NIEUCZCIWI RE-VOLTOWICZE

Paczka od Kariny7 dotarła do mnie - jest kompletna, wszystko zgodnie z naszą umową. Jedynie przykre jest to że pieniądze wpłynęły pod koniec lipca a paczka została wysłana 18.08.2011 po tym jak już tracąc cierpliwość postanowiłam zgłosić sprawę na policję...

Transakcje z Kariną7 są dla osób o mocnych nerwach z zaprzyjaźnioną policją  :/
Kilka dni gryzłam się myślami i nie do końca wiem, czy sytuacja pasuje do tego wątku.
Umówiłam się z jedną z forumowiczek na dzierżawę konia. Na początku wydawało mi się, że osoba poważna ale wyszło inaczej. Po wymianie na informacji w wiadomościach, na temat konia z jej strony i warunków z mojej strony, rozmowie telefonicznej uznałyśmy wspólnie, że ona ma konia, jakiego ja szukam; ja mam warunki jakich koń potrzebuje. Właścicielka zaznaczała, że koń ma być do spokojnej jazdy, nie do sportuMały problem, bo koń na drugim końcu Polski. W pierwszej rozmowie właścicielka stwierdziła, że należy go zabrać jak najszybciej, bo kończy się miesiąc w pensjonacie. Poprosiłam ją o 24h na organizację i miałyśmy się zdzwonić następnego dnia. Jak zadzwoniłam wg umowy dowiedziałam się, że koń ma już opłacony pensjonat za następny miesiąc, bo ona nie wiedziała czy zdążę, pojechała do stajni i zapłaciła. 🙄. Ok, odwołałam akcję.
Mając blisko miesiąc czasu na spokojnie znalazłam okazyjny transport z forumowiczką. Dla obu nas ważne były koszty a ich podział obu ułatwiał sprawę. Poinformowałam o tym właścicielkę konia i czekałam na umowę dzierżawy, która miała do mnie być wysłana. Umowy się nie doczekałam.
Na kilka dni przed umówionym transportem konia dzwonię do właścicielki, domówić szczegóły i upomnieć się o umowę. W rozmowie wyszło, że nie dopilnowała pisemnego rozwiązania umowy z poprzednią dzierżawczynią, że dziewczyna nie chce wydać konia  itp Stwierdziła, że ma utrudnioną sprawę, bo jest obecnie w Anglii i wszystko załatwia z odległości .
Zapytała mnie, czy nadal jestem zainteresowana koniem, bo sprawa znów się o miesiąc przeciągnie. Koń nadal mnie interesował, więc powiedziałam, że poczekam, mimo, że komplikuje mi to znów sprawę transportu. Zaznaczyłam także, że stawia to w niemiłej sytuacji osobę, która liczyła na mój udział w transporcie, z którego muszę zrezygnować w ostatniej chwili. Prosiłam o ponowne przedyskutowanie sprawy z dzierżawczynią i prośbę o nieutrudnianie.
W odpowiedzi dostałam maila, że koń jednak zostaje u osoby, która go dotychczas dzierżawiła, bo koń nie lubi jeździć przyczepą i ma się rozwijać tam sportowo.
Dziewczyna nie miała nawet odwagi zadzwonić, żeby przekazać taką informację, a zamiast kręcić mogła powiedzieć wprost, że się rozmyśliła. Zaoszczędziła by mi 2 dni nerw, wielu telefonów i kombinacji jak rozwiązać problem.

Uhh, wyżaliłam się.
Wpisuje SISS bo to tragedia!

Wkurza mnie niessamowicie!

Ma moje 400 zl (zamowienie z ebaya) i nie raczy ani odebrac telefonu, ani dpisac na fejsie! I jak widac internet ma, tylko sie kryje!
Ja rozumiem ze zamowienia z niemiec ida dluzej, ze czasami brak internetu itd ale komleptnie nie ma z nia kontaktu oo 14 LIPCA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ani polslowa!

Ktos moze stoi z nia w jednej stajni albo cos???? Jak ktos ma wiecej info jak ja znalesc, prosze wyslijcie pw, bo czekam jeszcze troche i robie wycieczke do Wroclawia bo chyba zupelnie jej odbilo!


majeczka   Galopem przez życie!
23 sierpnia 2011 09:18
Zamówienia z niemiec przychodzą do mnie w czasie 1 max 2 tygodni, nie dłużej a tutaj już minął chyba miesiąc. Ja też się nie mogę z nią skontaktować, zaklepane bryczesy leżą mam adres do wysyłki gdzieś na pw chcesz te dane?
Wlasnie dostalam sms od Siss, moze cos sie wyjasni, ale z tego co zrozumiem to zamowienia nie bedzie.  🤔wirek:
Trudno, byle by kase odzyskac, ktora ona gdzies juz mi wyslala chociaz nie ma numeru konta mojego.  😵
Ona ma internet, tylko nie raczy sie zalogowac na rv i odpisac na pw, bo na fejsie sie udzielala ostatnio przedwczoraj.  🤔wirek:
Arimona, siss jest z czestochowy, nie z wroclawia 😉
To tym lepiej, mniej kilometrow do przejechania 🙂  😀iabeł:
z Kłobucka, konkretniej. przynajmniej tam wysyłałam paczkę.
Nigna   Warto mieć marzenia...
23 sierpnia 2011 15:06
Kurde w razie czego jest ktoś może z Władysławowa, bd tam na wakacjach albo ma znajomych ; ) ?
Bo jakby sie okazało że marta pieniędzy nie wpłaciła chciałabym żeby ktoś o dobrym serduszku może nawet za drobną opłatą sie przeszedł zobaczyć czy ta laska wgl jest w domu.
Nigna, ja cie przepraszam, nie obrazaj sie, ale to jest jakas masakra. pozyczyc ci literki ktore wstawisz miedzy b i d i wgl? chce ci sie uzywac nawet znakow diaktrycznych (czego ja np przez lenistwo nie robie- pisze wtedy ze dwa razy dluzej) a nie mozesz wcisnac 3 literek?
noen   A story of a fighter of our human race
23 sierpnia 2011 15:58
katija, przesadzasz, to sa skroty, ktore ludzie bardzo czesto uzywaja i to jest normalne. "mlodsze" pokolenie tak ze soba pisze, i nie ma sie co dziwic, bo to jednak skraca pisanie. za jakies pare lat wymysli sie pewnie wiecej skrotow. w innych krajach ludzie tak pisza, chociazby norwegia, anglia. tylko w Polsce ludzie sa tak zacofani, ze przeszkadzaja im skroty... zupelnie tego nie rozumiem. popisz na facebooku z jakims anglikiem, po angielsku, to zobaczysz, ze oni pisza co drugi wyraz skrotem... na prawde taki problem Ci to sprawia?
Kurcze, ja i moi znajomi chyba należymy do bardzo zacofanego młodego pokolenia, bo używamy pełnych wyrazów...
Propagowanie poprawnej polszczyzny oraz używania znaków diaktrycznych i przestankowych to też zacofanie? Nie sądzę.

Pozdrawiam
zaściankowa cavaletti
noen, ale to jest forum i wydaje mi się, że nie należy utrudniać odbioru innym 🤔 Skrótów możesz sobie używać w rozmowie z koleżanką na gg, ale na forum może to komuś przeszkadzać.
A dla mnie idiotyczne jest upominanie kogoś, żeby pisał bardziej po polsku kiedy samemu nie używa się polskich lister i otwarcie przyznaje, że to z lenistwa.
katija, naprawdę albo zacznij sama pisać jak należy albo daj innym spokój - inaczej trochę słabo to wypada.
alez ja wiem- dlatego to napisalam. po prostu nie umiem pisac z altem. strasznie ciezko mi to idzie. ale staram sie nie robic bledow ortograficznych i uzywac znakow interpunkcyjnych. te dziwne skroty, ktorych na poczatku w ogole nie rozumialam raza mnie i nic nie poradze.
bera7 - współczuję sytuacji, ja bym wpisała nick użytkowniczki, bo to przechodzi wszelkie pojęcie  😵
Cierp1enie, to konie-legnica.  Biłam się z myślami, czy to opisać, bo nie poniosłam strat finansowych, nie okradła mnie. A jednak nie lubię kłamstw, kręcenia itp. Do tego to ja wyszłam niepoważnie przed osobami, które angażowałam w transport.
Nigna   Warto mieć marzenia...
23 sierpnia 2011 22:24
Cóż przepraszam jak komuś utrudniam czytanie ; ) Też kiedyś tego nie nawiedziłam ale człowiek sie przyzwyczaja jak każdy dookoła znajomy tak piszę ... powiem więcej ... potrafię tak pisać nawet robiąc notatki z historii , to już choroba 😀  Tak samo jak dużo osób jak było napisane wcześniej nie używa znaków tak jak sie przyzwyczaiłam do pisania skrótami : )  W sumie to off top wiec może ja sie postaram nie pisać skrótami a wy przestańcie pisać w temacie o nieuczciwych re-voltowiczach : D  🚫
[s]Jestem zmuszona dodać enigma_28.
Tydzień temu we wtorek miała wysłać paczkę z wędzidłem i pieniędzmi dla mnie.
Na wiadomości nie odpowiada, dzisiaj wysłałam maila i dalej się nie odzywa.

Bardzo mi przykro, że taka sytuacja wystąpiła. 🙁[/s]

Edit: dostałam odpowiedz na maila. 🙂 I już wszystko wiem..
a ja chcialabym zapytac co by bylo, gdybym np chciala ostrzej zareagowac na zachownie jednej uzytkowniczki tego forum? zaplacilam za towar, czekalam 2 badz 3 miesiace. nie wyslala mi wszystkiego. na moje prosby i zlosc przeprosila i obiecala ze wysle mi jeden czaprak gratis. minely kolejne dwa miesiace. wyludzenie pieniedzy jak dla mnie. plus kompletna oszustka. doradzcie jak mozna ja ukarac? mam wszystkie rozmowy, wyciagi z bankow itd. czy to wystarczy? jak sie nie odezwie zaczna ja nawolywac na forum po imieniu.
EDIT: a co mi tam. chodzi o siss. zwykla oszustka. moze jakis pozew zbiorowy ja zmobilizuje?
No moja sprawa z Siss tez nie ruszyla jakos powazniej, odbiera co 3ci telefon, cos dziwnego opowiada. Kasy brak, tez juz niedlugo drugi miesiac!

Chyba na 400 zl juz mozna sprawe zakladac? Wlasnie a jak razem pojdziemy na policje to chyba troszke wiecej sie uzbiera?

Wkurzona jestem na maksa, mam nadzeje ze bedzie sie dalo kase odzyskac, w kazdym wyppadku Siss nie polecam, nie warto robic z nia interesy.
Malo tego ze zniknela, zamowienie nie zrobila (i nie raczyla tez wytlumaczyc czemu klamala ze rzeczy juz klikniete na ebayu) to teraz zeby odzyskac kase musze wydzwaniac po tysiac razy!
ja Wam chętnie pozew napiszę  😉
  Zgłaszam red.sun

Niepoważna osoba, zamawia nauszniki, na cenę się zgodziła, baaa nawet opuściłam jej cenę - napisała, że jej odpowiada i prosi o numer konta. I tu zapadła cisza, ani wpłaty ani kontaktu mimo logowania. Ja napisałam dane do przelewu w tym samym dniu i widziałam, że wiadomość została odczytana, pisałam 2 razy, że nie mam dalej wpłaty i proszę o info bo towar został zablokowany a paczka przygotowana do wysłania.

I nagle red.sun się odzywa dzisiaj, że nie dostała informacji i kupiła inne, logowała się regularnie, i o dziwo, nie otrzymała AKURAT tej wiadomości z danymi do przelewu 2 tyg temu, no naprawdę w bajki to ja nie wierzę i nawet jeśli tej  wiadomości nie dostała (w co nie wierzę) dziwne, że nie napisałaby sama, jeśli jakoś kontakt był i wiadomości docierały bez problemu.

Denerwują mnie tacy nieodpowiedzialni ludzie, którzy coś chcą, decydują się,  blokują towar i zero informacji, dlatego tutaj wpisują, bo tylko zawracają głowę i blokują sprzedaż
Czy użytkownik Nikitaa pojawił się w tym wątku?
Pojawiła. Wpisz sobie u góry w wyszukiwarce nick. Wyświetliło mi 11 postów.
ok, dzięki, zobaczymy czy zapłaci za książki;]
majeczka   Galopem przez życie!
31 sierpnia 2011 20:21
ja z nią nie miałam żadnych problemów
to jak z tą Siss robimy? ile nas jest?
dostałam wpłątę od Nikitaa
Czy ktoś kupował coś od re-voltowiczka Palomaa??
Kupiłam od niej ochraniacze veredusy za nie małą kasę i jeszcze ochraniacze nie dotarły do mnie...  🙁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się