Nasza twórczość fotograficzna cz. II

Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
04 lutego 2013 09:40
Breva, dziękuję :kwiatek: bo właśnie kurcze nie umiem nad sobą zapanować i szaleję "kradnąc tlen"
W takim razie w chwili wolnego wyciągnę brata na foty i pomęczę 🙂 :kwiatek:
Zu, nie przejmuj się - ja też😉 natomiast w takich fotach jak ta z psem to już faktycznie razi - generalnie moja zasada - jak model patrzy gdzies w dal, to staram się chociaż ułamek tej dali pokazać - a jak patrzy na mnie to tnę ile wlezie;P
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
04 lutego 2013 09:55
Breva  hahahahahah rozumiem 😁
Dzieciowe:






Dorcia przyznaj się- jakim środkiem się wspomagasz, żeby spały te bobasy?  😁
baffinka fajne dzieciaki, ale wiem, że masz jeszcze inne (ładniejsze!  😁 ) zdjęcia trochę starszych dzieci  😎
Kopyciak gdzieś mi folder zaginął  😎  😜
m.indira   508... kucyków
06 lutego 2013 21:59
czasami drewniane stajnie są mega klimatyczne... gdyby tylko słoneczko zachciało zagrać, a tu beka ...
sandakanowa   'Pracuj nad sobą, a z koniem się baw...'
07 lutego 2013 11:33
m.indira super!  😍
m. indira, fantastyczne 💘
to ja dodam coś z dzisiejszego szalonego tarzania  🙂
m.indira
Nie marudź, wyszło mega klimatycznie  👍
Cariotka   płomienna pasja
13 lutego 2013 20:18
proszę proszę o konstruktywną krytykę
Drugie foto mogło by być bardzo fajne, gdyby kadr był inny. Szkoda uciętej lewej wierzy, gdyby pokazać obydwie na tle tego nieba...
Pierwsze jakoś do mnie nie przemawia, ot ucięty kawałek wierzy i dużo niebieskiego. Nie bardzo rozumiem, co chciałaś pokazać.
Cariotka   płomienna pasja
14 lutego 2013 06:40
sama nie wiem...to jest najgorsze że ja sama nie wiem jakie zdjęcie chcę zrobić 😵
Proponuję robić po kilka różnych ujęć tego samego obiektu. Przy fotografii cyfrowej nie trzeba się aż tak ograniczać, a potem łatwiej coś wybrać. Bezpieczniej też kadrować trochę szerzej, jeśli masz możliwość - łatwiej potem obciąć, niż się denerwować, że czegoś brakuje ( mówię z własnego doświadczenia 😉 )
Cariotka   płomienna pasja
14 lutego 2013 08:50
dzięki dzięki. Zrobiłam w sumie tylko 5 zdjęć 😁 (łohoho poszalałam). Pogoda była beznadziejna. Godz 16.30. I nie wiedziałam że coś wyjdzie.
Kilka zdjęć z przedwczoraj:








Baffinka, tu dużą rolę gra cierpliwość i spokój. Ostatnio 2,5 godziny usypiałam swoją foszastą modelkę.
Huculska Ostoja   Fotografia Beata Gan
14 lutego 2013 13:05
koniara79 świetnie uchwycone konie w galopie tylko aż bolą oczy  od  tego przepalonego śniegu
Dorcia ufff, czyli nie tylko ja się męcze?  🙄 nasza zasnęła po 3 godzinach jak była kompletnie ubrana- bez ciuchów nie było opcji  😵
koniara79, faktycznie są trochę przepalone. Pierwsze kadrowałabym niżej, tak poza tym, bo chyba trochę nogi skróciłaś 😉
jakieś odgrzebane z wakacji 🙂
Trudno nie przepalić śniegu w takich warunkach.
koniara79
Rudy kuc wymiata 🙂
Ja osttanio wykopałam coś takiego, jakościowo leży i kwiczy, ale wydaje mi się bardzo sympatyczne
mogłam założyć filtr szary, byłoby lepiej, ale zupełnie o nim zapomniałam  😡
Słuchajcie mam mały problem... Mianowicie chodzi mi o jakość zdjęć na portalach jak fejs i fbl, wiadomo że psują jakość jak to zwykle bywa, próbowałam już wielu rzeczy, zmniejszania rozmiarów zdjęć na dłuższym boku (redukuje nieco szumy ale na photoblogu nadal jest kiepsko)  przedobrzyć z obróbką i w drugą stronę-nie obrabiać wcale... nic to nie daje...  Używam nikona D80 z obiektywem 18-130mm f/3.5-5.6 jeśli dobrze pamiętam więc jest on dosyć ciemny. Do obróbki używam Gimpa, bardzo chciała bym przerzucić się na PSa ale nie mam do niego dostępu...
Załączam zdjęcie i link do niego na fbl, nie wiem jak będzie wyglądało tutaj w poście bo pierwszy raz w życiu wrzucam tu zdjęcie... Jakby ktoś chciał być bardzo pomocny to mogę oryginał na maila podesłać, na kompie serio foteczka prezentuje się bardzo ładnie pod wzgędlem jakości...

LINK do zdjęcia: http://www.photoblog.pl/milve/144536949/d.html

wdzięczna będę za każdą rade🙂😉
m.indira   508... kucyków
16 lutego 2013 23:05
gdzies był PS darmowy do sciagnięcia, chyba dwójka... ktoś dawał linka tylko nie wiem czy tutaj czy w aparatach 😉
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
16 lutego 2013 23:08
Zimowe


I takie nietypowe


I jeszcze jedno z moich kocich ulubionych:
Milve fb i blogi zmniejszają wielkość pliku przy ładowaniu zdjęć, więc siłą rzeczy jakość siada, Photoshop Ci tu nie pomoże. Jeśli zależy Ci na udostępnianiu zdjęć w pełnej rozdzielczości, załóż darmowe konto na flickr. Może pojemność nie jest ogromna, ale na początek na pewno wystarczy.
Wczorajsza husaria
Umarłam i trafiłam do raju! http://www.nigelparryphoto.com/ Mistrz portretu!
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się