"Galerianki"

Obejrzałam film ze smutkiem.

Jest popyt - jest towar.
Obejrzałam film ze smutkiem.
Jest popyt - jest towar.

Współczesny marketing twierdzi, że popyt można wygenerować, a na pewno zwiększyć 🙂
Najdroższe są chyba reklamy telewizyjne, ale prasa ma też swoje zadania.
Pozostając w analogii - istnieją rynki, na których podaż jest niska, a ceny wysokie - zaś same dobra z decyzji oferenta pozostają luksusowymi - dostępnymi dla nielicznych.
Państwo może obłożyć je akcyzą, by nie były powszechnie dostępne - cokolwiek pod analogią akcyzy rozumieć.

Z człowiekiem trochę inaczej, niż np. z lodówką - najpierw jest "produkt", a dopiero potem refleksja, co z nim można zrobić, skoro taki uniwersalny.

od dawna wiem iż wiele "małolat" tak właśnie zarabia na "lepszy byt"

a film wywarł na mnie ogromne wrażenie...

JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
12 sierpnia 2009 20:59
Jak to dzisiaj ktoś mi powiedział: teraz małolatom najpierw rosną cycki, a później mózg. Mole mają w mózgu.


Akurat był temat o tym filmie, bo kawałki O.S.T.R.'ego słuchaliśmy.
Strzygo- pytanie ile 15-latków kłamie w tych badaniach, spotkałam dzieciaki w szkole (w UK, w mojej szkole w PL tego nie było) dla których w wieku 15 lat przyznanie się do dziewictwa było nie do pomyślenia. W UK społeczeństwo jest bardzo klasowe i w zależności od tego, w jakim środowisku się obraca,  ten kraj potrafi mieć bardzo różne oblicza. Moi znajomi w Londynie mają zdrowsze podejście do seksu niż ci w PL, ale nie twierdzę, że wszędzie jest różowo. Co do teenage pregancy stats- w UK podziemie aborcyjne nie istnieje, a w statystykach podaje się i aborcje i dzieci oddane do adopcji i dzieci, które zostają w rodzinie. W Polsce legalna aborcja nie istnieje, nielegalna kwitnie i nikt jej nie uwzględnia, widać już prawdopodobne brakujące dane w statystyce?
gdzie mozna obejrzec etiudę?
w ostatnich wysokich Obcasach jest ciekawy wywiad z autorką filmu, tworzy kolejny, o 17-latkach rodzących dzieci bo chcą im kupowac ładne ubranka na Allegro

chore czasy
Lotnaa   I'm lovin it! :)
06 września 2009 17:52
o 17-latkach rodzących dzieci bo chcą im kupowac ładne ubranka na Allegro


🤔 Boże, może niech sobie lalki kupią?  😵  😲
To chyba tak jak ta Dżanela (patrz wątek o photoblogach)
gdzie mozna obejrzec etiudę?
w ostatnich wysokich Obcasach jest ciekawy wywiad z autorką filmu, tworzy kolejny, o 17-latkach rodzących dzieci bo chcą im kupowac ładne ubranka na Allegro

chore czasy

na tubce. Jest podzielone na 3 części.
1.

2.

3.

a co do wzmianki o tych 17 latkach... 😵
dzięki za linki
smutny ale nie wstrząsnął mną, może tak naprawdę człowiekowi trzeba więcej by się zszokował?
taka smutna prawda o relacjach, o tym ze ludzie ze sobą nie rozmawiają, ze liczy się tylko konsumpcja
budynio   powrót do świata dźwięków!
06 września 2009 20:44
w sumie najgorsze jest to, że gówniarstwo z reszta nie tylko tępi normalność. każdy chce być ponad nią, jedni w pozytywnym tego słowa znaczeniu inni odbijają w druga strone.. często niestety jedna zaznana krzywda odbija się mocno w głowie i ma takie konsekwencje. smutne to 🙁 i teraz mam stracha - bo mam dzieci i niby od nas zależy jak je wychowamy , ale bywa różnie. na mnie film zrobił wrażenie, okazuje sie że nawet z normalnemu dzieciakowi w krótkim czasie można zrobić wodę z mózgu :| massakra.
no niestety ważne jest "towarzystwo" więc chyba warto słać dzieci na jakieś kółka zainteresowań czy to w szkole czy poza nią w większości są tam normalne dzieci którym się nie nudzi i nie robią durnot pod blokiem na ulicy  🤔wirek:

a jeśli chodzi o galerianki to byłam 1 września w realu, zykły sklep, kilkanaście bocznych sklepów itp ale normalnie szok jak zobaczyłam niektóre dziewczyny ubrane... większość iała spódniczki bardzo któtki i bluzeczki z dość pokaźnymi dekoldem, nie mówiąc o wyraźnym makijarzy - dodam że to wszystko na rozpoczęcie roku czyli czarno biało...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się