co na prezent?

Lanka_Cathar   Farewell to the King...
11 września 2023 07:22
Wypad do Kociej Kawiarni?
Słuchajcie poratuje ktoś chce kupić mężowi buty na prezent tylko robocze albo takie z metalowym noskiem albo ala crocsy do ogrodu pomożecie ?
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
13 września 2023 22:25
zembria - chyba nie bardzo się interesuje, jak od roku, a chyba nawet dwóch nie ma własnej 😉
Wypad do Kociej Kawiarni?
Lanka_Cathar, - a o tym kompletnie nie pomyślałam! 😀 Będę musiała zrobić rozeznanie, chociaż najbliższa będzie pewnie jakies 40-50km stąd
donkeyboy   dzień jak codzień, dzień po dniu, wciąż się dzieje życia cud
21 listopada 2023 20:03
Szukam prezentu dla mamy. Czy w sklepach internetowych można ogarnąć jakieś błyskotki typu zawieszka/naszyjnik w relatywnie okej cenie w stosunku do jakości?

Gdzieś słyszałam że sieciowki typu Apart etc. to chłam i lepiej się przejść do lokalnego jubilera ale nie wiem na ile to prawda. Ktoś coś?
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
27 listopada 2023 12:35
donkeyboy, zerknij sobie na brazi.pl ja tam kupowałam naszyjnik z bursztynem i bardzo fajny jest 🙂
donkeyboy, mam złe doświadczenia z Apart więc nie polecam. Ale np lubię kupować mamie biżuterię artystyczną ręcznie robioną i taka jest np na stronie yes.
Moon   #kulistyzajebisty
28 listopada 2023 08:17
Odkopuję.

Chcę mężowi (koszykarskie ręce, zaznaczam :P) pod choinkę kupić zimowe, ciepłe rękawiczki. Chętnie z merino, ale jednak żeby były bardziej eleganckie/casual, a nie narciarskie. Jakieś pomysły, marki?
Moon, mój na łapy jak bocheny trafił w Decathlonie cienkie szare z merino. Pasują do płaszcza i do łopaty😅
Polecicie dobre noże kuchenne?
espana, nie mam co polecić, ale jest przesąd, że dawanie noży na prezent przynosi pecha 😉
mindgame, nawet pod choinkę? 😅 Kiedyś pamiętam daliśmy noże w prezencie ślubnym 😁
espana, zwieger? trochę mamy w domu i raczej wszyscy zadowoleni.
espana, ja jestem bardzo zadowolona z Fiskarsa 🙂 ale przyznam, że nie mam zbyt wielkiego porównania.
Też nie mam porównania, ale fiskars nie był drogi, a sprawuje się bardzo dobrze. Plus w zestawie byla spoko ostrzałka, kilka razy przeciągam nóż i jest wystarczająco dla mnie ostry.
Też dostałam rok temu zestaw noży fiskarsa pod choinkę, bo chłop marudził, że wszystkie mam tępe. :P Sprawują się dobrze, ale też nie mam większego porównania.
Lanka_Cathar   Farewell to the King...
05 grudnia 2023 18:44
My oboje jesteśmy fanami Fiskarsa. Ostrzałka super, a moim zeszłorocznym odkryciem jest nóż do filetowania ryb.
Właśnie nad Fiskarsami myślałam, ja użytkuję myśliwskie i nie zawodzą.
To jeszcze szukam spodni damskich trekkingowych, z gore texu czy czegoś takiego, na jesień/zimę, do chodzenia z kijami. Budżet do 200 zł.
Noże kuchenne z victorinoxa są bdb. Mówię to ja, kucharz z zawodu :P Do tego kamienie do ostrzenia i masz zestaw na długie lata.
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
12 grudnia 2023 12:33
espana, Mam takie z Deca https://www.decathlon.pl/p/spodnie-trekkingowe-damskie-forclaz-mt900/_/R-p-341279?mc=8758164&c=Czarny Tylko widzę, że podrożały teraz. Kupowałam 3 lata temu to tak w okolicach 200zł właśnie były. Są bardzo fajne, wygodne i fajnie się układają na ciele.
Post został usunięty przez moderatora
Komentarz moderatora: reklama
zerowy Ban permanentny
21 lutego 2024 13:50
Post został usunięty przez moderatora
Izabell   Izabell Ban permanentny
22 marca 2024 16:08
Post został usunięty przez moderatora
Za ten post użytkownik otrzymał: Ban permanentny
Komentarz moderatora: spam
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się