wasze ulubione seriale

asds   Life goes on...
20 lipca 2012 08:16
ja jestem fanką drop dead diva 🙂 pierwszy odcinek nie zachęca, ale potem wszystko się rozkręca. 🙂



No ja jestem po półtora odcinka. Jutro planuje nadgonić troche pierwszy sezon.
Mia, ja na to natrafiłam kilka dni temu. Majstersztyk to to nie jest, ot lekkie i zabawne.
Słuszna uwaga z tą młodszą wersją 'seksu w wielkim miescie' no i jakby dotyczy niższego poziom społeczny  😁

takie do obejrzenia przy śniadaniu/obiedzie, niedługie są te odcinki.

buyaka, no właśnie dlatego dodałam, że nie na Manhattanie 😀 Racja, ale i tak nie mam co oglądać. Zaczęłam też być na bieżąco z  Suits, ale mimo fajnie nakreślonych postaci i dobrze grających aktorów, jakoś nie mogę się w to wkręcić ... .
Racjonalna   Patrz w niebo, ale uważaj na kupy
01 sierpnia 2012 10:38
Seriale, które ja oglądam i myślę, że są  godne polecenia: True Blood, Grey's Anatomy, Revenge, Desperate Housewives(wiem, że już się skończyły, ale ja uwielbiam do nich wracać ^^), Good Wife, How I Met Your Mother, The Big Bang Theory, The Vampire Diaries i czasem z braku laku 90210 ;p. Myślę, że to wszystko ^^
Teraz namiętnie oglądałam Merlina, skończyła się właśnie 3 seria, czekam z niecierpliwością na 4 🙂
Ada   harder. better. faster. stronger.
15 sierpnia 2012 22:20
Cierp1enie, również oglądam, właśnie teraz leci 4 sezon na AXN, dzisiaj był 4 odcinek, poprzednie trzy jakoś przegapiłam niestety.
Dzięki wielkie  :kwiatek: nagrywam od 6odcinka

Nie wiem jak wy, ale ja stęskniłam się za rodziną Mostowiaków  😁
Oglądnęłam 2 odcinki nowego sezonu Grimm. Efekty są dużo lepsze, wydaje się, że ogólnie jakość się polepszyła, pewnie była spora oglądalność i dostali większy budżet 🙂.
Jesteśmy w trakcie 4 sezonu Breaking Bad i chyba to najlepszy serial ( wg mnie oczywiście) jaki miałam okazję oglądać. Trzyma w napięciu, zaskakuje, nie ma dłużyzn i świetnie pokazuje zmiany priorytetów i charakteru pod wpływem okoliczności i dokonanych wyborów.
Lotnaa   I'm lovin it! :)
23 sierpnia 2012 11:14
Dla fanów Dexter'a:


Wiem, że serial jest na równi pochyłej, ale i tak się cieszę że wraca, bo stęskniłam się za moich ulubionym seryjnym mordercą. Zresztą, wygląda na to, że Dexter znów jest "in deep sh*t"  😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
23 sierpnia 2012 11:21
Po raz kolejny polecam serial Common Law! 🙂 Super, już tęsknie za chłopakami. Serial jest świenty, lekki i zabawny.


Wczoraj obejrzałam odcinek nowego serialu News Room, produkcji HBO, który opowiada o tym jak robi się wiadomości. Po pierwszym odcinku podoba mi się, chociaż akcja tam leci jak szalona! 🙂
Newsroom niesamowity serial gorąco polecam  😀
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
24 sierpnia 2012 06:38
Wczoraj obejrzałam drugi odcinek Newsroomu, bardzo fajny. Chociaż czasem dialogów nie nadążam czytać, a wydawało mi się, że jestem mistrzem w czytaniu  😀
Uwielbiam Jima, Mac i Willa, fajnie dobrali aktorów.
Tusia   zośkowo - monologowo mi :)
24 sierpnia 2012 07:54
Newsroom rzeczywiście fajny, ale  trzeba oglądać  będąc mega skupionym, bo dzieje się dużo i szybko.
Natomiast zaczęłam oglądać Political Animals - bardzo mi się podoba, czekam na kolejny odcinek . http://iitv.info/political-animals/
Czekam na nowe sezony Grey's anathomy, episodes, Gra o tron.... dobrze ze to już niedługo 🙂
Kto oglądał The Event ?  Jak zaczęłam oglądać to nie mogłam przestać i  martwi mnie to ze nie wiadomo czy będą następne sezony....
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
24 sierpnia 2012 07:56
Episodes i Gra o tron dopiero na wiosnę przyszłego roku, więc za jakieś 9 miesięcy 😉
Tusia   zośkowo - monologowo mi :)
24 sierpnia 2012 10:41
JARA -że Gra o tron tak późno o podejrzewałam ale Episodes.... zasmuciłaś mnie  😕
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
24 sierpnia 2012 11:13
Kate Walsh podpisała kontrakt na ostatnie 13 odcinków Private practice'a, chyba już mi się nie chce oglądać 6 sezonu 🙁
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
24 sierpnia 2012 11:20
JARA -że Gra o tron tak późno o podejrzewałam ale Episodes.... zasmuciłaś mnie  😕


Kwiecień/maj jak zawsze seriale wakacyjn zaczynają się jak te jesienne się kończą.
Dziewczyny gdzie mogę obejrzeć Newsroom z napisami? Na serialeonline mi nie działają linki jakoś, napiprojekt zdaje się ich nie mieć...
Tusia   zośkowo - monologowo mi :)
26 sierpnia 2012 07:58
mrylka, tu masz http://iitv.info/ i lektor i napisy 😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
26 sierpnia 2012 08:05
Polecam z napisami. 😉
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
26 sierpnia 2012 09:43
Ja też ostatnio zaczęłam oglądać Newsroom i jestem zachwycona - bardzo fajne postacie, wartka akcja no i bardzo ciekawy.
Ja z polecenia dziewczyn zaczęłam oglądać i jestem na 8 odcinku.... Jeden z fajniej zrobionych seriali ostatnio.
JARA z lektorem w życiu 😉 Oglądałabym bez napisów, ale za dużo terminologii ekonomicznej jest i nie zawsze wszystko wyłapuję 🙂
Tusia dziękuję 🙂

Edit:
Jednak coś mi nie działa na iitv... Jakieś strony wymagające logowania, smsów... Poddaję się i oglądam dalej bez napisów 😉
http://www.tvp.pl/seriale/obyczajowe/czas-honoru/dodatki/czas-honoru-wraca-od-jesieni/8285350

nie mogę pogodzić się z tym, ze to ostatni sezon  😕
Przerobiłam już Dom, Kolumbów, Polskie Drogi, nie mam pojęcia, co będę oglądać jak CzH się skończy.
Zagraniczne seriale do mnie nie trafiają, a reszta polskich seriali to gnioty  🙇
Spróbuj Miasto z morza. Co prawda tylko cztery odcinki ale polecam
Ma może któraś wszystkie odcinki "Zemsty" na kompie albo wie, skąd mogłabym ściągnąć/obejrzeć? 
Szukam jakiegoś fajnego serialu, może być podobny do Desperate Housewives ale niekoniecznie, do pooglądania w nudne wieczory. Wszystkie moje seriale sie pokończyły i nie mam co oglądać 🙁
liberian_girl z podobnych to może seks w wielkim mieście  😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
28 sierpnia 2012 06:40
Cały wątek poświęcony serialom, jest w czym wybierać. Seksu w wielkim mieście nie polubiłam, ale za to Szminkę w wielkim mieście już tak 😉
Tusia   zośkowo - monologowo mi :)
28 sierpnia 2012 09:27
Właśnie oglądnęłam pierwszy odcinek nowego serialu TVN Lekarze : http://tvnplayer.pl/seriale-online/lekarze-odcinki,981/odcinek-1,S01E01,14624,ogladaj.html
I powiem tak....  ewidentnie zrzynanie z Grey's Anathomy. Nawet hol szpitalny jakiś podobny.... ujęcia tez w stylu GA.  Muzyka całkiem fajna. Stawka aktorów TVN-owska, ale tych akurat lubię, choć jakoś specjalnie dużo nie maja do grania. Ciekawe jak się rozwinie.... Czekam  na następny odcinek ale bez jakiejś wielkiej niecierpliwości...
a jakie są wasze wrażenia ?
Pacze. No to tak: gra Jacek Koman a ja za nim przepadam. Plus.
Pani Stenka ostrzykała się botoksem czy coś i ma tę paskudną maskę zamiast twarzy- Minus
Szpital w Polsce z gatunku sciience fiction -wielki Minus.
Toruń przepięknie pokazany -Plus.
Pacze dalej.
Faktycznie schematyczny do bólu scenariusz. Postacie tak niemal komiksowo narysowane.
-Minus
No i czołówka- estetycznie piękna. Merytorycznie -wyje we mnie medyczne serce z oburzenia. Minus.
No i główna bohaterka. Ja się pewnie nie znam, ale nie uważam jej za skończoną piękność. A tak tu o niej mówią.
Minus, jeśli nadal ta uroda będzie grała główną rolę.
Jeszcze scenka, kiedy w warszawskim szpitalu na korytarzu druga lekarka miętoli rękę podejrzaną o złamanie.... Jej.....
Karykatura.
Będę oglądać bo oglądam seriale meksykańskie, ale bez wielkich emocji.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się