Nasza twórczość fotograficzna cz. II

Dziękuję  :kwiatek:

MsCarmen jak zwykle super, ale liczę na to, że w tym roku w końcu zawitasz w Szafarni!

Ciut jaśniejsze:

i jeszcze:

ale fajne to drugie! 🙂
Jakim szkłem robione ? Jedynka po poprawkach bardziej mi się podoba 🙂 2 sympatyczne, w trzecim kadrowałabym inaczej.
Cocosowo, ładniej jedynka, dół mniej przytłacza. Trójka zapowiada się dobrze ale wymaga dopracowania - zbyt dużo góry, linia terenu sprawia, że całość się przechyla w lewo. Modelka fajnie zagrała ale przez pozę konia (zad wysoko) ma się wrażenie, że ugina się pod ciężarem zwierzaka.
armara 1 i 2 Sigmą 18-200 f/3.5-6.3 a ostatnie nikkorem 50 f/1.4 z którym jeszcze się nie dogaduję...
abre właśnie boli mnie ten kadr, generalnie trochę to wszystko wyszło na szybko, bo koń niecierpliwy a modelka marzła. Jak się ociepli to na pewno poprawimy 🙂
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
27 stycznia 2013 20:34
Ciut jaśniejsze mi się podoba, ale co ja tam wiem, w końcu robię przejarane prostokąty, w przeciwieństwie do innych, którzy są nieskazitelni, a ich prace zawsze idealne 😀

Takie podglądnięte:
a ja mam taki portrecik 🙂
Cocosowo, super jest to zdjecie, jesli bym chciala miec na scianie jakies konie, to to zdjecie byloby pierwsze jakie bym wybrala  😜 ta ciemniejsza wersja tez bardzo mi sie podobala, ale rozjasnione jest po prostu mega  😍
Wojenka   on the desert you can't remember your name
28 stycznia 2013 13:06
Stajenne klimaty






treningowe

Wojenka, drugie fantastyczne!
Wojenka, dokładnie, drugie odlot! 🏇
Cocosowo, też mi się bardziej rozjaśniona wersja podoba 🙂.
Wojenka, na 1 i 2 utrzymuje się super klimat.
Wojenka   on the desert you can't remember your name
28 stycznia 2013 17:33
Cieszę się, że się podobają  😀
slw95   żyj i pozwól trwać
28 stycznia 2013 20:15
Parę zimowych z weekendu 🙂
W temacie pysków :



Czekam na wszelkie opinie  :kwiatek:
Ja tam lubię takie pstryki, trochę szkoda tylko słabej ostrości.
m.indira   508... kucyków
28 stycznia 2013 20:47
Lena nie znasz się, kurz jest ostry 😉
aokt dawno Ciebie nie było, fajny klimat ma zdjęcie i takie cieplutkie choć zapewne para świadczy o niskiej temperaturze, mnie sie podoba bo fajnie skomponowane
PumCass   zachowaj zimną krew!
28 stycznia 2013 20:59
To i ja dorzucę coś od siebie  🙂

Zimowy Jakubek (wł. harja :kwiatek🙂



i coś na ogrzanie klimatu  🙂


slw95- piękny kasztan i fajnie uchwycone  🙂
aokt - fajne z tym kurzem, magiczne 🙂
wojenka
Podziwiałam na fb, ale napiszę i tu - pierwsze dwa - rewelacja 🙂
slw95   żyj i pozwól trwać
28 stycznia 2013 22:37
Time, piękny, piękny, a jak się ruszał!
aaaaaaaaaaaa boski  😍 😍 😍
🙂
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
31 stycznia 2013 22:00
Dziś jestem z siebie zadowolona, sprowadzicie mnie na ziemię? :kwiatek: 😁

wybaczcie, ciężko wyprosić u 11-latka normalniejszą minę 😉


harja
Kolorki na ostatnim - obłęd  😍
slw95
Ależ piękny model 🙂
Nie wiem jak u Was, ale u nas obrzydliwa pogoda 🙁
Trochę lata:


armara, ale dlaczego ja? nic tu nie dodawałam 😀
Nie wiem czy cokolwiek się nada, ale chętnie posłucham Wasze uwagi i rady  😉
armara, ale dlaczego ja? nic tu nie dodawałam 😀

Oczywiście miałam na myśli PumCass, wybacz 🙂
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
02 lutego 2013 22:02
A ja mogłabym prosić o słówko komentarza do powyższych? :kwiatek:

Wróciłam do digart'a i z przykrością stwierdzam, że można dodawać tylko jedno zdjęcie dziennie. Jest podobny portal-taki, w którym kilka osób się przewinie i oceni zdjęcie, a można wstawić ich kilka?
I jeszcze jedno- gdzie poza photoshopem mogę zmniejszyć zdjęcie bez dużych strat? Najchętniej żeby jeszcze dało się określić wagę zdjęcia, do jakiej ma być zmniejszone 🙂
Zu, ciasno! tzn. mówię to ja, mistrzyni zabierania modelom wszelkiego tlenu:P więc po części Cię rozumiem - też lubię jak jest ciasno😉 ale mimo wszystko np. piesek raz że leci na lewo to jeszcze na pychol - mam wrażenie że zaraz oprze się na krawędzi zdjęcia. chłopak fajny🙂 tylko uwaga na przyszłość - uważaj z takim kadrowaniem jak w drugim - chłopak traci szyję, zyskuje bary 30 letniego "karka" i wygląda jakby głowa w dziwny sposób była doklejona do ciała. jakbyś Ty kucnęła, albo chłopak się trochę wyprostował efekt by zniknął i by wyglądał dziecięco bardziej - tak jak powinien😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się