnia😉

nam już minirevoltowe ognicho wyszło dwa tygodnie temu 😉 i naszła chęćka na coś większego😉
Noooo, nawet okulary u mnie zostawiłaś 🙂. Jak piesek Was nie polubi zawsze możecie wychodzić oknem  😉. A tak na serio, myślę, że Met nie dawałaby Wam agresywnego psa.
Myslę i mysle i gucio ...ja zza tej swojej stodoly to tylko okazjonalnie na jakiegos koniarza sie natykam - dlatego chetnie poprawię frekwencję na ognisku lub grillu , mam tez pewne kwalifikacje jako dog sitter jakby co  😀
Huzar,  Gosik, okulary to tego pijusa 😉 wiem, że nie dawałaby agresywnego, Niuńka agresywna nie jest, ale zawsze psiur wychowany własną ręką jest pewniejszy i budzi we mnie mniej strachu, niż taki dorosły, bo po nim nigdy nie wiadomo czego sie spodziewać🙁

na pewno zwerbuję jeszcze conajmniej dwie Revoltowiczki 😉

dominoxs,  kilka miejsc na wsiach zapadłych jest 😉 no i jakaś przeprowadzka koniastego do opicia... 😉
Isabelle, wprawdzie nie jestem za brdzo w temacie, ale widziałaś ostatnio mojego dorosłego, 5 letniego psa ze schroniska....🙂

A i ustalcie w końcu ten termin...🙂
A ja tak poza tematem bo zima się zbliża i... trzeba by koniuchy ogolić, kogo polecacie? Chciałabym mojemu króliczka playboya walnąć na zadku i boję się żeby mi ktoś nie schrzanił  🙂
jak wzorki to Klaudia Nalepa
julia,  Justynko, ale my mówimy o wielkiej, starszej niż 5 lat bernardynce a nie takim małym trzpiotku😉
Bernadryny są bardzo wdzięczne. Do mnie się kiedyś przybłakał dorosły pies. Był 2 tyg, żarł okrutne ilości. Jak znaleźli się wreszcie właściciele to powiedzieli, że są w szoku bo on nie akceptuje obcych ludzi. Ale jak widać wdzięczność, że ktoś go nakarmił, dał mu dom i przyjazną rękę i pies się odwdzięczył. Był bardzo za mną i obcym nie pozwalał do mnie się zbliżać, nawet ręki mi nie mogli podać!
kermit   Horses horses everywhere ..
18 września 2012 20:51
Isabelle - ja się na marchew zapisuje  😀
kermit,  Twoj wór marchwi jest już od wczoraj zżerany 😉

agulaj79,  ja się trochę boję, że moloch któregoś dnia odpali i naprawdę będziemy oknem zwiewać 😉
Isabelle, nie przesadzaj kobieto, będzie dobrze. Ludzie nie takie psy biorą.
Dobra, to kiedy i gdzie się spotykamy?
omnia   żeby zobaczyć świat, trzeba przejść przez próg
19 września 2012 07:29
Fajno macie 🙂. ja teraz latam miedzy Łodzią a Ruda i czasem to już nie wiem jak sie nazywam.
🤔wirek:
Konia nie mam, stajni nie mam, oddala sie ode mnie jeździecki światek  🙁. Psiakom, ktorym tak chciałabym pomóc - nie mam jak pomóc...
Dobrze, że chociaż kozule zdrowe (tfutfu)  ( niech mi Smolis kozami konkurencji nie robi 🤣 😉).
I nawet do żadnej stajni nie mam czasu wpaść.
Isabelle  bierz starszego psa, nie zastanawiaj się. Takie psiaki sa wspaniałe 🙂
Hey,potrzebuję pomocy z waszej strony. Jestem ze Skierniewic, szukam w okolicy, max.do 60 km jakiegoś klubu, gdzie można by z czasem zacząć regularnie startować w zawodach skokowych. Bardzo mi na tym zależy,a szukam i nic odpowiedniego znaleźć nie mogę 🙁
ŁKJ, ale konie średnie i multum chętnych ;/ Zbyszko może? ale nie wiem jak tam teraz 😉
jest tu ktoś z El Dorado? 🙂😉
seiteki   "Always remember don't make bunny cry"
20 września 2012 08:48
jesli chodzi o zbyszko, to w zaleznosci czy masz swojego konia, czy potrzebujesz klubowego...
no i w jakim jestes wieku...
jeśli chodzi o golenie i robienie wzorków to z czystym sumieniem mogę ci polecić klaudie nalepe, mojego goliła, robiła mu wzorki i byłam bardzo zadowolona.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się