Kącik WKKW

A wy np. odróżniacie szereg od kombinacji? Szeregi na stoku są zakazane już dość dawno.
A jeśli ty asior nie uważasz ME MJ za poważne zawody - to już nic nie rozumiem. Pisałam, że w niższych klasach skrosu w wodzie nie ma - nie ma prawa być. Podobno zawodnicy mają prawo głosu - jeśli lubicie skakać w nieoznaczonej wodzie - to wam stawiają (niezgodnie z przepisami).
Nadal nie pojmuję kategoryczności wypowiadania się gdy się czegoś na oczy nie wdziało.
Żadne z was (oprócz titiny) nie widziało żadnego krosu w latach osiemdziesiątych a tacy pewni siebie, i swoich porównań - porównań - do czego?
Nadal twierdzę, że los konia w pierwszym rzędzie zależy od poziomu moralnego jego użytkownika. Dzisiaj konie w większości prywatne - ale to niczego nie gwarantuje, nawet szanowania jako własność i pieniądze. To, że coś ktoś ma - nie oznacza z automatu, że będzie to szanował. A można szanować i cenić i cudze i "niczyje".
hm, ale z tą wodą to jednak pewnie wrotki i Asior mają rację, bo np. w miniony weekend w Bolęcinie również był skok w wodzie już w L klasie, w P też oczywiście były. Fakt, że nie była to jakaś wielka woda ani wielka przeszkoda, ale ustawiona na brzegu plaży tak, że najazd i lądowanie wychodziły w wodzie.

na tym zdjęciu go widać:

fot. Ela Drozdowicz
asior   -nothing but eventing-
26 maja 2011 19:43
Z tego co pamietam, to w Jaroszowce w P klasie tez jest skok w wodzie. Kloda skakana po wjechaniu do rzeczki, przy wjezdzie na druga polane  😉
Podobno zawodnicy mają prawo głosu - jeśli lubicie skakać w nieoznaczonej wodzie - to wam stawiają (niezgodnie z przepisami).
dopóki stoi tak samo la wszystkich, to jest mi wszystko jedno co i jak stoi...przecież i tak wygra najlepszy.
No widzisz - tak samo było dawniej - wygrywali najlepsi. Ci co nie wygrywali - później wymyślali bajki dlaczego nie wygrali.
Wiem, że stawiają - ale stawiają niezgodnie z przepisami (nawet chyba wiem czyj to pomysł konkretnie  :hihi🙂
(a! "wymiary" wody też się zmieniły 🙂 - tu chyba nikt nie powie, że nie jest łatwiej?)
Naprawdę urocze jest to współczesne polskie WKKW - już widzę jak w skokach wszyscy radośnie skaczą np. tripel pod włos  💃 i wszyscy trzymają gębę na kłódkę - zawodnicy i sędziowie... bo przecież wszystko jedno co się skacze - wygrają najlepsi  😅
No nic! walczącym w BB - miłej pogody, dobrego gruntu, z łatwością "łykanych" przeszkód  :winko:
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
27 maja 2011 08:56
halo, tylko sęk w tym, że to słowa tych którzy wygrywali =)
Listy BB:
[[a]]http://www.stadobialybor.pl/images/pdf/2011/lista%20startowa%20cci1.pdf[[a]]
[[a]]http://www.stadobialybor.pl/images/pdf/2011/lista%20startowa%20cic3.pdf[[a]]
[[a]]http://www.stadobialybor.pl/images/pdf/2011/lista%20startowa%20cic1.pdf[[a]]
Sa juz gdzies wyniki?  👀
No właśnie-a wie ktoś jak się spisał Devin Du Maury?
Dzisiejsze wyniki z BB

http://www.stadobialybor.pl/

o której zaczyna się dzisiaj próba terenowa?
Szok na krosie!  😲 Spisak rezygnacja, Kaźmierczak rezygnacja, Warszawski chyba też. Niestety nie ma wyników  🤔 ale możliwe że obecnie najbliżej tytułu Mistrza Polski jest albo Jurek Krukowski albo Kokowska z Czarnolasem!
Bzdura, Paweł Wagiem dojechał, Kaziu Hromym też...
galopada_   małoPolskie ;)
28 maja 2011 18:37
a jak Baryt?  👀
galopada_  zrezygnował
galopada_   małoPolskie ;)
28 maja 2011 18:55
a co sie działo?  👀
Miał wyłamanie, ale nie widziałam, bo byłam na innej przeszkodzie.
Baryt miał wyłamania na 10 a i 13 b, po czym Paweł zrezygnował...
Edit...
galopada_ nic się nie działo. Po co jechać z 60 pkt karnymi, 3 gwiazdkowy cross i ryzykować - skoro i tak nic się nie ugra...??
Trudny był kros. Jutro postaram się wrzucić zdjęcia.
galopada_   małoPolskie ;)
28 maja 2011 20:17
_Gaga pytam bo nie wiedziałam ze miał wyłamanie 🙂 myslalam ze coś z koniem  :kwiatek:
Pełne wyniki (włącznie z zaznaczeniem błedów na przeszkodach) są dostępne na stronie SO.
Mam pytanie co do krosu - co to było 18b  👀 ? Bo widziałam, że kilka par miało tam problemy  ?
wiecie coś może o jakimś wypadku? ponoć jeden z zawodników miał wypadek jadąc na motorze.
[*] Michał Kowerski.
nie z zawodników i proszę modów - aby o tym nie pisać... proszę...
Dajmy spokój rodzinie , po co kolejna afera w necie??

[*]
18b jeśli dobrze kojarzę to na pewno wodna była. Ale która dokładnie to nie pamiętam. 😉
Ja też parę zdjęć będę miała. 😀
Jak coś to wrzucę tu.
prosze o uszanowanie prosby rodziny i powstrzymanie sie od komentarzy na temat wypadku i wirtualnych swieczek.
[quote author=_Gaga link=topic=815.msg1023769#msg1023769 date=1306600220]
Bzdura, Paweł Wagiem dojechał, Kaziu Hromym też...
[/quote]

Ale Oslerem i Barytem już nie. I tego się raczej nikt nie spodziewał.
let's go - Ostler niejeden raz wyłamał i żadna w tym nowość. Baryt to bardzo młody i niedoświadczony na 3* koń - co zatem dziwnego w wyłamaniach??
Nie wiem "co za nikt" się nie spodziewał - szczególnie ws karego - wiele osób zastanawiało się czy w ogóle ukończą - rezygnacja to w tym przypadku słuszna decyzja, szczególnie że Paweł Wagiem jechał cross wcześniej, Kaziu Hromym z resztą również...
[quote author=_Gaga link=topic=815.msg1024215#msg1024215 date=1306647105]
let's go - Ostler niejeden raz wyłamał i żadna w tym nowość. [/quote]

Jeżeli twierdzisz że Ostler, jeden z najlepszych polskich koni WKKW, dwukrotny MP, na swoim "domowym" krosie, broniąc tytułu, itd. wyłamuje i to "żadna nowość"  🤔 pozostaje mi tylko podejrzenie że ocena twoja jest jedynie subjektywna i że po prostu sympatyzujesz z Pawłem Spisakiem - i takie jest też Twoje prawo, nie ma w tym nic złego. Jednak dyskusja traci wszelki sens. Dlatego nie będę jej kontynuować.

edit: literówki
jakieś wieści z BB?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się