ABC formalności OZJ/PZJ i startów na zawodach

anetakajper   Dolata i spółka
27 marca 2024 19:28
A składkę klubową płaci się co roku czy tylko jak się startuje ?
anetakajper, co roku zwyczajowo, no ale to zależy jak sobie uzgodnisz z właścicielem klubu . To jego decyzją.
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
28 marca 2024 20:35
Czy dostaliście już polisy ubezpieczenia od PZJ? Ostatnia informacja z 5 marca, że będą wysyłać i do tej pory nic.
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
28 marca 2024 22:02
Nie startowałam 8 lat, więc potrzebuję pomocy: do regionalnych zawodów - opłata klubowa (ile się u Was teraz płaci? bo jak mi rzucili bodaj 300 to się załamałam, a jestem zarejestrowana od wielu lat), licencja regionalna (u mnie 150 zł), ubezpieczenie (o które muszę wypełnić podlinkowany wyżej form żeby nie zapłacić jakichś kroci? bo z Lendy zarzucili mi bodajże 350 albo 450 zł), badania, które już ogarnęłam. Coś pomijam?

+ jeśli chodzi o ubezpieczenie: które z tej listy powinnam wybrać na zawody? no oszaleje 😂
Constantia, ja nie dostałam i czekam , od lutego🙈
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
28 marca 2024 22:31
Perlica, najlepsze jest to, że startuję i wolałabym mieć polisę w ręku.
Constantia, ja chcialam wykupić lickę, więc Pani z pzj napisała do Pani z ozj , że mam wykupione ubezpieczenie, ale jeszcze nie dostałam… teraz zaraz jadę zawody…
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
28 marca 2024 22:44
Perlica, ja już dwa razy startowałam i nikt na zawodach nie pyta.
Constantia, no, ale co ma pytać? Bez ubezpieczenia nie daliby ci licencji przecież.
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
29 marca 2024 00:01
Ja i moje zawodniczki dostaliśmy certyfikaty i trzeba było opłacić i odesłać potwierdzenie przelewu. Robiłam w styczniu , one jakoś w lutym. Licencję regionalną wykupiłysmy na słowo pani z pzj 😉
jezu mam certyfikat 🤣
Czy mógłby ktoś podpowiedzieć, jak jestem zarejestrowana jako Bez Przynaleznosci Klubowej, i potem dolacze do klubu to to zgłasza klub czy ja? płaci sie tyle samo co przy zmiane barw klubowych? Bo wertuje strone sląskiego ZJ i albo sie moge dopisac do klubu przy rejetracji albo zmienic barwy klubowe a z BPK do klubu nie znalazlam. ile to kosztuje tez nie.
Facella   Dawna re-volto wróć!
24 kwietnia 2024 23:15
Jak jest z Artemorem, czy mogę tam jakoś edytować swoje dane? W 2016 zdałam odznakę, dostałam numer PZJ, ale w Artemorze nie mogę się zalogować - nie mam hasła, a reset jest niemożliwy, bo nie mam przypisanego maila do konta 🤦
Facella, a artemor to nie jest tylko do podglądu? A logować to się mogą osoby oficjalne.
Facella, a próbowałaś wpisać swój PESEL jako hasło?
Facella, dzięki tobie wiem że można się tam logować :P
A napisać do twojego WZJ? U nas pani która wprowadzana dane o licencji wpisuje je w artemor, może ona mogłaby dodać ci email?
Facella   Dawna re-volto wróć!
25 kwietnia 2024 15:35
NowaJa, genialne, PESELem poszło. Od razu sobie email dodałam 🤣
Ale i tak badań i ubezpieczenia nie mogę dodać, widnieje mi brak, mimo że mam jedno i drugie 🤦 przez to na zawodykonne też widnieje brak w systemie, mimo że wprowadziłam ręcznie to i tak jestem na liście braków w dokumentach. No nic, wezmę papier i książeczkę i będę na miejscu pokazywać, że mam.
Facella, a masz wykupioną licencję na ten rok? Przy kupowaniu licencji w pzj lub wzj wymagane są te dokumenty i z automatu przesyłane do Artemora.
Facella   Dawna re-volto wróć!
25 kwietnia 2024 16:23
mindgame, nie mam licencji, jadę towarzyskie, na które też wymagane są badania i nnw.
Facella, a no to pewnie dlatego nie ma w Artemorze 🙂

Edit: jak zgłoszenia są na zawodykonne.com to tam możesz do swojego profilu dodać zdjęcia dokumentów i nie będziesz musiała latać żeby wszystko pokazywać na zawodach🙂
Facella   Dawna re-volto wróć!
25 kwietnia 2024 21:19
mindgame, muszę spróbować z kompa, bo jak to robię z telefonu, to non stop mi wskakuje termin badań i nnw z artemora 😂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się