żel, żele, podkładka, podkładki, futerko pod siodło

Koleżanka kupiła eskadrona, według mnie jest taki sam jak zwykły glut.
hah, dzięki za informacje  😀
a jakieś opinie o aktonie?
Czy można zastosowac pod siodło skokowe podkładke mattesa ujeżdżeniową? Zanim nie zakupie nową VS..
było mówione, poszukaj 😉
szczerze..nie mam ochoty przewalać 54 stron wątku  😵

please  :kwiatek:
Oczywiście, że można🙂 Podkładki różnią się tylko wykrojem przedniego obszycia.
Będzie Ci wystawał matariał przed przednim łękiem ale to przecież nieczemu nie szkodzi.
Można, ja mam i jedną i drugą DR
Aha. Dzieki  :kwiatek:

Myślałam że może jest inaczej profilowana..

To narazie mam rezerwe..wygląda bardziej jak wycieraczka ale styknie  💃
A mi to bszycie mega przeskadza, mam wrażenie ze mi poduchy trochę odsatją bo leżą właśnie na miśku ;/ Dlatego czekam aż przybedzie mattes VS 😉
A masz może fotke jak to wygląda?
A masz może fotke jak to wygląda?


nie, mogę Ci jutro cyknąć. Ale nic nie widać z boku 😉 W sumie ja mam po prostu siodło z bardzo wysuniętymi do przodu poduchami, wieć też to ma znacznie. Jeździłam tak przez jakiś czas i było ok, mnie tylko mega wkurzało ze tak troche to odstaje, no ale to tylko poducha, więc nie ma co się na upartego czepiać.
Dramka, no bo ona jest inaczej profilowana😉 Ja wzięłam DR bo mam dwa siodła, a poza tym denerwuje mnie to,że w VS wystaje kawałek obszycia.
No dobra..przekonam się poprostu jak wróci moje siodło.  💃
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
08 lutego 2011 19:47
Dramka, ja mam jedną podkładkę- DR pod oba siodła, pod skokówka tez dobrze leży.

poduchy nie leża mi na miśku, mam Lkę pod siodło 17"

mam nadzieję ze coś widać:

czyli pod daw maga grand prix 17 i euroridinga diamanta d 17 moge uzywac jednego mattesa - DL L? czy lepsza bedzie Mka?  :kwiatek:
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
08 lutego 2011 19:53
pod Diamanta 17" napewno L-ka, kupiłam początkowo Mkę i okazała się za mała musiałam sprzedać i kupić Ly
właśnie, ja też się zastanawiam czy pod daw maga GP 17" L czy jednak M wziąć. moze ma ktoś doświadczenie?
Dzieki Brzask  :kwiatek:

Siedze w domu, nie moge jechać do stajni, siodła nie mam i jak widać świruje już  🤔wirek:
Bay
Mka jest na styk pod GP . Ja jakbym mogla wziełabym L, bo mi siodło gniotło tego miska.
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
08 lutego 2011 20:18
Bay zmierz siodło, dodaj ok 6cm i porównaj do wymiarów w tabelce (z tego co pamietam Mka 54cm, Lka 58cm)
hypnotize  :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
ja sie od paru osob spotkalam z opinia, ze specjalnie biora DL pod skokowke, bo lepiej lezy. nie wiem jak to jest w praktyce, ale to nawet pare osob z forum mi mowilo.
edit: lit.
kurcze no to pod to grand prix (daw maga) brac DL czy VS? ma ktoś moze fotke DL?
Ktoś jakiś czas temu pytał o żel na siodło  👀

http://www.sports-near.com/EquiRoyal-Gel-Pad-Seat-Saver-Black-B002HJ7IXE.htm

Dzisiaj bliżej przyjrzałam się glutowi eskadrona i jednak różni się od zwykłego gluta  😡

Wejdzie jeszcze mattes?
Dzisiaj bliżej przyjrzałam się glutowi eskadrona i jednak różni się od zwykłego gluta  😡

hah, co masz na myśli?  😀
Chicka Ciężko mi dokładnie opisać różnice.  🤦

Zastanawiam się nad żelem z futrem

http://www.zebra.bydgoszcz.pl/index.php?p368,zel-obszyty-futrem-medycznym-cso

i glutem eskadrona..
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
14 lutego 2011 17:37
Listonosz przyniósł dzisiaj podkładkę Mattesa Correction System- czarną z futerkiem Linen.
Lniane futerko to absolutnie najpiękniejsze futerko świata  😍
Dramka, ja bym brała ten bez futra - żele mocno łapią brud a co za tym idzie często lądują w praniu...
wątpię żeby futerko na dłuższą metę dobrze to znosiło  😉
W dodatku bez futra jest mniej problematyczny z pielęgnacji - po porstu wrzucasz do wiadra na chwilkę i gotowe.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się