CZEKOLADA

Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
25 maja 2009 14:57
Cudaśna 😍
Jeszcze planuję spróbować lindtowej z solą morską
O ludzie, jesteście straszni 🤬 Reaktywacja tematu 🤣 🍴
A kto próbował tego Lindt'a z chilli i granatem? 🍴
Ja się właśnie zabieram za Milke z orzechami i rodzynkami.
Popijemy Colą...

Ale jutro zgubimy 😀iabeł:
ach milki rządzą, jogurtowa właśnie poszła 🙂
ale top ten to:
biała z całymi orzechami,
z ciasteczkiem,
jogurtowa z chrupkami,
karmelowa z migdałami,
owoce leśne,
jogurtowa,
truskawkowa,
biała,
karmelowa,
łaciata
oczywiście wszystko milki, część to austriackie, w Polsce (o losie) niedostępne...
Seksta   brumby drover !
26 maja 2009 21:09
rzadko jem czekolade ale czasem mnie napadnie 🙂 najczesciej milka jogurtowa, nugatowa i takie tam ale najbardziej zapadla mi "w smak" milka arbuzowa- fajne wspomnienia sie z nia wiaza dlatego lubie czasem sobie wciagnac 🙂

najlepsza jest jednak ta domowej roboty- zjesz kilka kostek ( co prawda wiekszych i grubszych niz te ze sklepu ) i masz dosc czekolady na dluzszy czas... 🙂
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
26 maja 2009 21:27
A ja dzis nie moglam sie oprzec polowie tabliczki Białej Milki  😡 - na usprawiedliwienie powiem tylko tyle,ze była pyyyycha!  😍
tylko polowie? to i tak dobra jestes
a ja właśnie kończę pochłaniać Milke RAISIN & NUT  mniaaam...
dla mnie zaczęła się wogóle masakra bo do sklepu wprowadzili czekolady RitterSport........i musze codziennie obok nich milion razy przechodzic.
no coz dla pocieszenia wcinam galaretke w czekoladzie
Czekolada z migdałami...  😜
Milki są paskudne, wszystkie. Chociaż dawniej smakowała mi z orzechami. Właściwie większość czekolad tych bardziej znanych firm jest jakaś taka dziwna i niedobra  🙄
CeraŁ   dużo dużo zmian..
28 maja 2009 19:59
Mi tam ostatnio zasmakowała Milka.. Fresh bodajże?  Lemon 🙂 strzelająca  😁
Jedynym moim 'przekleństwem" który potrafie wszamać w całości w jednej chwili to Aero czarno białe  😍  ... nooo i te najtańsze kokosowe.. pyyycha!  😍

Carunia jaka z ciasteczkiem ?  👀  😍 gdzie? xd. nigdy nie widziałam a chętnie bym spróbowała  😁
na allegro warto poszukac 😉
ja uwielbiam czekolade z lidla - biala z kawalkami truskawek, albo kawowa 😍
oprocz tego milka z truskawkami, ale ta taka jakby jogurtowa, i milka ta taka duza z calym orzechem i karmelem. dzisiaj wcielam pol laciatej bo nic innego nie bylo  🤣
Milka za słodka, zdecydowanie wolę Lindta  😉
i generalnie poluję na czekolady z migdałami (w krakowskiej Almie, tej na Pilotów, kiedyś dorwałam jakąś belgijską czekoladę z prażonymi migdałami, mniam  :emoty327🙂
mniam... wchłaniam MIlke Alpine Freshness i strzela mi w buzi😀 ale jest pyszna..😀
A ja dostałam pyszną duża milkę z całymi orzechami na imieniny  😎
CeraŁ   dużo dużo zmian..
29 maja 2009 16:18
ja tam wlasnie konsumuje Milke Chocolate Dessert.. z pianką kakaową.. xd.  mmmm 🙂 Pyszna! 🙂 ale w malych ilosciach ;P

Czy Czekolady z Lindta są dobre? i czy wszystkie są gorzkie?  😁 niewiem czemu ale zawsze mialam takie wrażenie, że wszystkie te czekolady czy z gruszką, czy z chili itd są gorzke...
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
29 maja 2009 17:43
kcj90, Lindtowe mają różne zawartości kakako. Od 10 % do bodajże 90%. Deserowe są najlepsze czyli te pośrednie 😁
Seksta   brumby drover !
29 maja 2009 18:00
zrobilam dzisiaj wlasnoreczna czekolade 😀 pycha ale wystarczy kawalek na dzien bo mega slodka. ( mleko w proszku, kakao, maslo, cukier, mleko)
helcia   Wiedźma z czarnym kotem
29 maja 2009 18:56
Milka Lemon(choć arbuz też) była super, ale chyba jej już nie ma 😕. Szkoda że tej z linka Caruni nie niema w Polsce, bo wydaje się pyszna 🙂. A teraz uciekam z tego wątku, bo jestem wystawiona na pokuszenie 🤬, a dwie bramy dalej mam sklep z Milką Carmel 💘
Mi pasują wszystkie milki i większość wyrobów kinder. Reszta czekolad podchodzi mi średnio

ps.A jednak poszłam i kupiłam tyle że truskawkową
Seksta   brumby drover !
29 maja 2009 19:31
Milka arbuzowa oczywiscie, ze jest jeszcze. w niektorych sklepach 🙂
IloveMosiek   Mościsław & Co
29 maja 2009 20:09
ja właśnie pochłaniam mojego imieninowego Nussbeisera.
mniam...
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
30 maja 2009 18:39
a mi się wydaje, że widziałam w sklepie tą milkę z linka Caruni  😉 ale mogę się mylić, chyba jutro pójdę to sprawdzić  🤣
Wymarzony temat  😀

Jestem wielkim fanem czekolady, inne słodycze mogłyby właściwie nie istnieć.
Uwielbiam Lindta Chilli, dla mnie po prostu mistrzostwo.
Poza tym lubię czekolady z firmy Cote d'Or, z malinami.
Co jakiś czas objadam się gorzką 70% z Lindta albo Nussbeiserem 😉

Nie przepadam za czekoladami z bakaliami, te rodzynki jakoś mnie odrzucają...
właśnie zajadam się bombonierką Lindt  😍 Niebo w gębie  💃
Ptasie mleczko waniliowe....odpływam 🙂
to tak na pocieszenie ze nici ze spacerów wyszły przez burzę
ushia   It's a kind o'magic
21 września 2009 20:11
hahaha
Alpen Gold wyczuł moja tęsknote i puscili serie limitowana z kawałkami karmelu 😜
a ja juz biedna kazalam sprowadzac Marabou Daim ze Szwecji  😂
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
21 września 2009 23:52
Ja jestem wierna mojemu najukochańszemu lindorowi w talbiczkach. Wczoraj na tapecie było yogurette i mini branche.
a ja jestem chyba dziwna, bo jedna kosteczke zjem i mam dosc czekolady na tygodnie, hihi

ale tak czy siak lubie, poczawszy od Daim ze Szwecji  az po Lindty kazde mozliwe 😉

ale w ogranicznych ilosciach...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się