Kącik WKKW

Wrzuciłam kilka zdjęć. Poleciała jakość.






Reszta tu:
http://re-volta.pl/galeria/album/2002
Extra zdjecie... takie miesnie...
A Bidulek nic przez 4 dni nie jadl.. tylko sianko skubal...
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
30 maja 2011 22:43
crazy, jak zwykle się stresował?
Wlasnie jak zwykle to on je i olewa zawody.. ewentualnie ma focha na czosnek/ cos pachnacego...
W BB nie jadl nic... siano skubal i wybieral, marchewki i woda... Zadnego musli, owies po krosie w nocy troche momemlal... ale niewiele...
crazy Mam całą serię Twoich, wyślę jutro wszystkie. Daj @.
A robił ktoś może z Was zdjęcia na długiej gwiazdce? Jak ktoś ma to proszę o kontakt.
waszka- a jaki numer startowy? kilka osób z długiej mam.
Z... długiej? 🤣
edit: już wiem - CCI a nie CIC  🙂 Fajne określenie.
Numer startowy 12, siwy koń Promyk.
asior   -nothing but eventing-
31 maja 2011 12:16
halo, tak sie mowi, dluga i krotka. Dziwne, ze tego nie wiesz  😉
Matko przenajswietsza, wlasnie weszlam na voltahorse i przeczytalam komentarze apropos MP-S i az mi wszystko opadlo... Juz zapomnialam, ile w tym polskim swiatku jezdzieckim jest zawisci. Au, az strach w ogole sie pokazywac na zawodach....
Croove
Ot taki nowatorski sposób na leczenie kompleksów  😵
Swoją drogą nie bardzo rozumiem dlaczego portale dają możliwość komentowania? Na ŚK też zawsze robi się w komentarzach syf. Jak ktoś ma coś do powiedzenia to niech chociaż podpisze się imieniem i nazwiskiem...
Waszka- mam😉 za parę minut będą pod tym linkiem, który podawałam na poprzedniej stronie.
olka91  swietne zdjecia🙂 szczegolnie te ostatnie🙂
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
31 maja 2011 19:45
crazy, ostatnie są super. Poznaliście mój wstydliwy sekret - nic nie poradzę na to, że kocham kolorowe skarpetki w paski *_*

Jedno z dwóch, które wyszły:
Alez wielkie bydle z tego czeska.. 🙂
Olka91 Dzięki bardzo, super że ktoś robił z długiej gwiazdki, bo wszyscy tylko 3*. Fajne zdjęcia, dziękuję 🙂
Strzyga, Crazy- super zdjęcie 🙂
Crazy, on chyba tak specjalnie, pewnie jeszcze na wszelki wypadek nie pil wody, żeby te swoje miesnie wyeksponowac, tak ponoc robia kulturysci przed pokazem  😀
asior, ja mam dziwną wyobraźnię - taka dosłowną 🙂 O ile długie dwie gwiazdki czy trzy są oczywiste, to... "długą gwiazdkę" zaczęłam sobie wyobrażać dosłownie 🤣 - typu - jaki ma kształt, jak ją... narysować 🤣
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
01 czerwca 2011 06:54
halo, tak sie mowi, dluga i krotka. Dziwne, ze tego nie wiesz  😉

asior, ja nie rozumiem Twojego zdziwienia 🤣 ...przecież nie pierwszy raz halo udowadnia,że zatrzymała się na czasach,gdzie próby były tylko pełne....
Ktoś, a Ty wiesz jak narysować "długą gwiazdkę"? 🤣
Wielokrotnie pisałam, że ze zmian bardzo się cieszę - będę mogła sobie postartować  💃 (w dawnej formule byłoby to niemożliwe 🙁)
Jak ładnie i krótko ujęłaś to, że obecne WKKW (czy to w wersji CIC czy CCI) jest... niepełne 😁
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
01 czerwca 2011 13:11
halo, to wynajdź wehikuł czasu zamiast narzekać wiecznie, to już naprawdę robi się irytujące.
No czytać nie umiesz? Przecież piszę, że się cieszę! I z pewnością nie chciałbym powrotu dawnej formuły. Ale fakty pozostają faktami, niezależnie ile osób będzie próbowało im zaprzeczać i próbować wyśmiewać. Teraz jest formuła 'długa' i 'krótka'. Kiedyś było WKKW pełne i Zawody Kombinowane. To, co jest teraz, nazywałoby się Kombinowanymi (ot, takie treningowe, do uczestnictwa w trakcie przygotowań do "czegoś poważnego".
Współczesna wersja ma wiele zalet, także tę, że można sobie startować dużo częściej niż 2, max. 3 razy w roku.
Po prostu pojąc nie mogę, na jakiej zasadzie niektórzy uważają, że kiedyś było łatwo a dziś - jest trudniej 🙁 I to osoby, które "dawnego" WKKW nigdy na oczy nie widziały  🙁.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
01 czerwca 2011 13:33
halo, piszesz, że się cieszysz, ale ciągle twierdzisz, że stare było lepsze. Jakby było, to by nikt go nie zmieniał. A jednak...

Nie, obecne krosy nie są łatwiejsze. Ani trudniejsze, są INNE. Kiedyś liczyła się siła i wytrzymałość, teraz technika. Pogódź się z tym, albo idź płakać w kąciku.
Też przecież pisałam, że są INNE. Matkę wam siekierą zabiłam, czy co, że nie czytacie treści a naskakujecie?
Wychodzi na to, że to współcześni jeźdźcy (i kibice) nie mogą się z czymś pogodzić 🙁
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
01 czerwca 2011 13:46
halo,  nie dość, że nie czytasz moich postów, to sama nie wiesz o czym piszesz. Nie chodzi tu już nawet o merytoryczną stronę, bo to już wiemy, ale literalnie.
Nie da się z Tobą zupełnie dyskutować. Żyj sobie i cierp, że starego WKKW nie ma, tylko proszę, nie w tym temacie, wszyscy już wiedzą, że chciałabyś się cofnąć w czasie, ale nie cofnąć w czasie. Fantastycznie.
Nie - nie chcę się cofnąć w czasie. A cierpię, bo polscy zawodnicy średnio jeżdżą 🙁 Technicznie właśnie, co wychodzi na ujeżdżeniu i skokach (bo krosy wielu da się oglądać z przyjemnością).
Cierpię, bo chciałabym doczekać się zwycięstw na wysokim poziomie - a nic nie wskazuje na to, że miałyby nastąpić (w najbliższej przyszłości) w tej "technicznej" formule 🙁.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
01 czerwca 2011 14:03
halo, jedź, pokaż jak to się robi, a ja obfocę Twoje złoto olimpijskie =)
Trzymam za słowo 🙂 - ale jedziesz na własny koszt  😀iabeł: (do Rio  :tanczacalinka🙂 🤣
To nie ja wystawiam opinię startującym parom - tylko ich wyniki 🙁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się