żel, żele, podkładka, podkładki, futerko pod siodło

Dziewierz, ja mam tą, bo nie mam za dużo miejsca, a jednak czasem coś muszę poprawic wkładką 😉

https://www.febro.pl/product-pol-8384-Podkladka-korekcyjna-Kentucky-Impact-10mm.html

mam ją już dłuższy czas i uwazam za jeden z lepszych zakupów.

Forumowa moon też chyba ma Kentucky?
xxagaxx, ja też mam, nie korekcyjną, ale właśnie taką cienką i też polecam
xxagaxx, Perlica Dziękuję, idę paczać
xxagaxx to myślisz że ten kentaur byłby ok? My mamy miejsce pod siodłem, robione jest tak by ta podkladka tam była w użytku, bo bez niewygodnosc konia przekracza moje możliwości
Piaffallo, no to nie jest typowy memory form, nie jest aż tak "pracująca" więc nie wiem co ty chcesz uzyskac, ale według mnie robi robotę.
Ja już nie mam konia, który byłby nie miły dla pleców. ale miałam mojego Tangusia, który był w kłusie obrzydliwy 😀 Winderen mi zrobił taką robotę że szok. Nie mogłam uwierzyć. Nie wiem czy Kentacky tak samo, bo nie miałam tej podkładki kiedy Tango był w robocie. Natomiast zadne memory nie umywało się do winderena.

z drugiej strony mam kobyłe która tragicznie chodziła w winderenie i dla niej mam Mattesa.
Paczam na te podkładki różne i już mam mózgból...
Coś fajnie amortyzującego, niegrubego - poza Winderenem i Kentucky?
Coś z Acavallo? Torpol?
zgłupłam całkiem...
Jak to nie jest typowy memory foam? To jak wygląda typowy? Myślałam że jeśli opisane jako memory i gruby to pasuje do tej kategorii

Winderen odpada, kon mi totalnie go nie akceptuje
Dziewierz, Akton?
A Torpol Latex Sport? Gruba? Amortyzuje?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się