Kącik Małolata...:D

Ida, ale męski sie zrobił z tym ogłowiem  😎
lacuna, dredy dredy dredy  😜
Arroch, Miłych wakacji! Jestem TAAAAAAAAAAAAKA dumna z Badzia, mówiłam Ci, że będzie dobrze !  💃
Alabamka hahhaaha przekażę  😀 ostatnio jakiś człowiek uznał, że Model to ogier to żeśmy stali tak dumnie patrząc na niego z góry  😎
lacuna   Stąpamy we dwoje po niepewnym gruncie..
25 lipca 2012 21:06
Mi ostatnio jakiś pan w terenie 10 min tłumaczył,że moja KLACZ to ogier bo taki duży koń i jeszcze rży to musi być ogier a mnie się coś pomyliło na pewno..Po jakiś 6 latach znajomości z tym koniem nadal nie znam jego płci 😎
Al no se są jeszcze 😉
Facella   Dawna re-volto wróć!
25 lipca 2012 21:29
Alabamka, pierdzielisz że to dredy  😲 ja tam widzę warkoczyki  😁
dzisiaj w stajni była znawczyni, podchodzi do ok. 8-9-letniej klaczy i mówi: a to źrebię na pewno jest, takie roczne. ja akurat czyściłam kobyłę i mówię, że nie, to jest dorosły koń. a babka, że co ja mogę wiedzieć, a nawet jak dorosły koń, to jest za mały, żeby na nim jeździć (>150cm...)  😵
lacuna   Stąpamy we dwoje po niepewnym gruncie..
25 lipca 2012 21:36
Facella cieniutkie,dopieszczone dredziki 😉 osobiście robiłam więc wiem 😁
edit:znawcy totalnie rządzą światem 😎
Facella   Dawna re-volto wróć!
25 lipca 2012 21:41
lacuna, oj dobra, jestem ślepa  😂
ostatnio się mnie Przyjaciel zapytał... czy odczuwam przyjemność (seksualną) gdy jeżdżę konno  👍 po czym, nie czekając na odpowiedź, stwierdził, że "pewnie tak, bo robisz takie... ruchy!"  😂
madmaddie   Życie to jednak strata jest
25 lipca 2012 23:36
lacuna, dredy dredy dredy  😜

KTOŚ NIE TAK DAWNO TEMU MÓWIŁ ŻE DREDY SĄ BE
Powiedziałam, że każde dredy są brudne i jak sie nie dba to mogą spleśnieć lub coś sie zalęgnąć może, i to podtrzymuje  😎
edit: Nie zmuszaj mnie do przekraczania normy postów w kąciku
lacuna   Stąpamy we dwoje po niepewnym gruncie..
26 lipca 2012 07:36
"Normalne",nie zadredowane włosy też są ohydne jak sie o nie nie dba.. i też może się coś zalęgnąć 🙄
Facella   Dawna re-volto wróć!
26 lipca 2012 10:27
o fuuu, o czym wy piszecie  :oczopląs:
Dooobra, nie było mnie jeden wieczór, a tu taki ruch !
- piękne ogłowię !
- dredy fajna sprawa, jeśli się o nie dba 😉

Wy się nie znacie ! Kiedyś w zimie pojechałam na oklep w teren. Mój hucuł zimowa sierść + zimowy tłuszcz = beczka.
No i pewien pan się mnie pyta "Ta klacz jest źrebna?" a ja odrzekłam, że to WAŁACH...
Facella   Dawna re-volto wróć!
26 lipca 2012 10:40
pampera, źrebny wałach latem:


i źrebny wałach zimą:

😁
Poszłam dziś z mamą do ciuchlandu i kupiłam oryginalny fraczek jeździecki, jakiejś duńskiej firmy za całe 19 zł. Wygląda super, choć rozmiar 34 i ledwo się wcisnęłam.  😁

Mi tam się dredy za bardzo nie podobają, ale jeśli ktoś ma i dba to jego sprawa  🙂
nopebow, drogo jakoś ;p.


Ale nuda =.=.
madmaddie   Życie to jednak strata jest
26 lipca 2012 12:13
dredy są fajne, ale zadbane i w miarę cienkie. takie np:

mi się nie podobają
Facella   Dawna re-volto wróć!
26 lipca 2012 12:15
nopebow, jak już będzie kompletnie za mały, to chętnie odkupię  😁
nopebow człowiek nigdy nie wie na co natrafi ! Gratuluję szczęścia  🏇
madmaddie Oooo taakkk ! Takie dredy są bleeee !
Dzięki dziewczyny, ale to raczej zasługa mojej mamy, która podczas urlopu lata sobie po mieście i wypatrzyła taką okazję
Sisisa według mnie to niewiele, bo koleś dobrze wiedział co miał. Dzień wcześniej sprzedał frak, bryczesy i koszulę w zestawie 50 zł.  😤
Facella mam nadzieję, że nie, choć w biuście ledwo go dopięłam  😁
nopebow, chyba że, w Lublinie nie wiedzą co sprzedają i ceny są niskie, a i tak rzeczy jeździeckie zazwyczaj po 1 zł kupuję ;D.
Facella, pampera a mój koń ma ''piękne wcięcie w linii brzucha''  😂 powiedziała to koleżanka, ba, nawet nie laik, za rok zajeżdża swojego młodziaka  😵


Dredy są fuuj i pewnie kłują w nocy jak się śpi
Aaa. Młoda miała dziś na sobie po raz pierwszy siodełko i ogłowie!  😜. Następnym razem może wsiadam ;D.
konwalia ileż to człowiek się musi jeszcze nauczyć ! Ale największa wiedza przychodzi właśnie od takich osób, co piszesz  😂 😁
Sisisa i jaka reakcja była ? Rozumiem, że skoro następnym razem chcesz wsiąść to grzeczniutka była ? Koniecznie proszę o zdjęcia w osprzęcie  🏇
lacuna   Stąpamy we dwoje po niepewnym gruncie..
26 lipca 2012 16:28
konwalia kłują (ależ okropne słowo!) nie bardziej nić normalne włosy.Już nie przesadzajcie z tymi przesądami,każdemu podoba sie co innego i tego nie neguję ale to historie oparte na domysłach od osób które nigdy nie miały styczności to trochę jak z tymi "ekspertami" od koni.Tyle ode mnie :kwiatek:
A ja dzisiaj siedziałam na koniuuuuuu pierwszy raz od dawna.Zaliczyłam szaleńczy półgodzinny stęp 🏇
Musiałam troche odreagować bo jutro egzamin a prawko 😵
Musiałam troche odreagować bo jutro egzamin a prawko 😵


a ja właśnie wkuwam testy na prawko... Bo jak się oblało w pierwszym terminie (pod koniec czerwca) to czas się wziąć w garść  🏇
lacuna to powodzenia  😀
pampera dziękuję z ogłowia jestem dumna prawie tak jak z konia  😂 🏇
ja mam wolną chatę na weekend i zamierzam się wreszcie legalnie poobijać  😀 🤣
a już w środę wyjazd na mazury, oby się wszystko udało bo ja już potrzebuje wakacji!  😜

jak pięknie  😍 też tam chcę! 😀
dredy są ok, ale jak dziewczyny mówią - zadbane  😉
Mysza   "Śmierć jest kolejnym koniem, którego dosiadamy"
27 lipca 2012 11:00
Lacuna boskie dredy ! 😍 Sama bym chciała, ale mam za rzadkie włosy 🙁
W ogóle rasta się zrobiłam (:hihi🙂 i myślę, czy zamiast bielić dziś ściany w stajni, nie wymalować sobie wielkiego Bob'a Marley'a... Kuba by mnie chyba zabił 😂
Jak wybielimy dziś stajnie i usuniemy starą bramkę, to na dniach jadę po konia 😅
borkowa.   silesian team
27 lipca 2012 11:12
lacuna fajne dredy 😎
rodzice postawili mnie w no, niezręcznej sytuacji 🤔 aktualnie moje konie (2 klacze + każda ma po źrebaku) stoją u babci i wiadomo jak jest: siano się wiezie to już pretensje, że podwórko brudno - tylko nie wiem dlaczego od razu taka agresja, przecież pozamiatam jak nabrudziłam 🙄 w każdym razie babcia nie jest zachwycona tym, że konie stoją u niej. natomiast rodzice zaproponowali, że mogę wybrać sobie jednego konia i wybudowałoby się mini stajenkę, za domem mam pola, fajne miejsca w tereny. pomysł - szczerze podoba mi się 💘 trudno będzie, ale wybór oczywisty na którego konia padło...😕 chciałabym oprócz kobyłki mieć jej źrebaczka, ale rodzicom (znaczy z mamą gadałam) to niezbyt mój pomysł podszedł. mam nadzieję, ze zgodzą się na te dwa miśki, bo się bardzo do nich przyzwyczaiłam, bo jak nie to niech konie dalej stoją u babci...  👿
lacuna   Stąpamy we dwoje po niepewnym gruncie..
27 lipca 2012 11:59
Mysza wbrew pozorom dredy da się zrobić z każdych włosów 😉 wiesz mi,że miałam już klientów z naprawde kiepskimi włosami i zawsze da sie cos fajnego wyczarować.
borkowapopacz ile ludzi w ogóle nie ma takiego luksusu 😉 a oddzielanie jednego konia to też chyba średni pomysł,nie wiadomo jak kobyłka to zniesie skoro do tej pory żyła z innymi.
Ale jestem na siebie wściekła!Oblać egzamin na prawko w tak durny sposób 🤔
Z tym dbaniem o dredy to też różne definicje,ostatecznie dredy to są kołtuny 😁 jedyne co mogę robić to często myć i dokręcać żeby miały fajny kształt,co przy takiej długości jest mordęgą wierzcie mi.Ale od jutra zaczynamy zmiany dredziochowe,jak skończę metamorfozę to się Wam pokażę 😎
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się