Końska rewia mody cz. 3

Ach, taki psikus.
No nic, napisze się do faceta, może ma jeszcze coś na zbyciu 😉
Dzięki Ada :kwiatek:
wątek zamknięty
asds   Life goes on...
15 kwietnia 2009 18:21
Mój zakupoholizm sie  znów odzywa  😀iabeł:

[[a]]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=602501129&msg=Tw%C3%B3j[[a]]+e-mail+zosta%C5%82+wys%C5%82any.
wątek zamknięty
Fuu brzydki jak kupa  🙇

W tej samej cenie masz komplet w Decathlon  😡  🤬
wątek zamknięty
Dorotheah   मेरी प्यारी घोड़ी
15 kwietnia 2009 20:56


Fuu brzydki jak kupa  🙇 W tej samej cenie masz komplet w Decathlon  😡  🤬
  A mi się wydaje, że kantar na żywo wygląda o wiele lepiej niż na fotce (w kiepskim świetle, za bardzo żółtym). Poza tym staram się rozumieć inne upodobania.  A na pewno przykro się czyta tekst o kupie. 🤔
wątek zamknięty
Oryginalny  😀 Ja bym bardziej zwykłe moro kupiła takie zielono-brązowe, ale nie jest źle  😁 Jak się prezentuje na żywo?
wątek zamknięty
Alvika   W sercu pingwin, w życiu foka. Ale niebieska!
15 kwietnia 2009 21:07
asds, na klusku będzie wyglądał szałowo!
wątek zamknięty
Ja tutaj nie jestem żeby rozumieć tylko swoją opinie wyrażać.  🏇

Jeżeli sprawiłam komuś przykrość głęboka przepraszam  :kwiatek:

Ale mi osobiście moro na koniu nie podoba się, czy to czaprak, czy derka, czy kantar ..
wątek zamknięty
Dramka, podzielam Twoją opinię🙂
O czym pisałam już asds :kwiatek:
wątek zamknięty
hmm, dla mnie bez szału ten kantar, macałam na torwarze :P
wątek zamknięty
a ja tam moro lubię, nawet bardzo🙂 foto z zeszłego roku:


a dzisiaj mi przyszły owijki moro pod koszulkę😀😀 wszystkiego na raz może nie będę ubierała, ale gdyby tak do ciemnozielonego padu ubrać moro?🙂
wątek zamknięty
Nie mogę..  😵  😁

👍
wątek zamknięty
Dramka - chyba Ci się będziemy śnili po nocach w formie koszmarka hihi 😀
wątek zamknięty
Breva, nie obraź się, ładnie wyglądacie, ale to moro... jakoś kompletnie mi nie pasuje...
Dla mnie to w ogóle "nie koński" motyw🙂
wątek zamknięty
Dziewczyna Szamana   Prawdziwa Świętokrzyska Wiedźma
15 kwietnia 2009 22:44
A mi się koń Brevy we wszystkim podoba. hihi Srokate górą 😀
wątek zamknięty
To ja się tu mozę pokaże z czaprakiem Lamicell "College collection" plus owije z Lidla 🙂

wątek zamknięty
darolga   L'amore è cieco
15 kwietnia 2009 22:55
xxagaxx - super się razem komponują, ładny, subtelny komplet 🙂
wątek zamknięty
Mnie też się podoba ten obrazek🙂
wątek zamknięty
geleralnie fajnie ten czaprak wygląda (bardzo lubię takie połączenie kolorów) ale on ma taki krój czy się tak dziwnie układa pod siodłem?
wątek zamknięty
Alvika   W sercu pingwin, w życiu foka. Ale niebieska!
16 kwietnia 2009 07:58
Wszystkie czapraki tej serii tak się "odstająco" układają pod siodłem, niestety.
Czekam, aż czaprak testowy znajomej pójdzie do 6-8 prania; jeżeli wtedy nie nabierze lekkiej szmatkowatości i nie klapnie elegancko na boki konia, to sobie podaruję ten zakup. A połączenie kolorystyczne BARDZO mi się podoba.
wątek zamknięty
thx 🙂 no mnie też trochę wkurza że odstaje...
Ale strasznie mi się spodobał wiec go kupiłam... I w końcu mam cos w tradycyjnych kolorach (a nie same limonki, zielone czy pomarańcz)
wątek zamknięty
m0niSka - no pewnie ze się nie obrażam🙂 każdemu podoba się co innego🙂 ja bym np. nie ubrała na Bandziora kwiatków czy serduszek, ale moro mi pasuje bo się z niego robi taki... soldier:P no co kto lubi🙂 wkurza mnie tylko ze na koszulce mam inne moro niz na czapraku, ale owijki za to beda pod koszulke to jakos sie to rozkmini i pomiesza😉

Dziewczyno Szamana - dzięki😀 srokate górą? co racja to racja🙂

xxagaxx - kapitalnie wygląda!!🙂
wątek zamknięty
Breva, no widzisz, co do kwiatków i serduszek to się zgadzamy🙂 Oczywiście pochwal się całym kompletem - to, że moro mi się nie podoba, to nie znaczy, że na Was mi się fajnie nie patrzy🙂😉
wątek zamknięty
deborah   koń by się uśmiał...
16 kwietnia 2009 10:09
a ja tam lubię serduszka 😀😀
wątek zamknięty
"Dramka - chyba Ci się będziemy śnili po nocach w formie koszmarka "

Breva ale wam do twarzy, jak obejrzałam fotkę to pojawił mi się duży uśmiech na twarzy


xxagaxx
Nie ma jak granat. Mój ulubiony kolor na gniadym  😍
wątek zamknięty
deb - i na szoguniastym wyglądają super🙂
Dramka - dokładnie tak to odczytałam🙂 dziękujemy bardzo za miłe słowo😉
wątek zamknięty
Dobrze odczytałaś  😉 W końcu moje myśli dobrze odebrane na forum  🙇 Widzę światło w tunelu  👀
wątek zamknięty
Taki czapraczek ma moja koleżanka, bo pierwszym kłusie wygląda jak nie wiadomo co, a szkoda bo jest śliczny.
wątek zamknięty
asds   Life goes on...
16 kwietnia 2009 15:45
Hmm..powiadacie ze taka tragedia by była? 🙂

Poszukuje kantara do szmacenia na padok, ale miło by było jak by przy tym na grubym fajnie wyglądał. Na razie napisałam maila do sprzedawcy co do rozmiaru nachrapnika w ich full'u ponieważ brzydal ma dosc specyficzną głowę i na razie jedyne kanatry jakie na niego pasują to WB Eskadrona ale z regulowanym nachrapnikiem też. A tego Niciaka mi szkoda tak na zeszmacenie poświecic

Dodaje foto podgladowe modela 😉




Breva mi sie tam to moro podoba, choc tak troche ciemno na nim wyglada. Ale wiadomo koń na manewrach wojskowych  😁
wątek zamknięty
asds - faktycznie - łeb jak sklep🙂 a mi właśnie o te manewry chodzi!:P a serio serio - czaprak jakościowo średni, ale służy nam dzielnie do mega ciorania - przynajmniej mi nie żal😉 Mam nadzieję że się niedługo rozleci - wtedy zostanę przy jednokolorowym czapraku i samych owijach moro do tego😉 a czy ciemno? może trochę🙂 ale może to też trochę wina światła - to była 5 rano😉
wątek zamknięty
asds   Life goes on...
16 kwietnia 2009 20:12
BReva chodziło mi o to że to moro na koniu tak mało odstaje, tak przez ciemna kolorystyke ginie na Bandziorze 😉
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.