Pensjonaty, ośrodki jeździeckie- Kraków / Małopolska

duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
29 marca 2011 15:38
no tak, a ja siedzę i myślę co ma moje ob czy też mocz do jazdy konnej 🤔
żaczkowa   gone with the wind
29 marca 2011 15:41
To, że jak masz jakąś bakterię/chorobę, to nie możesz dostać papierka. Mogłoby ci się coś stać. 😉  Jak dla mnie logiczne.
Pacia, 🤔 lubię Grażynkę i absolutnie nie ujmuję jej umiejętności, to po pierwsze - jest niepełnoletnia, po drugie - sama musi się jeszcze sporo nauczyć.

Solina zależy czego się po takiej jeździe oczekuje 😎

żaczkowa a moim zdaniem te badania to zawracanie głowy - są zbyt ogólne, żeby wyszło w nich jakieś konkretne schorzenie. A podwyższone ob można mieć przy głupim katarze.

duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
29 marca 2011 15:52
no właśnie to idiotyczne, co niby miałoby mi się stać, skoro nie stało się do tej pory??
te badania to jakiś relikt służący li i jedynie nabijaniu lekarskiej kasy

ob, morfologia mocz ok 25 zl
laryngolog 70, okulista 90
ekg wysiłkowe 100

lekarz za łaskawą pieczątkę 80-100 zł

no ludzie 😵

najtaniej komplet znalazłam za 270 zł, a te badania to chyba już tylko w Polsce się robi
kurde rozumiem, ze jakbym jechała na olimpiadę za państwową kasę czy sponsora to jeszcze to zrozumiałe, bo jeszcze mnie ta bakteria zje albo co i tyle kasy zmarnowane..ale jak człek sam za wszystko płaci :emot4:

zdecydowanie wolałabym aby troskliwość o moje zdrowie była okazywana w inny sposób  🙄
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
29 marca 2011 15:59
zapraszam do stolnicy. Za jedyne 50 zeta od ręki bez żadnym morfologii, srologii ci przystawi pieczęć.
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
29 marca 2011 16:02
poważnie? bo to mają byc wielcze szportowe badania, takie nie na towarzyskie  🙁 chlip chlip
żaczkowa   gone with the wind
29 marca 2011 17:01
Ja robiłam badania 1 raz na 2 lata. 😉
Doma   Folbluciki folbluciki folbluciki :)
29 marca 2011 17:51
jakby co to dowiedziałam się ze dr Gabryś już  nie wystawia badań  🙁


No jak to?! a miałam do niego się wybierać  🤔 ech.. no to mam problemik...  👀
Ja jak juz pytałam chodze na wisłe - do 21roku zycia 35zl, potem chyba 70 ale badania trzeba miec...

Orzeszkowa ale w koncu pacia nie odpowiedziala na moje pytanie czy bedzie z grazyna trenowac jako z trenerem czy z jako współkursantką..
Skaranie boskie z tymi badaniami. Jak sobie myślę, że mam to wszystko załatwiać, latać i jeszcze tyle zapłacić  - to mi się odechciewa, szczególnie, że wyjeżdżam na zawody max 2 razy w roku i to jeszcze towarzyskie czy amatorskie 🙄

To skoro wyjeżdżasz na amatorskie/towarzyskie to po co Ci sportowe badania?
Kto się wybiera jutro na spotkanie naturalsów w KKJK?
Ja do tej pory jeździłam tylko ZT i ZA, po badania tuptałam do mojego ukochanego lekarza rodzinnego, który i tak mówił, że nie powinien mi wystawić zdolności do startów. 😀 Z resztą na towarzyskich mi tylko raz patrzyli na lekarskie świstki, na ubezpieczenie czasem, a na paszport zawsze.
Cariotka   płomienna pasja
29 marca 2011 19:29
korastar My z ekipą z Krakuszowic 😎
Zorilla bo..trzeba miec? 😲 No, chyba, ze ja o czyms nie wiem i badania dziela sie na sportowe  i nie-sportowe 😎
Mi zawsze wszystko sprawdzali.

edit: sprawdzilam, na towarzyskie to chyba tylko zaswiadczenie, moj blad 😉
Doma   Folbluciki folbluciki folbluciki :)
29 marca 2011 20:01
no właśnie  😉 Na towarzyskie wystarczy zwykłe zaświadczenie od rodzinnego, więc Ty nie marudź  😉
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
29 marca 2011 20:14
minęłyśmy sie Doma dzis w klubie, szłam w okularach i złotawej kurtce, Ty wychodziłaś a ja szłam do p Zosi załatwić składki 😀
Strucelka  Teraz już na wyłączność 😉

Zrobiłam mały rekonesans, niestety Rzeszotary obstawione.
Zobaczymy, zobaczymy... Chociaż chciałabym baaaardzo zostać w Zab.



Odnośnie badań - ja miałam komplet badań robiony przy okazji jakieś tam choroby kilka mies wcześniej, zaniosłam wszystko do przychodni Sanato przy ul.Berka Joselewicza, 130zł ->  w cenie jest ekg wysiłkowe 🙂
żaczkowa ok , jutro ją pozdrowię , bo dzisiaj się z nią widziałam jak młody dawał czady urywając się z ląży bo mu przeszkadzała  🙄 rozwalał stojaki , jakie piękne barany strzelał , jak mnie unikał , żeby go złapać ...

Z Grażyną to raczej będę jeździć ale jak będzie wałach i tak sobie żeby było raźniej
Hm, ja kiedyś na towarzyskie chciałam od lekarza rodzinnego i niestety mnie odesłał, stwierdzając, że nie może nic takiego wypisać...
Pacia bo ja tu przerażona siedze ze ona ma Cie trenować  😀iabeł:
Zorilla, no dokładnie, kamień z serca 😉
Jak się uda młodego uspokoić to będzie mowa o wsiadaniu ...
Bo wczoraj z 20 minut lonżę wyrywał i targał za sobą po ujeżdżalni , a ja dobrze konia nie znając musiałam zwiewać , bo on nie tknie tam marchewki , a chleba nie miałam już  🙄  🤣
Dava   kiss kiss bang bang
30 marca 2011 05:58
Jak się uda młodego uspokoić to będzie mowa o wsiadaniu ...
Bo wczoraj z 20 minut lonżę wyrywał i targał za sobą po ujeżdżalni , a ja dobrze konia nie znając musiałam zwiewać , bo on nie tknie tam marchewki , a chleba nie miałam już  🙄  🤣


Nie wiem czy to jest jakiś powód do chwalenia się  🤔 

Nie macie lożownika? Lonżowanie na hali nie jest super bezpieczne, szczególnie kiedy ktoś ma wtedy jazdę  😤

A konik to 'super spokojny i milusi' nie?  😀iabeł:
w boksie , na jeździe , na oprowadzaniu milusi , na ląży nie koniecznie  😉
jest ale nie ogrodzone miejsce do lążowania , a jednej strony ruchliwa ulica , z drugiej rzeka ...
muszę czekać raczej na siodło i teraz go tylko wypuszczać , bo szkoda mi jego nóg  🙄
Dava   kiss kiss bang bang
30 marca 2011 06:05
w boksie , na jeździe , na oprowadzaniu milusi , na lonży nie koniecznie  😉
jest ale nie ogrodzone miejsce do lonżowania , a jednej strony ruchliwa ulica , z drugiej rzeka ...
muszę czekać raczej na siodło i teraz go tylko wypuszczać , bo szkoda mi jego nóg  🙄


Wiesz jaki masz problem? Nie masz dalej świadomości  🤔

Zobaczysz dopiero co potrafi ten koń jak sobie dobrze zje, uspokoi się i poczuję się 'jak w domu'  😀iabeł:

Cariotka   płomienna pasja
30 marca 2011 06:08
Pacia  😂 normalnie padłam  😵 Po pierwsze dziwie się że jakakolwiek trenerka wzięła konia na lonże w takim stanie jak on wygląda, po drugie umiejętność chodzenia na lonży konia to podstawa, jeżeli Tego nie potrafi to znaczy że nie jest ,,zrobiony'', a po trzecie powinnaś sobie kupić chomika a nie konia i to jeszcze z temperamentem, może pomyśl o jakimś profesorze 17 letnim co Cię czegoś nauczy?
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
30 marca 2011 08:04
poważnie? bo to mają byc wielcze szportowe badania, takie nie na towarzyskie  🙁 chlip chlip


jak najbardziewj poważny lek med sport ze wszystimi możliwymi pieczęciami
A tak z innej beczki - widziałyście dzisiejszą ofertę na Grouponie? 🙂
ewabe, poka poka  👀

Pacia, no to wesoło masz. A jeszcze weselej będzie, jak sobie koń trochę postoi - chyba że będziesz przyjeżdżać wcześniej, żeby wypuszczać go na ujeżdżalnię, bo na pastucha nad rzeką raczej nie polecam 😁
Daruj sobie Elizkę, poproś pana B. o pomoc, wykup u niego lekcję lonżowania, czy coś...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się