Bryczesy

Perlica, bo to nie jest generalnie tak, że od razu po wypraniu z płynem coś się stanie (chociaż można trafić i na takie, ale to raczej jak się kupi jakąś taniochę) ale po prostu szybciej się te rzeczy niszczą i zużywają potem. Oczywiście, że to zależy też od intensywności użytkowania, częstości prania, itd. ale biorąc dwie pary gaci tak samo użytkowanych to te prane bez płynu powinny wytrzymać dłużej w lepszej kondycji 😉 przynajmniej w teorii 😅😅
NowaJa, kurcze, ja to mam serio ciuchy , tak samo stajenne jak i do chodzenia z czasów studiów, a mam 42 lata 😂 nie wiem jak to robię🙃 ale naprawdę je piorę.
Jedne ES bryczesy używałam 26 lat 😂 zanim popruł się zamek dopiero.
Dodam że w tych ES jezdziłam 6-7 koni, ale wyścigowo to się nie zużywa tak.
Czasami cieszę się jak się coś zużyje bo mogę kupić nowe, bo tak żal wyrzucić tylko dlatego ze stare.
Perlica, rozumiem i co prawda mam kilka lat mniej, ale też wchodzę w ciuchy sprzed prawie dwudziestu lat (tak mam kilka takich 😅😉 jedynie właśnie bryczesy niektóre przestały pasować, bo w biodrach po ciąży się lekko rozrosłam😉 do pewnego czasu też do wszystkiego dawałam płyn, ale potem przestałam jak właśnie weszły silikony i napisy na metkach, żeby tego nie robić, potem doczytałam o innych rzeczach. Więc ograniczyłam używanie płynu do płukania.
Więc spoko, może się przez lata nie dziać nic, a może się stać coś i można sobie pewnie jakiś ciuch zepsuć. Pewnie to taka sama sytuacja jak z suszarką... Na metkach większości ubrań mam, żeby nie suszyć w suszarce, a w sumie suszę prawie wszystko, nie wrzucam jedynie rzeczy które lubię i na których mi zależy (czyli również bryczesów). No i generalnie nic się tym ubraniom nie dzieje, ale nie zaryzykuję z tymi które lubię 😉😉
NowaJa, spoko, w życiu bym nie wpadła na to, że tak może być napisane na metce.
Człowiek uczy się całe życie.
Dziękuję
Ktokolwiek ma jakieś rzeczy z tej strony?
https://andrealandina.pl/pl/p/Legginsy-jezdzieckie-z-pelnym-lejem-granatowe-Core-Aztec-Diamond/399

Mega często mi wyskakują te produkty, są bardzo w moim stylu, ale nie znam tego brandu.
Perlica, - koleżanka ze stajni ma z nimi współpracę 😉 ta od której ostatnio siodło pożyczałaś. Z tego co zauważyłam na niej na żywo całkiem spoko wyglądają.
keirashara, o widzisz, to podpytam😉
Juliette z PS sa znowu w fajnej promce - tak tylko .. 🙂
xanya, ale tylko w rozmiarze xl...
Dziekuje NowaJa ze to napisalas, nawet bym tam nie zajrzala a tak mam swoje kolejne wymarzone bryczki 😀
Remson, proszę, ja ubolewam, bo jestem xs, a chętnie bym jeszcze jedną parę przygarnęła 😉 bardzo się polubiłam z tymi Juliette, ale nie dam za jakiekolwiek jeździeckie gacie więcej niż 200zł😉😉
Czy ktoś może mi powiedzieć jak jest teraz z jakością bryczesów Pikeur?
Ze swoich "wyrosłam" .
Mimo iż mają swoje lata naprawdę nie widać praktycznie na nich śladów użytkowania.
A może możecie mi polecić coś porządnego z bardzo dobrym lejem pełnym
Witam. Niedawno otrzymałem zamówienie na bryczesy jeździeckie, zamówiłem je w Decathlonie. Mam około 152 cm wzrostu, a bryczesy są w rozmiarze xs. Myślałem, że będą w porządku, ale ostatecznie okazały się duże. Jaką firmę poleciłbyś, aby pasowała na kogoś takiego jak ja)?
Yyy czy czytam właśnie koślawy post AI?
Gillian   four letter word
17 kwietnia 2024 13:58
Edit. Przywracam post bo użytkownik ma dwa inne posty, które brzmią do rzeczy. Damy szansę 🙂
Chyba po prostu ktoś młody za bardzo ufa słownikowi w telefonie i nie redaguje.

anniT, a kupiłaś młodzieżowe/dziecięce?
Sivrite, Kupiłem rozmiar 34 xs dla dorosłych.
Teraz zastanawiam się nad zakupem dla nastolatka. Wciąż się nad tym zastanawiam.
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
19 kwietnia 2024 11:52
anniT, 34/XS to będzie rozmiar na osobę około 160 cm już. Jak masz 152 to trzeba kupić młodzieżowe. Sama czasem kupuję młodzieżowe, bo mam bardzo wąskie biodra i damskie mimo, że teoretycznie rozmiar mój, to są za szerokie w biodrach.
anniT, 34/XS to będzie rozmiar na osobę około 160 cm już. Jak masz 152 to trzeba kupić młodzieżowe. Sama czasem kupuję młodzieżowe, bo mam bardzo wąskie biodra i damskie mimo, że teoretycznie rozmiar mój, to są za szerokie w biodrach.
zembria, Prawdopodobnie spróbuję jeszcze raz. Ponieważ mieszkam w małym mieście i można zamawiać tylko online, myślę o zamówieniu w sklep bergo. Może będziecie w stanie mi coś doradzić.
Gillian   four letter word
19 kwietnia 2024 12:02
anniT, Możesz przedzwonić do Bergo i poprosić zmierzenie bryczesów na Twoje wymiary - Panie są tam tak przekochane, że myśle iż nie będzie żadnego problemu 🙂
Post został usunięty przez moderatora
Za ten post użytkownik otrzymał: Ban permanentny
Komentarz moderatora: Spam
Facella   Dawna re-volto wróć!
19 kwietnia 2024 13:29
anniT, a jednak troll przemycający spam, za to jak sprytnie...
O cholera, boty ewoluują...
Gilian, jednak możesz... 😆
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
19 kwietnia 2024 13:52
O! Nieźle! 😮
Ale mam nosa 😎
Gillian   four letter word
19 kwietnia 2024 22:34
Co tu się… 😦
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się