Bryczesy

MATRIX-69-II, mam zimowe XL. Czekam na L, bo na mnie za duże. Jak przyjdą (w tym tygodniu), raczej XL sprzedam - jeśli chcesz poczekać...
Przymierzone tylko.

_Gaga,
Dziękuję za propozycję ale niestety muszę zrezygnować z kolejnych bryczesów, dzisiaj przyszedł mój black friday z Cellbes. Zamówiłam 2 pary, bryczesi i leginsy - obie dobre nic nie będę odsyłać więc na razie nic więcej nie kupuję. Ale dzięki 🙂
epk,
Materiał: 93% poliester, 7% elastan
Taki nie łapiący brudu z wierzchu, a w środku ciepły polarek
Grand Prix Thermo miałam i kochałam
Teraz masz na Horze za 280 zeta😇
Dziewierz, ja ich nienawidziłam i przeleżały w szafie ale chyba się zestarzałam i potrzebuję ciepłooooo
Epk, to nie starość, to różnica 30 stopni w miesiąc. Wszyscy jesteśmy zmarznięci w ciul w stajni. Z najcieplejszego października w najsilniejszy chyba listopad. 😆
I jeszcze co najmniej dwa tygodnie tak poniżej 0. Rozgrzewa mnie tylko myśl o tym, że komary zdechną.
epk, 😂😂😂
No coś ty
Jaka tam starość
Zimno jest, że idź pan w …😎
A z ciekawości-czemu ich nienawidziłaś?
Dziewierz, ja lubię dobrze opięte bryczesy, które "trzymają" mi ciało. Te tego nie robią za nic... Ale obecnie mi wszystko jedno...
Czy ktoś macal legginsy Eskadrona z tej najnowszej kolekcji heritage? Są opisane jako "jesienne". Jaki to materiał ? 🤔
Przyszly w końcu moje legginsy z Horze (active) I powiem wam ze jestem pod wrażeniem. Są tak samo ciepłe jak Schockemohle, ale maja wyższy stan. Lej wydaje się spoko, jest kieszonka na telefon.
Dziękuję wam za polecenie tego modelu 💙
kasska, to jest softshell na podbiciu z takiej jakby dzianiny, nie jest to polar ani żaden miś, ale warstwa podszewki cienka jest.
Przyszly w końcu moje legginsy z Horze (active) I powiem wam ze jestem pod wrażeniem. Są tak samo ciepłe jak Schockemohle, ale maja wyższy stan. Lej wydaje się spoko, jest kieszonka na telefon.
Dziękuję wam za polecenie tego modelu 💙

xxagaxx,
a możesz podlinklować, który to model, bo też szukam ciepłych. I jak z rozmiarem?
elita17, to są te:

https://www.equishop.com/pl/legginsy-jezdzieckie-bryczesy-na-wciaganie/30584-horze-active-zimowe-legginsy-jezdzieckie-z-pelnym-lejem-i-kieszenia-damskie.html#/rozmiar-38/kolor-ciemnogranatowy

rozmiar raczej normalny. Zawsze noszę 38, i takie też wziełam. Są dość długie i dopasowane.
Dzięki
elita17, na Horze są teraz po 180zł😉
Tak, ale za 179 to te z lejem kolanowym, z pełnym od 199 do 299 w zależności od koloru
Dzisiaj w stajni było mi mega ciepło w tych bryczesach💙💙 do tego wkładki grzejące do butów i może przeżyje do kwietnia 😅
xxagaxx, jak one rozmiarowo? Brać swój rozmiar, czy mniejszy?
xxagaxx, zachęcona twoją opinią kupiłam dziś, z wysyłką tylko 206zł chyba, jakoś przeżyję jak ma mi być ciepło w tyłek.
_Gaga, według mnie swój. W pasie wypadają dość opiecie, ale bez przesady. Ja mam wszystkie rzeczy praktycznie 38 i te są idealne.

epk, w porównaniu do bryczesow zimowych Pikeura to są dużo cieplejsze. Wypadają dla mnie jak te moje Schocki, ale maja wyższy stan więc mi się co chwila koszulka nie wyciąga jak się schylam
xxagaxx, dzięki!!! Na Horze są rzeczywiście tanio. Konia mam do wiosny na L4 ale w czymś do stajni i z psem łazić trzeba 😉 a koszmarnie nie lubię marznąć
Tylko to muszą być te z kieszenią!
Bo te bez kieszeni na telefon to poprzedni model i podobno mało elastyczny
Ja właśnie chwaliłam te z kieszenią😁
Dziewierz, dzięki, zamówiłam z kieszenią 🙂
xxagaxx, - a ten lej nie jest taki "drapiący"? Bo kuszą, ale boję się o siodło 😅
Nie mogę tu zaglądać bo też właśnie zamówiłam te horze aktiv 😬 mam nadzieję, że będą cieplutkie
keirashara, a co ty masz za siodlo ? 🤣🤣 Ja mam francuza i nie zdarzyło mi się żeby Lej cokolwiek podrapal, a poprzednie Pikeury się luszczyly na potęgę i jeśli mogłabym cokolwiek nazwać drapiącym to na pewno ich Lej.
xxagaxx, - mam trochę dystans do tańszych silikonów, bo czasem w macaniu te leje były takie wypukłe, ostre i szorstkie pod ręką. W głowie miałam, że chyba bym nie chciała w takim czymś we własne siodło wsiadać, jakie by nie było 😉 Po zdjęciach ten silikon wygląda trochę na ten typ. Mam albiona, on jest raczej z tych delikatniejszych.

Pikeury mają ten silikon taki płaski, mi się nigdy z ich lejem nic nie działo, a mam kilka par. Właśnie lubię je najbardziej, bo są takie akurat lepiące, nie za słabo, nie za mocno.
keirashara, jedyna sytuacja moja gdzie Lej faktycznie stal się okropny, sztywny i odklejający się to Equiline, ale mialy swoje lata.ale z siodlem nic się nie działo a Brunki tez sa delikatne. Strzemię potrafi mi je porysowac
Horze ocenie po sezonie bo na razie są nowe i nic się nie dzieje
xxagaxx, - mi bardziej chodziło czy już teraz ten lej nie jest niefajny 😉 bo takie spotkałam w sklepach, że od nowości były szorstkie.
keirashara, No trudniej mi odpowiedzieć. Dla mnie ten Lej normalny, ale w postaci małych kulek, wiec może dla ciebie będzie bardziej szorstki.

Ja właśnie odpakowałam paczuszkę z febro i jestem lekko zażenowana zimowymi legginsami z Equiline. Są grubsze niż letnie (mam jedną parę od nich) ale to tyle. Po prostu grubszy materiał. Będą na wiosne/jesień bo na aurę na oknem to się nie nadają.
xxagaxx, a Equiline zamówiłaś te z cyrkoniowym napisem?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się