NIEUCZCIWI RE-VOLTOWICZE

escada

http://imageshack.us/g/834/44620.jpg/
zdjęcia z ogłoszenia

http://imageshack.us/g/713/201108161037.jpg/
obecnie

a dodam że to tylko kilka z tych przybrudzeń. w nich jest cała lewa strona padu i to wygląda okropnie 😵 przepraszam za jakość fot, ale na chwile obecną nie mam pod ręką nic poza telefonem.

edit😀odałam zdjęcia
czy Karolinabuziaczek , to moze byc nirv ? i byly jakies z nia przenboje ? pytam dla upewnienia  👀


To tak w skrócie ...

Noen tutaj wspomniała o sprzedaży sprzętu innych użytkowników i to chyba racja.... miałam od niej kupić 3 czapraki.... rzekomo zamknęli jej poczte zaraz przed nosem, dzień przed wyjazdem na obóz, mama miała wysłać paczkę kurierem z pracy - ale miała wypadek samochodowy, czapraki podobno całe w jakimś oleju nie do odratowania.... Po rozmowie na gg powiedziała ,że za jeden chce 50zł bo może go uratuje ,a ma mniejsze plamy niż inne, a tmte 2 chce z koszty wysyłki ..... poprosiłam ją o wysyłke tych 2 za koszty wysyłki i cisza.... teraz dostaje wiadomość :
"nie ma tak jak napisałam wyżuciłam je. nie są do użytku i nie mam czasu chodzić na poczte i wysyłać sprzęt który mogłam zanieść przed dom na śmietnik"

3 dni prosiłam o zdjęcia czapraków - mialam dostać, nie dostałam pomimo iż mówiłam że kupie ale za inną kase....
Po tych 3 dniach usłyszałam ,że zrobiła zdjęcia ,ale mi ich nie wyśle bo i tak ich nie kupie...


Podejrzewam ,że w ogóle tych czapraków nie posiadała....  🙄 a zdjecia jak zawsze - zapożyczone ze strony szmato....  😵

Nie polecam zbytnio tej osoby... już drugi raz miałam z nią  robić interes i drugi raz coś poszło nie tak....  a historie jak z filmu.... nieodpowiedzialne i naciągane zachowanie jak dla mnie WIELKI MINUS DLA TEJ PANNY !
noen   A story of a fighter of our human race
17 sierpnia 2011 13:12
qniara, tak jak mówiłam 😉 Mi wysyłała na pocztę zdjęcia kolekcji Zairki i majeczki więc od razu zrozumiałam, ze coś nie pasuje 😉
Demonowa masakra, wygląda na jakiś tusz. a paczka cała dotarła bez uszkodzeń?
Paczka dotarła nie tknięta, sprawdzałam, ani w środku, ani na zewnątrz nie było niczego czym banana mogłaby sie pobrudzić, ale dziewczyna próbuje mi wmówić że to wina poczty 🤔wirek: musze napisać do poczty żeby następnym razem nie próbowała tego zmywać na siłe rozmazując jeszcze bardziej bo to mi nie ułatwia życia 😁 skoro Caira sie tak zawzięcie wypiera wpisuje na liste nieuczciwych re-voltowiczów użytkownika Poczta Polska który beszczelnie i po chamsku pobrudził biednej i niewinnej Cairze pad który do mnie wysłała 😂

escada bo długich naradach i przemyśleniach doszłam jednak do wniosku że to albo zaschnięte błoto,albo jakaś pasta do skór, ale może być też tak jak mówisz że to jakiś tusz,atrament :/
noen   A story of a fighter of our human race
17 sierpnia 2011 17:35
Demonowa, poproś o zwrot i po sprawie. Spytaj się również jak Cierp1enie odzyskała swoje pieniądze za cottona którego od niej kupiła. Uderz do szkoły/rodziców, cos poskutkuje 😉 Nie zostawiaj tego tak, bo to jest nieuczciwość, i do tego Caira zrobiła to po raz drugi, i nikt jej nie uwierzy, że to nie ona...
Livia   ...z innego świata
17 sierpnia 2011 17:48
Demonowa, niezła ta Banana  😲 Koniecznie zażądaj zwrotu, pogadaj też, tak jak pisze noen, z użytkowniczą Cierp1enie - ona miała bardzo podobną akcję z Cairą.
Zwrotu nie chce, ponieważ jakoś sobie poradze i jeszcze nie wiem jak ale doczyszcze tą banane, nie chce jej sie pozbywać bo mi na niej zależy, ale próbuje wyegzekwować od Cairy pokrycie kosztów oddania tego padu do czyszczenia. W odpowiedzi na prośbe o poniesienie tych kosztów dostałam takie oto PW  😵

Teraz pytanie tylko czy że to że pad kupiłam za małe pieniądze = fakt że mogła mnie oszukać i w ogłoszeniu dać zdjęcie nówki ? Swoją drogą te pieniądze nie były wcale aż tak małe, raczej jak najbardziej odpowiednie za używany pad,sporo re-voltowiczów wystawia w tej cenie czasem nawet komplety a że Caira począkowo życzyła sobie na forum za tą banane tyle co za nówke czy tam może nawet i więcej to inna sprawa  😵
Ale o czym tu dyskutować? Wart, czy nie wart kasy. TOWAR NIEZGODNY Z OPISEM i tyle. Dla mnie- oszustwo.
padaka totalna i to nie pierwszy raz :/
Uwaga, uwaga !!
Dostałam sms-a po tygodniu od GANDINI  nr. paczki  🙄 podejrzewam ,że paczka nadana wczoraj ,albo dzisiaj zaraz po otwarciu poczty (czyt. 8😲0) ... ale no zobaczymy czy dojdzie do przyszłego tygodnia  🙄 szkoda ,że po tygodniu milczenia dostaje nr. nadania o który proszę już trochę....Ale chyba jednak moja wiadomość,że na ten nr. czekam do końca tygodnia ,a później ide na policję pomogła , mam nadzieję że to co miało przyjść przyjdzie.... i będę mogła już spać spokojnie....
Nr paczki wpisz sobie na tej str:
http://sledzenie.poczta-polska.pl/
I zobaczysz gdzie jest paczka, i czy w ogóle została wysłana.Tylko nr wpisuj bez nawiasów i spacji.Jednym ciągiem 🙂
Wiecie może coś o użytkowniczce llilaa ? Dziewczyna chciała bryczesy,sporo jej obniżyłam cenę,czekałam 3 tyg. nie odpisywała na nic.. gdy wreszcie odpisała,dowiedziałam sie że wysłała kasę,lecz do niej wróciła <?> co sie wydaje dziwnie nieprawdopodobne...teraz nie odpisuje już na nic,a loguje sie na forum codziennie...
Sprzedawałyście jej coś kiedyś?  :kwiatek:
Nigna   Warto mieć marzenia...
19 sierpnia 2011 22:29
A mnie już szlak trafia bo chyba od 2 mies czekam na kase zaległą od użytkowniczki  marta_88
Nie chciałam robic afery  ale ile mozna ; /
Ma ktoś może do niej kontakt ?  Jedna z re-voltowiczek tydzień temu napisała że marta powinna być w tym tyg w domu to z nia pogada ale z tej strony też cisza ; /

Wysłałam pierwszy raz paczkę mimo że pieniądze na koncie nie były . Dziewczyna wysłała potwierdzenie niby ale mało na nim widać wiec nic pewnego
Po tygodniu stwierdziła ze poczta ma  3 tygodnie na wpłacienie pieniądzy.
Czekałam i co ? Po 3 tygodniach kasy dalej nie było ; / Cisza dopiero jak zwróciłam sie w wątku z ogłoszeniami że szukam kontaktu do niej pojawiła sie jej koleżanka która dziewczynie powiedziała żeby sie ze mną skontaktowała
Dziewczyna stwierdziła że będzie stratna i wyśle pieniądze jeszcze raz
Po tygodniu wymówka że mama zapomniała i że PRETENSJE do mnie że wysłała raz pieniążki i ze to ja mogę być oszustką bo nie ma pewności że nie doszły. I afera że jej zrobiłam złą opinie ; /

Załamuje ręce. Koleżanka nie ma do niej numeru. Ma ktoś moze jakis telefon do tej użytkowniczki albo ja zna. Chce sie kurde dowiedzieć co z pieniędzmi. I jak tu nie podejrzewać o oszustwo ; /
a ja wpisuje wielkiego minusa dla uzytkowiczki enigma_28 na chwile obecną zasługuje na niego w poniedziałek zadeklarowała że kupi futerka na siodło  we wtorek rzekomo wysłała kasę-a raczej twierdzi że jej chłopak, po czym nastąpiła cisza-kasy na koncie oczywiście niema wątpię by aż tyle dni szła:-(mało tego jak pisze oczywiście nie odpisuje Zaproponowałam że mogę coś przyjąć w zamian jak nie ma kasy pokazała co ma po czym jak jej powiedziałam, że rzecz która mnie interesuje nie jest aż tyle warta bo jest obdrapana itp i w lepszym stanie  są ona na to że nie obchodzi ją to... i wtedy całkowicie zamilkła....
także uważajcie na panią enigma_28 może to kolejna oszustka forumowa która chce  wkręcać blokując rzeczy i ciemniejąc jakie są jej potrzebne bo....
olcia86, słyszałaś kiedyś o znakach interpunkcyjnych? Bo nie da się zrozumieć co piszesz.
Dramatu nie widzę skoro transakcja nie doszła do realizacji.

Nigna, tyle razy było mówione- nie wysyłaj bez kasy...
Nigna   Warto mieć marzenia...
20 sierpnia 2011 09:19
Burza: Nigdy nie wysyłałam ale jak użytkowniczka wysłała mi potwierdzenie przelewu na poczcie to byłam pewna że wszytko załatwione ; /  Nauczka na przyszłość ,ale kase chciałabym odzyskać 😀
Livia   ...z innego świata
20 sierpnia 2011 10:13
A ja z enigma_28 się wymieniałam i wszystko było ok. Czekam tylko jeszcze, aż moja paczka do niej dotrze, żeby całkiem zamknąć transakcję 🙂
Niestety muszę wpisać wielkiego minusa dla użytkowniczki martaedka - straszne z niej dziewuszysko..... heh.
Umówiłam się z nią na zakup ogłowia z wodzami za 65 zł z wysyłką - 7 lipca puściłam przelew i zaczął się mój czas oczekiwania na paczkę, której nie mogła wysłać bo miała remont poczty, później nie miała ze mną kontaktu bo miała remont w domu, pod koniec lipca kiedy zażądałam zwrotu kasy napisała mi, że ona zwrotów nie przyjmuje (szkoda tylko, że nie było czego zwracać  😲), a paczkę już wysłała jej siostra czy ktoś tam...........jak poprosiłam o dokument nadania to napisała mi, że wysłała zwykłym listem........no i niestety dziwnym trafem nic do mnie nie doszło, a dziewczyna twierdzi, że nigdy nie miała takiej sytuacji i że robię jej problemy....Postraszyłam ją, że opiszę to na RV i zadzwonię do jej rodziców - poskutkowało o tyle, że obiecała oddać mi pół kasy teraz i pół jak uzbiera..... Napisałam, że niech się nie wygłupia - ja mogę poczekać - odda mi całość za jednym razem....i co? Tu też wtopa - jak się upomniałam co z kasą, to napisała, że stwierdziła, że obie poniosłyśmy stratę więc należy mi się połowa kasy.....szlag mnie trafił, zadzwoniłam do niej i doszłyśmy do porozumienia, że jednak odda mi te pieniądze. Poprosiła na gg o nr konta, żeby zrobić przelew i mieć w końcu ze mną święty spokój - i przelała.... 60 zł (w tym tygodniu) - żenada.... dlaczego 60, a nie 65? Bo kosztów przesyłki się nie zwraca....Tylko jakiej cholera przesyłki???? Najpierw miałam jej odpuścić te 5 zł, ale ona jest tak przekonana, że "co ja właściwie od niej chcę", że napisałam jej że nie odpuszczam tych głupich 5 zł, bo na to zwyczajni nie zasługuje.... szkoda gadać co odpisała....dobrze, że mam archiwum gg, bo można byłoby nie uwierzyć, że są tacy ludzie na świecie jak ona... Ogólnie to miała do mnie pretensje, że nie kazałam jej JA wysłać tego poleconym, żeby mieć jakiś dowód nadania.....
PRZESTRZEGAM przed handlowaniem z nią - chyba że za pobraniem 🙂.... co do stanu sprzedawanych rzeczy w związku z tym co tu opisałam, nie umiem się wypowiedzieć - bo paczka dziwnym trafem zaginęła.... pewnie mój listonosz sobie wziął to ogłowie dla swojego psa....
A mnie już szlak trafia bo chyba od 2 mies czekam na kase zaległą od użytkowniczki  marta_88
Nie chciałam robic afery  ale ile mozna ; /
Ma ktoś może do niej kontakt ?  Jedna z re-voltowiczek tydzień temu napisała że marta powinna być w tym tyg w domu to z nia pogada ale z tej strony też cisza ; /

Wysłałam pierwszy raz paczkę mimo że pieniądze na koncie nie były . Dziewczyna wysłała potwierdzenie niby ale mało na nim widać wiec nic pewnego
Po tygodniu stwierdziła ze poczta ma  3 tygodnie na wpłacienie pieniądzy.
Czekałam i co ? Po 3 tygodniach kasy dalej nie było ; / Cisza dopiero jak zwróciłam sie w wątku z ogłoszeniami że szukam kontaktu do niej pojawiła sie jej koleżanka która dziewczynie powiedziała żeby sie ze mną skontaktowała
Dziewczyna stwierdziła że będzie stratna i wyśle pieniądze jeszcze raz
Po tygodniu wymówka że mama zapomniała i że PRETENSJE do mnie że wysłała raz pieniążki i ze to ja mogę być oszustką bo nie ma pewności że nie doszły. I afera że jej zrobiłam złą opinie ; /

Załamuje ręce. Koleżanka nie ma do niej numeru. Ma ktoś moze jakis telefon do tej użytkowniczki albo ja zna. Chce sie kurde dowiedzieć co z pieniędzmi. I jak tu nie podejrzewać o oszustwo ; /


jeśli masz jakiekolwiek rozmowy w archiwum gg lub na kompie wystarczy jej napisać ze ma 3 dni na wpłatę pieniedzy na twoje konto a jak nie to idziesz z dowodami na policje. Zwykle skutkuje. No i jeśli to jej nie zmobilizuje to ja bym na policję poszła bo wynika z tego  że dowód nadania był fałszywy.
Sprawdź czy masz na nim pieczątkę, jaka data i czy dane poprawnie są wypisane. Jeśli coś z tym nie tak to na policję zgłoś sprawę i nie popuszczaj.
Powodzenia.
Matinka ja tez muszę wpisać martaedka okropne dziewuszysko wybłagała u mnie bryczesy- powiedziałam ok, w zamian miała dać tylko nową myjkę dla koni,powiedziałam ok,ale dodała że dorzuci jakieś dwa naczółki abym nie była stratna-powiedziałam ok. wysłałam bryczesy , doszła myjka w tragicznym stanie-wygląda jakby była rok używana ito bardzo intensywnie.naczółki też zostawię bez komentarza...jak jej napisałam ,że tak to wyglądała odpowiedziała , że nie dostała bryczesów,wysłałam potwierdzenie itp... kontakt ucichł...po ok 2tyg zapytałam znowu czy dostała bryczesy,a ona mi ściemnia  , że tak ale niby jej sąsiadka je miała i jej oddała po awanturze masakra jakaś nie polecam

Burza(jednak zrozumiałaś?) wracając do enigma_28 wszystko było by ok,ale nie znoszę ściemy ,jeżeli ktoś Ci pisze i zapewnia przelałam kasę po czym milczy  itd, to chyba coś nie tak jest prawda???a ja uważam że to naprawdę nie jest ok-jak ktoś blokuje Ci rzecz pisze że bierze  itd,a potem milczy,nawet jak się rozmyśliła wypadałoby ,przeprosić za problem i odmówić bo.... i nikt do nikogo nie miał by pretensji
olcia86 - [b]martaedka[/b ma tupet i totalny brak honoru... liczy tylko, że coś jej przejdzie ona zyska a resztę ma w Dxxxx dosłownie....kłamczucha i oszustka jak dla mnie...przykre...
Nigna   Warto mieć marzenia...
21 sierpnia 2011 08:11
emka: dzięki za radę : ) Napisałam i dałam czas do środy.  Nie wiem czy poskutkuje , w razie czego dziewczyna może mieć też problemy za fałszowanie dokumentów : ) Bo jak sie jej tydzień po niby wpłaceniu kasy spytałam czy ma to potwierdzenie to stwierdziła : Nie mogę znaleźć dowodu wpłaty (wynajmujemy pokoje więc musiałam się wyprowadzić z mojego pokoiku i przez to gdzieś go zawieruszyłam ;/) więc nie wiem dokładnie kiedy wpłaciłam pieniądze ale chyba był to piątek?
Aa czemu ludzie którzy wydają sie tak uczciwi muszą tak kręcić ;/
noen   A story of a fighter of our human race
21 sierpnia 2011 12:26
Aa czemu ludzie którzy wydają sie tak uczciwi muszą tak kręcić ;/


bo to ludzie? 😉 🤣
rumka   niezbadane są wyroki boskie
21 sierpnia 2011 12:26
[s]Niestety muszę się udzielić w tym wątku na temat enigma_28 , zgodziłam się na wymianę ogłowia z nią wysłałam swoje które była w bdb stanie z wodzami na co dostałam ogłowie wgl niezgodne ze zdjęciami w jednym miejscu naderwane z nieumytym wędzidłem oraz bez wodzy dodatkowo zapewniała mnie że wysłała ogłowie wtedy co ja lecz dzięki uprzejmości poczty polskiej zobaczyłam że wysłała wtedy kiedy swoje już dostała 3dni wcześniej . Wysłałam jej z powrotem podstawę ogłowia bez naczółka i nachrapnika z prośbą aby odesłała mi tą samą część z mojego ogłowia z wodzami i skośnikiem , zobaczę jak to bd .

PS. może ma ktoś nr tel do enigma_28 bo gg nie odpowiada oraz sądzę że na mail też raczej nie - za ten nr byłabym bardzo wdzięczna   😀[/s]

Dostałam odp od enigma_28 i mam nadzieję że wszystko będzie OK 😉
m.indira   508... kucyków
21 sierpnia 2011 13:09
ktoś ma obecny kontakt z panną siss?
majeczka   Galopem przez życie!
21 sierpnia 2011 21:19
panna siss jakiś miesiąc temu podała mi adres do wysyłki bryczesów i że wpłaca pieniądze, dobrze że nie wysłałam, kasy nie ma do dziś...
nie polecam transakcji z nią. niby wszystko ładnie, ale jak przychodzi do pieniędzy to jakoś kontakt się urywa... na forum się nie loguje, ale na fotoblogu regularnie wstawia fotki, więc jednak ma dostęp do internetu.
Nieeee mi opdły ręce - doszła do  mnie paczka o GANDINI tylko ,że mój sprzęt .... mój czaprak i owijki, potrzymala sobie to jakieś 2 tygodnie? jak nie dłużej i odełała - używała bo pachnie nie naszym zapachem ....
PORAŻKA !!!!! nie polecam tej dziewczyny !!

Chciała ode mnie czaprak z owijkami bo wyceniłam na tyle samo co ona puśliska ujeżdżeniowe [których podejrzewam w ogóle nie posiada!!]

Zrobiła awanture o brak padu jarpola (ale nie umiała nic do niego dobrać a dziwne abym jej dała przęt za pond 150zł w ramach pulika za 80zł :| )

Nie no PORAŻKA jetem załamana i nie polecam tej dzieuchy , bezczelny nieodpowiedzialny człowiek! !!!
majeczka   Galopem przez życie!
22 sierpnia 2011 12:23
qniara, z jednej strony szczęście że chociaż swoje odzyskałaś
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się