wasze ulubione seriale

Gillian   four letter word
28 sierpnia 2012 17:28
Tania, u  nas każdy lekarz miętoli złamania, mało ostatnio nie odleciałam jak ruszali prawo-lewo złamanie otwarte 🙂 tak na marginesie.

Kiedy ruszają Greysy nowe, ktoś wie?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
28 sierpnia 2012 18:00
Gillian,  27.09.2012 pt Going Going Gone.
Gillian   four letter word
28 sierpnia 2012 19:40
wooow jeszcze długo 🙁

obejrzałam tych Lekarzy i jestem zniesmaczona. Bardziej z Greysów zerżnąć się nie dało, no brawo :/
Znalazłam sobie serialik :p Once Upon A Time. Jakieś opinie? Mi się pierwszy odcinek bardzo spodobał 😀
Najgorsze jest teraz te wyczekiwanie  😤
Oglądam powtórki Słonecznego Patrolu i wczoraj był odcinek o dziewczynie na koniu, galopowała po plaży, potem główny aktor był u niej w ośrodku jeździeckim (ona jest trenerką) i zakochuje się w niej. Razem spędzają czas na plaży razem z koniem. 🙂🙂
liberian_girl, bardzo lubię Once upon a time- świetny klimat.

27.09  Grey's Anatomy S09E01  😉
30.09. początek [s]ostatniego[/s] przedostatniego sezonu Dextera.


Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
30 sierpnia 2012 22:41
Czy można znaleźć napisy do Newsroom'u do całego pierwszego sezonu? Chyba ściągnęłam felerny sezon, bo są tylko do pierwszych 2 odcinków 🙁
Zu, też mam ten problem. Spróbuj na podnapisi.net albo ściągnij
angielskie (łatwiej zrozumieć dialogi jeśli są wyświetlone na ekranie)
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
31 sierpnia 2012 06:43
To już powierdzone, że to ostatni sezon Dexa ?
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
31 sierpnia 2012 08:04
yegua, O angielskich nie pomyślałam, dzięki 😉 w końcu i tak większość seriali tak oglądam 🙂
no wlasnie, bo ja czytalam ze Dexter ma kontrakt na jeszcze 2 sezony.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
31 sierpnia 2012 14:56
No właśnie dlatego pytam, bo byłam pewna, że to jeszcze nie koniec.
Wybaczcie, przekręciłam.
Rzeczywiście będą jeszcze 2 sezony.
http://www.tvguide.com/News/Dexter-Season7-Spoilers-Sara-Colleton-1049195.aspx/
Obejrzałam drugi odcinek "Lekarzy" w TVN i mnie wessało.
Podoba mi się.
Właśnie oglądnęłam pierwszy odcinek nowego serialu TVN Lekarze : http://tvnplayer.pl/seriale-online/lekarze-odcinki,981/odcinek-1,S01E01,14624,ogladaj.html
I powiem tak....  ewidentnie zrzynanie z Grey's Anathomy. Nawet hol szpitalny jakiś podobny.... ujęcia tez w stylu GA.  Muzyka całkiem fajna. Stawka aktorów TVN-owska, ale tych akurat lubię, choć jakoś specjalnie dużo nie maja do grania. Ciekawe jak się rozwinie.... Czekam  na następny odcinek ale bez jakiejś wielkiej niecierpliwości...
a jakie są wasze wrażenia ?


Szału nie robi, raczej taki do oglądania "w tle". Popierdółka taka. Oglądam, bo rzecz dzieje się w Toruniu i ciekawa jestem jak go będą pokazywać. Zwłaszcza, że jednak często można się było na ekipę TVN-u natknąć w czasie wakacji, więc mniej-więcej wiem co będzie można zobaczyć.
Gillian   four letter word
04 września 2012 08:53
co jak co ale chciałabym pracować w takim wyczesanym szpitalu  😜
Słuchajcie, gdzie są polskie seriale poza iplą? Nie tvn player, bo nie działa za granicą. Na iitv nie ma polskich seriali. Głównie chodzi mi o rzeczy z tvnu.
karolina_, tu nie pomogę za bardzo, ale VOD to coś osobnego czy tylko jakiś program działający na tych stronach?

Uff... wreszcie "Czas Honoru" wrócił. I z jednej strony dobrze, że to ostatni sezon, zanim się spaprze. Z drugiej... szkoda, bo to świetny serial 🙁
Oczekiwałam więcej po "Lekarzach", ale może się jeszcze rozkręcą. Na pewno będę oglądać! Czy Różczka rzeczywiście jest taka ładna jak mówili tam? 🙂😉
A mój oddział w szpitalu wygląda bardzo podobnie do toruńskiego, jestem dumna  😅
www.seriale-online.pl maja polskie tytuły choć nie wiem czy wszystkie.
Tusia   zośkowo - monologowo mi :)
04 września 2012 10:41
[quote author=karolina_ link=topic=205.msg1513192#msg1513192 date=1346749208]
Słuchajcie, gdzie są polskie seriale poza iplą? Nie tvn player, bo nie działa za granicą. Na iitv nie ma polskich seriali. Głównie chodzi mi o rzeczy z tvnu.
[/quote]
karolina_ TVN- owskie rzeczy masz na www.tvnplayer.pl

Ja już po drugim odcinku Lekarzy...  i wiem co mi się  podoba: Czołówka!  Ale niestety coraz bardziej i bardziej  podrabiają GA. Nawet niektóre ujęcia są jakby żywcem wyjęte z GA...
Tusia- no właśnie tvn player nie działa za granicą, przez bramkę proxy też nie, bo ma jakiś problem psychiczny z czytaniem javy a ostatnio próbując przez vpn rowaliłam sobie internet.

Dworcika- seriale-online mają linki do tvn playera, bo te do megavideo wyskaują i jakimiś płatnymi rejestracjami :/
Jakieś inne pomysły?
A mnie się właśnie czołówka nie podoba najbardziej. Aż mi się gotuje w środku . Taka niesterylna.
Ale może taki był zamiar? Bo zapamiętałam ją w całości. Do GA jakoś za mało bohaterów?
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
04 września 2012 12:58
karolina_, A vod.onet.pl?
karolina_, A vod.onet.pl?


słabo działa na macu, w firefoxie wcale, w safari się nie odpala, spróbuję google chrome ściągnąć i zobaczyć
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
04 września 2012 15:57
U mnie na IE działa bez zarzutu, ale ja siedzę w Warszawie 😉
muszę zobaczyć, czy istnieje w ogóle wersja internet explorer dla maca - jak tak, to ściągnę 🙂
liberian_girl, bardzo lubię Once upon a time- świetny klimat.


A znasz może coś w podobnym stylu? :p Skończyłam już pierwszy sezon i nie mam znów co oglądać :<
Oglądam tych Borgiów i jestem coraz bardziej rozczarowana. Już pomijam to, że czuję się jakbym książki nie czytała i wszystko się wlecze, ale gdzie do cholery jest bardziej rozbudowany wątek miłości Cezara i Lukrecji? 🙁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się