CZEKOLADA

http://www.milka.com.pl/milka/page?siteid=milka-prd&locale=plpl1&PagecRef=152
widzieliscie to? 😀 chyba znow zaczne okupowac kuchnie 😎

uwielbiam czekolade kazda, byle nie kawowa i biala 😉

"zaginionych" produktow czesto szukam na allegro albo w Niemczech, tam zawsze obkupie sie slodyczami jak na pol roku 😁

uwielbiam RitterSport marcepanowa i czekolady Wedla Malaga, TikiTaki i Kasztanki 😜
no i FerreroRocher 😀
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
03 lutego 2009 16:11
ja jeszcze uwielbiam takie czekoladki w kształcie owoców morza- tata zawsze z Antwerpii przywozi, ale ponoć w Lidlu też są. I Toblerone  😜


Z czekolad Milki lubię tylko nadziewane, Wedla w ogóle nie toleruję. Alpen Gold rządzi  😎
o wlasnie, jeszcze Trufle belgijskie, rodzinka dowozi co jakis czas, ale, ze pochlaniam je w dosc szalonym tempie to tesknie ogromnie 😉
ja jeszcze uwielbiam takie czekoladki w kształcie owoców morza- tata zawsze z Antwerpii przywozil


a to nie te co Anaa wstawiala na poprzedniej stronie?
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
03 lutego 2009 16:35
jak będę duża, będę pracowała w Zurichu w fabryce Lindta albo sklepie z czekoladą. Po prostu ją kocham!

Wersja z białej czekolady po prostu poezją.
http://www.lindt.com/shopswitzerland/pages/productDetail.asp?prodId=34&lang=de&shopperId=6C0CB183E1F245468FFB299C49A45E01&item=0,3&depId=1&ec=0

te czekolady są po prostu obłędne. Tak lekkie i rozpływające się w ustach, że umieram przy każdej:
http://www.maestrani.ch/lang-en/marken-a-produkte/minor/sortiment.html
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
03 lutego 2009 18:53
O temat dla mnie 😁

Ja uwielbiam milkę [z orzechami najbardziej] Ostatnio dorwałam taka z capuccino. A fe. Nigdy więcej

Za Toblerone dałabym się pociąć, a milka lila stars orzechy to dla mnie poezja 😜

Ostatnio jadłam marcepana z biedronki. Dwa dni mdłości mnie męczyły. Powinien być na nim napis NIE SPOŻYWAĆ! Lepsze są z Niemiec lub Francji 😎

kiedyś przepadałam za bąboladą, a teraz w sumie nie specjalnie ;-)
Ostatnim moim hitem jest czekolada chilly lindta 😜
to są chyba najlepsze czekoladki jakie jadłam w życiu 😉




ubóstwiam je ! Jak mogłaś mi przypomieć o nich ? Sa troche drogie, ale nie na tyle żebym sobie ich odmówiła..
Ostatnio widziałam w Lidlu ( nie wiem czy nie podróbka, ale możliwe ) i kosztowały chyba cos 9,99 zł ( ah te chwyty marketingowe  :lol🙂 iiii... ktos probował? To te ?

edit:
może mało czekoladowe, ale ciasteczka lidlowe z jednej strony polane czyms czekoladowym są megaaa  😡
no i oczywiscie milki ( byleby nie biała i arbuzowa ) .
Jak kiedyś nie lubiłam gorzkich czekolad to jak mi mama kupiła gorzka z wielkimi orzechami .... zakochałam się mniam. 
a ja tęsknie niesamowicie za moim ukochanym Turo Rudi 🙁

jedzie ktos na węgry może?? 🙂
te czekolady są po prostu obłędne. Tak lekkie i rozpływające się w ustach, że umieram przy każdej:
http://www.maestrani.ch/lang-en/marken-a-produkte/minor/sortiment.html

Ich wygląd raczej odrzuca niż zachęca. Jak dla mnie czekolada jeszcze musi wyglądać (pokłony w stronę Milki  😉 ).
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
03 lutego 2009 19:47
Moona, zostało mi jeszcze parę ( a następna dostawa dopiero w marcu albo co gorsza w maju...), to Ci mogę wysłać. One są niesamowicie smaczne. Mogłyby wyglądać nawet jak... sama wiesz co, a i tak pobiłyby na głowę milkę ( ale tak do końca nie wiem, bo parę lat już milki nie jadłam)
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
03 lutego 2009 19:50
Strzyga to ja się wpisuję na listę chętnych na sztuk  1 lub 2 xD
Serio mówię 😁
Niewidzialna   Czołowy hodowca Re-Volty
03 lutego 2009 19:51
[quote author=Strzyga link=topic=2018.msg164778#msg164778 date=1233678945]
te czekolady są po prostu obłędne. Tak lekkie i rozpływające się w ustach, że umieram przy każdej:
http://www.maestrani.ch/lang-en/marken-a-produkte/minor/sortiment.html

Ich wygląd raczej odrzuca niż zachęca. Jak dla mnie czekolada jeszcze musi wyglądać (pokłony w stronę Milki  😉 ).
[/quote]
Rzeczywiście dziwnie wyglądają, ale ciekawe jak smakują 😉
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
03 lutego 2009 19:52
Spoko, napisz na pw adres, to prześlę, one są malutkie, to zwykłą kopertą pójdzie xP
Zostało mi ich dokładnie 5, więc jeśli ktoś jeszcze ma ochotę, to zapraszam  😀
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
03 lutego 2009 20:00
I poszło  😁

Az napisałam do ojca smsa by się za nimi rozglądał po sklepach jak będzie na Słowacji czy w Czechach 😁 😜
Moim faworytem jest milka truskawkowo - jogurtowa, potrafię zjeść całą na raz, jak batonika🙂
Druga w kolejce jest milka schoko&keks mniammmm...😉
Szkoda tylko, że jest w wersji xxl i cena kosmiczna (13,50 :ke🙂 - chyba, że to ja mam tylko takiego pecha z trafieniem...
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
03 lutego 2009 20:07
Notarialna, jutro albo po jutrze wyślę.

Ps. Ta sama firma produkuje organiczne czekolady, które są też podobno dostępne w Polsce:
http://www.rapunzel.de/uk/
Niewidzialna   Czołowy hodowca Re-Volty
03 lutego 2009 21:04
Strzyga, adres poszedł  😁
A można gdzieś dostać tą arbuzową czekoladę jeszcze? Przyznam, że chętnie bym spróbowała, ale nie mogę znaleźć
slojma   I was born with a silver spoon!
03 lutego 2009 21:12
Zapomniałam napisać że uwielbiam tikitaki i kasztanki 🙂
za Toblerone dam sie pokroic, tak samo jak za marcepana  😍
z czekolad to uwielbiam Wedla wisniowa, i milke truskawkowo-jogurtowa i sama jogurtowa tez.

ale ost nie mam wogole ochoty na czekolade  🙁 zjem jeden kawalek i juz mam dosc. smutno mi i zle mi z tym. potrzebuje pomocy 😂
kolega stwierdzil ze jak sie za duzo alkoholu pije to potem czekolada nie wchodzi
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
03 lutego 2009 21:27
thaya te moje mają inne opakowanie, ale podejrzewam, że zawartość smakuje tak samo  😜

byłabym zapomniała! czekolada Studencka ze Słowacji!  😜 🙇
Annn - to je można dostać w Polsce?! Ahhh!  😅 💃 Ja zawsze dostawałam przywiezione zzagramanicy 🙂
A są po prostu boskie - nie za słodkie, ale słodkie. Nie za miękkie, nie za twarde, w środku rozpływające się, na zewnątrz tochę bardziej spójne. Muszę poszukać ich 🙂 Mniam!
Nie ma jak belgijskie czekoladki 😉

Ja jeszcze uwielbiam białe toblerone, Wedla z nadzieniem truskawkowym i z nadzieniem kokosowym 😀
Z Milki tradycyjne, czyli z rodzynkami i orzeszkami albo z samymi orzeszkami.
Annn - to je można dostać w Polsce?! Ahhh!  😅 💃 Ja zawsze dostawałam przywiezione zzagramanicy 🙂
A są po prostu boskie - nie za słodkie, ale słodkie. Nie za miękkie, nie za twarde, w środku rozpływające się, na zewnątrz tochę bardziej spójne. Muszę poszukać ich 🙂 Mniam!
Nie ma jak belgijskie czekoladki 😉

Ja jeszcze uwielbiam białe toblerone, Wedla z nadzieniem truskawkowym i z nadzieniem kokosowym 😀
Z Milki tradycyjne, czyli z rodzynkami i orzeszkami albo z samymi orzeszkami.

można, ale to chyba podróbki.. ale i tak pewnie beda mniammm !  😍
Na śmierć zapomniałam o czekoladzie z okienkiem!! z tymi wieelkimi orzechami!! mniam  😜
Z okienkiem ❓
Niewidzialna   Czołowy hodowca Re-Volty
04 lutego 2009 15:31

Prawdopodobnie chodzi o Nusbeissera
Moona, Alpen Gold Nussbeisser 🙂 Potocznie u nas się na nią mówi czekolada z "okienkiem" 😉

Niewidzialna dokładnie!
Aha. Też ją lubię  🙂
No i zapomniałam - uwielbiam Kinder czekoladę  😍
szepcik ale miałaś fajną prace  😜!

uwielbiam nussbeissera! i te wielkie orzechy!
Tak samo jak przy milce jogurtowo-truskawkowej mam tendencje do jedzenia nussbeissera jak batonika 😁
Niewidzialna   Czołowy hodowca Re-Volty
04 lutego 2009 15:58
A ja uwielbiam wszystko co truskawkowe  🤣 Tak więc moim faworytem czekoladowym jest milka truskawkowa:

Jeśli jej nie ma to moze być też truskawkowa wedla

Ale milka zdecydowanie jest moim faworytem  😁
Kooocham też ptasie mleczko i mogę je pochłaniać tonami 🙄 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się