Końska rewia mody cz. 3

w mustangu byla promocja. do wczoraj. zamowilam 30 min przed polnoca, a OD wczoraj promocja na okserze, do ktorego jak widac zbyt dlugo nie zagladalam no i efektem jest 10zl w plecy  🤦 😵
wątek zamknięty
U mnie w oliwkowym np. mocno zmechaciła się lamówka (za to sam czaprak się nie mechaci), Nici Hazel narazie się trzyma, ale mam go krótko, nieźle trzyma się black z kolekcji black-silver-copper, ale jego mało używam więc może poprostu nie daję mu okazji do zniszczenia.
wątek zamknięty
ja sie zastanawiam jaki komplet zafundować Rudej...
dla przypomnienia foto:
http://s54.photobucket.com/albums/g114/Natka_2006/?action=view&current=kon4-1.jpg
napewno biore nowego eskadrona granatowego i do tego żółte owije, ale zastanawiam sie nad jakims różem... albo taki delikanty cukierkowy albo taki wpadający w maline.. co o tym sądzicie?  😁 możecie coś polecić? bo w eskadronie raczej jej nie będzie ładnie nie ?
wątek zamknięty
Angeel, 10zł to jeszcze tragedii nie ma, szkoda, no ale cóż, co zrobisz...

Libella, mojej znajomej ze stajni natomiast w groszkowym zmechaciła się lamówka w praniu.. Ja z tej zeszłorocznej kolekcji mam cottona brown i tyrałam go przez całą jesień/zimę - trzyma się nieźle🙂 żadnych zmechaceń nie zauważyłam...
Ostatnio te cottony, które kupiłam (nugat - który już poszedł w świat, nici błekitny, choco z nowej kolekcji) tak jak pisałam - zdają mi się troszkę innej jakości niż te poprzednie... Póki co, to się spisują, no ale też je mam zbyt krótko, żeby coś konkretnego powiedzieć, zobaczymy....
wątek zamknięty
moniska - gdyby nie to ze ma koncie pozostalo mi cale 69 groszy, to pewnie by mi te 10 zl nie robilo roznicy
wątek zamknięty
Angeel, to poszalałaś 😁
wątek zamknięty
a co to jest za rozmiar SR?? bo nie wiem  😡
wątek zamknięty
Angeel, to poszalałaś 😁


powiedzialabym nawet OSZALALAM  🤔wirek:
czy to normalne zeby w ciagu miesiaca wydac 300zl na czapraki...? zwlaszcza ze to tylko 2 czapraki...? 🙄
wątek zamknięty
xxagaxx, tzw. "łezka" o ile się nie mylę🙂

Angeel, tak! zupełnie normalne!

bo w marcu wydałam tyle samo, nawet trochę z hakiem 😁
wątek zamknięty
to ciesze sie ze nie jestem jedyna  😁
wątek zamknięty
Trzeba otworzyć jakiś kącik wsparcia coby nikt się nie czuł osamotniony w takich sytuacjach... 😁
wątek zamknięty
odp do pytania na 138 str (ależ Wy drukujecie szybko:P) - Raven  nie mam pojęcia! ale to bardzo prawdopodobne!!! wrrr nigdy więcej:/
wątek zamknięty
a co to jest za rozmiar SR?? bo nie wiem  😡


cytuję z Oksera: "Eskadron stosuje inne symbole. Powszechne DR w tej firmie to DL, a VS to SR".

Czyli SR to wszechstronny 😉
wątek zamknięty
a to dziwne... też z oksera:

SR (skokowy wycięty typu łezka)- coriander, sesame, wine, nougat i marzipan, deepblue

czyli to łezka a nie normalny wszechstronny...
wątek zamknięty
czyli SR to skokowa lezka. bo na swoim wszechstronnym mam normalnie VS napisane
wątek zamknięty
Fanga, zdjęcie cudne! Naprawdę zakochałam się  😍 Koniosiowi przepięknie w różowym, dawno nie widziałam tak pasującego do siebie duetu... no i ty wyglądasz na nim jak królewna!  👍 zakładam Fan Club xD
wątek zamknięty
Oszalałam- zamówiłam cottona i owijki moon 🙄
wątek zamknięty
Cieszę się, że podoba Wam się moja krówka  :kwiatek:
wątek zamknięty
Kayra   Kucusiowy wariat :P
13 kwietnia 2009 18:20
Mój mały siwens w niciaku 🙂

wątek zamknięty
SIWA FOLBLUTKA   i jej miedziana arabka
13 kwietnia 2009 19:52
Różowy z nowej kolekcji 🙂





Jakie to podkolanówki? Nic nie mogłam dobrać, ES miał dużo ciemniejsze, a Pikeur za blade.
wątek zamknięty
Fanga - nie będę oryginalna. Boskooooo 😍 Wrzucaj do szmatoholików 😜

edit:

Kayra - Ty też 😉
wątek zamknięty



Finga siwek jakoś łagodzi ten róż i super sie komponuje  - świetne  🙇
wątek zamknięty
Zuziasta   Zakupoholik na odwyku...
13 kwietnia 2009 21:25
Fanga- OBŁĘD  😜  😍
wątek zamknięty
Fanga  😍 aj aj aj nic dodac pieknie 😀
wątek zamknięty
asds   Life goes on...
13 kwietnia 2009 21:42
Fanga bjutiful!!!

😜

wisienka coś was hen hen daleko tam widac :P
wątek zamknięty
Prosze bardzo 🙂
wątek zamknięty
ochraniacze york pro air i czaprak Jarpol robiony na zamówienie🙂 jeszcze raz wielkie dzięki Deb!!!🙂:*

(jako ciekawostkę cały komplet (czaprak plus 4 skorupki) kosztował mnie 128 zł 😀)


wątek zamknięty
Manta   Tyłkoklep leśny =)
14 kwietnia 2009 10:59
Wisienka - łądnie mu w tym kolorku =)

Breva - cudnie! Jak już przyjde Ci ukraść konia, to zabiore z tym kompletem =P
wątek zamknięty
hihi zapraszam🙂 ale może by tak jednak sam komplet...??:P
wątek zamknięty
deborah   koń by się uśmiał...
14 kwietnia 2009 13:32
Breva, przepięknie wygląda w komplecie!!
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.