KOCHAM KINO :)

jak się dogadasz to Ci ściągną z innego sklepu
Facella   Dawna re-volto wróć!
03 lutego 2017 22:51
Dokładnie, nie wiem jak teraz, ale kiedyś ściągali mi z innego sklepu książkę, której nie dało się zamówić.
Da się, pracowałam w Empiku i robiliśmy takie rzeczy.
SING - 9/10.
Cholera, prawie non stop się śmiałam. Naprawdę polecam. Postać myszy nie będzie w grupie moich ulubionych, ale reszty naprawdę nie da się nie lubić.
I słynna scena z myciem auta... poległam.  😁
Byłam na Singu i Balerinie. Sing widział mi się bardziej. Balerina to takie typowo dziecięce kino, momentami się nudziłam, ale całkiem przyjemne.
A ja na La La Land 🙂 bardzo mi sie podobalo, kino relaksacyjne babskie 😉 historia banalna, ale w sumie dawno takiego filmu nie bylo, zagrane bardzo przyzwoicie, no mordka sie sama usmiecha 😉
Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie - bardzo gorąco polecam, staję się fanką włoskiego kina 😀 Film w "teatralnym" stylu, początek może nieco rozlazły, ale z każdą minutą robi się coraz gęściej. Do tego poruszane ważne tematy, dające dużo do myślenia. Film z cyklu "życiowych" choć podany w przyjaznej formie komediodramatu.

Nocturnal animals - piękne kadry (widać rękę Toma Forda), muzyka MISTRZ, bardzo ciekawa historia i sposób jej pokazania. Amy Adams zachwyca, mimo że gra bardzo oszczędnie. Ma dobry rok dziewczyna 🙂
Również bardzo polecam film Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie! Mądry, dobrze zrobiony film. Mało kiedy widuję dobrze zrobione filmy, które dzieją się prawie w jednym miejscu. Na myśl przychodzi mi Rzeź Polańskiego.
Facella   Dawna re-volto wróć!
06 lutego 2017 18:32
SING - 9/10.
Cholera, prawie non stop się śmiałam. Naprawdę polecam. Postać myszy nie będzie w grupie moich ulubionych, ale reszty naprawdę nie da się nie lubić.
I słynna scena z myciem auta... poległam.  😁

Oooo muszę się wybrać!
Czekam jeszcze na LIFE z Reynoldsem i Gyllenhaalem.
żaczkowa   gone with the wind
06 lutego 2017 21:19
Facella, Cierp1enie, że się da, to się domyślam, ale ta płyta w ogóle nie widnieje w systemie jako produkt oferowany w asortymencie 😉
U Was w kinach też taki szał na Sztukę kochania? 🤔 Któryś dzień już się wybieram, a wszystkie miejsca wyprzedane 😀
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
06 lutego 2017 21:38
Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie ja nie wyrabiałam nerwowo z koleżanką , też polecam
[quote author=maluda link=topic=51.msg2645125#msg2645125 date=1486230463]
SING - 9/10.
Cholera, prawie non stop się śmiałam. Naprawdę polecam. Postać myszy nie będzie w grupie moich ulubionych, ale reszty naprawdę nie da się nie lubić.
I słynna scena z myciem auta... poległam.  😁

Oooo muszę się wybrać!
Czekam jeszcze na LIFE z Reynoldsem i Gyllenhaalem.
[/quote]
Nie będziesz żałować, chyba że nasze poczucie humoru rozdziela wielki krater.
Lepszy od Troli, rękę własną daje.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
07 lutego 2017 07:37
Też muszę na to iść 😍 Odkąd zobaczyłam pierwszy trailer to mój punkt jeden w oczekiwaniach 😁
Ja w najbliższym czasie wybieram się na Lego Batman. Na Lego Przygoda płakałam ze śmiechu, więc spodziewam się tego samego 😀
Widziałam zapowiedź w kinie i też się śmiałam, więc może być całkiem fajna bajka 🙂
slojma   I was born with a silver spoon!
07 lutego 2017 23:41
Lion tak tak I jeszcze raz tak piekny film, piekna prawdziwa historia
Ja do filmów z etykietą "na faktach"podchodzę z przymrużeniem oka, bo często "fakty" są grubo udramatyzowane, żeby utrzymać kinowy efekt.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
09 lutego 2017 10:44
Achaja mam to samo, zazwyczaj przed obejrzeniem szukam informacji i weryfikuję. Jeśli coś znajdę oglądam, jeśli nie- zazwyczaj olewam 😉

Dziewczyna z pociągu- choć nie jestem fanką kryminałów(lubię tylko nieliczne, moim numerem jeden są Jeźdźcy Apokalipsy) to ten mnie wciągnął. Podobało mi się wykonanie, historia też z biegiem filmu coraz bardziej mnie interesowała, dla mnie w sumie była dosyć smutna. Dałabym takie mocne 7/10.
CzarownicaSa, czytałaś książkę? Bo ja tak i powiem szczerze, że film bardziej mi się podobał (co się bardzo rzadko zdarza w świecie adaptacji) 😉

Zabrałam się wczoraj za Adwokata. Ocena na filmwebie niska, ledwo ponad 5... Dla mnie 6/10. Jak na film o kartelach za bardzo przegadany, sceny w zamyśle erotyczne przyprawiały mnie o śmiech. Brakowało mi w nim czegoś, ale nie wiem czego... Może motywacji bohaterów? Zawiodłam się, bo i obsada gwiazdorska, i Ridley Scott, a scenariusz zgrzytał... Ostatecznie oglądałam, żeby nacieszyć oczy Fassbenderem w ładnych ciuszkach 💘
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
09 lutego 2017 13:57
Nie, nie czytam kryminałów 😉 Jestem wierna horrorom 😁
Facella   Dawna re-volto wróć!
09 lutego 2017 14:11
Ja w najbliższym czasie wybieram się na Lego Batman. Na Lego Przygoda płakałam ze śmiechu, więc spodziewam się tego samego 😀

Ja nigdy nie oglądałam Lego filmów, ale chyba się wybiorę i będę mieć nadzieję, że nie spolszczą mi piosenki Stumpa  😁
Ja mam nadzieję, że będzie więcej hitów takich jak ten:
Ogólnie Lego robi świetne gry dla dzieciaków, dużo w nich humoru i śmiesznych scenek...
Pamiętam wszystkie części Star Wars i naprawdę grało się wyśmienicie, więc jeżeli utrzymają poziom to będzie bombka. 🙂
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
09 lutego 2017 15:27
Też jestem nakręcona na Batmana 😀 Lego Movie było super, Batman z tego co widzę też się zapowiada spoko 😀
Aaaaaaaaaaaa! Idźcie na Batmana! Idźcie! Lałam cały film!!!!!!! Lekko nie dla dzieci moim zdaniem, ale mojemu Diabłu się podobał mimo wszystko.
(są hasła typu "wziąłbym ją" Batmana do babki)
50 shades darker - czekam na hejt, ale mnie się ten film naprawdę podobał 🙂 Jest lepszy niż poprzednia część, lepszy klimat i więcej mocniejszych scen.
Poszłam z koleżankami, idealny film w babskim gronie do popcornu 😀
Lion - Droga do domu - bardzo mi sie podobal, klimat swietny, Dav Patel super, i dzieciaki niesamowite 🙂
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
13 lutego 2017 09:35
Kolebka a faktycznie jest tam więcej scen "wyuzdanego seksu" niż w jedynce? Bo w sumie jedynka nawet nie zdążyła się porządnie zacząć i już się skończyła 🤣
w sumie na czym się dwójka skupia?
Bajka Lego Batman - haahahahahhahahahahhhahah <placze_ze_smiechu>  - to moja opinia 😀
żaczkowa   gone with the wind
13 lutego 2017 18:37
Jackie - genialna Portman, sporo komentarzy, że razem z Amy Adams jest najbardziej pokrzywdzona przez tegoroczne rozdania nagród 🤬 Film dosłownie rozdziera serce, aż mam ochotę opłakiwać męża... Myślę, że osoba, która przeżyła utratę kogoś bliskiego może bardzo cierpieć przez ten film.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się