Nasza twórczość fotograficzna cz. II

po dłuuugim czasie dorwałem się do aparatu
1.


2.


3.


4.


5.

Averis   Czarny charakter
01 maja 2011 22:27
ogurek, [mało profesjonalny komentarz] Ten pieniek wygląda jak smok, który przymierza się do dania buziaka 😉 [/mało profesjonalny komentarz]
eterowa   dawniej tyskakonik ;)
02 maja 2011 07:54
To i ja, choć nie ma za bardzo czego pokazywać, bo dopiero dwa razy miałam ten aparat w ręku 😉








Siwek mój, te dwa konie koleżanek 😉 Piesek to stajenna Sunia 🙂
żadne się nie nadaje?
ogurek ja się wypowiem jako fotograf-amator.
1. Wydaje mi się, że w tym zdjęciu jest za dużo chaosu. Moje oko nie może skupić uwagi na jednym punkcie.
2. IMO nic szczególnego nie przedstawia.
4. Podobałoby mi się gdyby ostrość wylądowała na tym kwiatku bliżej obiektywu i gdyby kadr nie był centralny.
5. To samo co wyżej - zabrakło ostrości i kadr mi się nie podoba.
przybywam ludu kochany z dwiema sesjami (-:

na początek z wizyty w Toruniu
na zdjęciach Dominika, Białka (siwa) i Doria (kasztanka) oraz sukienka w kwiaty z ciuchlandu za 13,50zł :-D

1.


2.


3.


4.


5.


6.


7.


8.


a teraz dzisiejsza sesja, czyli z wizytą u zduśki i Maxa (-:
tym razem sukienka z 10,00zł :-D

9.


10.


11.

12.

13.

14.


przepraszam za ilość, ale nadrabiam zaległości 😎
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] przekroczona ilosc zdjec na post
MsCarmen 5 i 6 z pierwszej sesji - obłęd. 😍 Bardziej profesjonalne opinie zostawiam innym. 😁
MsCarmen: jak dla mnie 6 i 7 pierwsza sesja, a druga sesja wszystkie!  😉, świetne tło, kolory, bajka. W końcu zdjęcia w kwitnącym sadzie  😁
dzięki dziewczyny!

bawarka ooo tak, sady są cuuuuuuuuuudowne!
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
03 maja 2011 17:00
MsCarmen, z tej pierwszej sesji, wszystkie prócz 8 wyglądają na wyprane. Trochę za mocno powyciągane z cieni. Ale kadry na 1, 4 i 8 bardzo mi się podobają.
Sczygers mam teraz jakąś mega kosmiczną fazę na zmniejszanie kontrastu, pewnie mi przejdzie, ale na razie jestem mega zajarana krzywymi 😁
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
03 maja 2011 17:13
MsCarmen, rozumiem, u mnie wszystko teraz jest żółte i na granicy przejarania.

Pierwszą serię czym fociłaś - Twoją sigmą?
MsCarmen Pięęękne sesje! Jak i konie. Ten siwek z 3... Obłęd! Miałam kiedyś taką klaczkę pod opieką  😉
abre   tulibudibu
03 maja 2011 17:21
MsCarmen, fajnie, że nadrabiasz zaległości ale regulamin jest dla każdego - 10 zdjęć na post. To ułatwia i przyspiesza ładowanie.
Strzyga i sigmą i 35/1.8, super się spisywał! głównie 35tką, bo nie było potrzeby zbliżania i podbiegania, mogłam spokojnie stanąć w jednym miejscu.

abre racja, zapomniałam, sorry 😉

a jeszcze odkopałam jeden staroć - Bolka, cudownie umaszczonego modela

juliadna   siwek czarnogrzywek <3
03 maja 2011 18:19
MsCarmen modelka ze starocia cudowna  😜
Odmiana na jego? głowie trochę konika przypomina  🤣
juliadna to ON 😀
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
03 maja 2011 18:27
u ale wtopa  😡    fajny model  🙂
juliadna oj tam, zdarza się (-; bardzo fajny model, mega fotogeniczny!
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
03 maja 2011 18:31
MsCarmen, nie do końca mi ta sigma na wszystkich pasowała =)
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
03 maja 2011 18:33
MsCarmen   ale jak on dużo wąsów ma na pysiu ;p a no i ostatnio widziałam źrebaka co miał mega gęstą taką "kozią" bródkę  wywijającą się jeszcze do przodu  😂 ^^
Strzyga baaaaardzo mi się przydała 35tka, z kolei dzisiaj Sigma wygrała sesję (-:

juliadna o matko, to jakiś brodo-mutant 😁
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
03 maja 2011 18:47
MsCarmen tak właśnie    😁
się odważę...
prywata - ale wg. mnie ciekawa



i to co lubię najbardziej - życie...

cieciorka   kocioł bałkański
03 maja 2011 22:56
Dodofon, najlepsze pierwsze i ostatnie- choć czepiłabym się- chłopcu pozwoliłabym wejść w głębie j w kadr i wypełnić przestrzeń między nim a lustrem- bosko by było, gdyby białe coś ze środka schować za drzewami, bo cały czas zezuję na no to coś. ostrość i naświetlenie nie takie, ale trudno- przychodzi później bardziej automatycznie. i ostatnie uciełabym z prawej na linii znaku.
ciekawe, fajnie że się bawisz- po kombinuj więcej z mocnymi punktami. uważam że zdjęcia dużo by zyskały gdybyś umieściła jakiś element w mocnym punkcie- odbicie/ menu/ róg ściany.
drugie jest krzywe, bez harmonii- prawo zawalone, lewo puste, no i brak mi wyraźnego związku między chłopcem a kulami- czegoś, co pokierowałoby wzrok z niego na kule.
trzecie- niet. za dużo wszystkiego na raz. nie wiadomo, co jest tłem a co tematem zdjęcia, a jako scenka rodzajowa nie wyszło.
dzieki cieciorka,
widze niedoskonałości techniczne pierwszego - to bardziej zaprezentowanie pomysłu - niestety dziecior tak sie kręci i szaleje, że trudno go ostro złapać - no i oczywiście KULA z tył - nie mam wpłwu na jej miejsce przebywania ;-)
ale polecam to miejsce - Krakowskim fotografom - bo można ciekawe aranże zrobić np. ślubne czy inne z tymi lustrami

zdjęć z wyjazdu mam ponad 500, ale są bardziej "sentymentalne" z dzieciem niż artystyczne
mam sporo z Krk nocą - ale jeszcze potrzebuję nocnych szkoleń
Dodofon, pierwsze najlepsze jeśli chodzi o pomysł. Wykonanie niestety leży...
na drugim szkoda, że są okulary - jakoś kompletnie nie pasują... i za dużo lewej strony - zauwać, że kierunek zdjęcia jest od lewej do prawej...

pozostałe dwa imo kiepskie.
jeszcze długa droga przede mną - ale i tak już cokolwiek mi wychodzi w porównaniu z sytuacji sprzed pół roku
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
04 maja 2011 18:46
Dodofon, na spokojnie. Biegający dzieciak to przecież pikuś w porównaniu do szalejących koni =)
Zdjęcia z kulami zupełnie nie rozumiem. Co chciałaś na nim pokazać? Zwłaszcza zasłoniwszy połowę buzi małego? Wygląda trochę jakby go znokautowała...

A ja ostatnio szukam słońca i ciepła:


Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się