Pensjonaty, ośrodki jeździeckie- Kraków / Małopolska

Pacia , do tego Pegaza w Hucie?
Pacia , do tego Pegaza w Hucie?


Tak  🙂
my już w piątek w Niegardowie 🙂 w zasadzie to tylko kuc z właścicielką, a ja pewnie dojadę sobota/niedziela 🙂
A ja się nie mogę doczekać aż konik się będzie do jazdy nadawał  🏇
A jak teraz Marszowice wyglądają ?
Ktoś tam stoi z koniem (lub może dać jakieś namiary do jakiegoś pensjonariusza 😉 ) ?


Kontakty masz na PW .
Doma   Folbluciki folbluciki folbluciki :)
28 marca 2011 14:36
dziunka, na kwiecień i maj będę pracować z Bondem dwa razy w tyg🙂 tak że będę systematycznie zaglądać, mam nadzieję, że uda się wcześniej w któryś dnień zaglądnąć, jak będzie jasno, żeby zobaczyć okolice stajni 🙂
Pacia, to ja muszę się kiedyś przejść i obejrzeć, bo do Pegaz jest ode mnie 5 minut na nogach.  🤣
Kaktus , czekamy i do zobaczenia!  😉
Hej, czy ktoś może mi powiedzieć jakie stajnie znajdują się w okolicach Olkusza?? Poszukuję miejsca dla rocznej klaczki w przystępnej cenie w tych okolicach, od 1 kwietnia. Z góry dziękuję !!
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
28 marca 2011 18:28
kolebka a czemu chcesz się przenieść? Źle Ci u nas?
Pacia, to ja muszę się kiedyś przejść i obejrzeć, bo do Pegaz jest ode mnie 5 minut na nogach.  🤣
Kaktus , czekamy i do zobaczenia!  😉


Tak jak ja , mieszkam przy urzędzie skarbowym za rzeczką i paroma polami  🤣 Na razie to to chude , ale dzisiaj mi się świetnie z nim pracowało  😀

Przychodź w weekend ok 13 - 14 wtedy mam zamiar wsiąść  😂
montana   małopolskie
28 marca 2011 19:23
Pacia, Ty to może miałabyś nawet do pensjonatów na Węgrzcach bliżej ?
To ja mieszkam, a raczej mieszkałam, bliżej Pegaza od Ciebie 🙂
Mam bliżej ale miejsc brak 😉 a tutaj w cenie 650 mam korzystanie ze wszystkiego + instruktor 6 razy w tyg 😀
Strucelka  NEVER EVER 😀
Kocham Zabierzów miłością wielką, kocham Was wszystkich tam, ale niestety utrzymanie kobyła mnie tam zeżre 🙁
I albo znajdę kogo do współdzierżawy albo będę musiała się przenieść 🙁

Rexiu  Jak z dojazdem do Niegardowa ?
pacia instruktora masz w cenie pensjonatu? może chodziło o to, że instruktor jest ale płaci się dodatkowo? bo zazwyczaj tak jest
O Doma, od Was ten Tinkuś przyjechał? Bo mój kobył się w nim zakochał od pierwszego wejrzenia 😍 Zapraszam, zapraszam, np. w śr lub pt przed południem bywam 🙂
Doma   Folbluciki folbluciki folbluciki :)
28 marca 2011 20:31
no dokładnie ode mnie z Opatkowic jak miałam jeden boks swój wolny na pensjonat... 🙂  u nas też wszystkie klacze cieszyły się że w końcu jakiś facet w stadzie  😁 no ale jak to rodzynek, przeniósł się do apartamentów  🙂 ech niestety do południa mam treningi w Krakusie i mi odpada jaka kolwiek inna  aktywność  🙁 ale mam nadzieję że jeszcze będzie okazja się spotkać  🙂
Pacia , szczerze mówiąc jak za 650 zł Pegaz nie oferuje wiele. Powiem inaczej -  tak naprawdę płaci się tylko za dobre położenie. Sama chętnie bym tam Law postawiła, fajnie mieć konia praktycznie pod domem, ale niestety brak padoków przekreśla dla mnie tą stajnie całkowicie. Ale z pewnością wpadnę Was zobaczyć, jak nie w ten weekend, to następny  😉
kolebka , jeżeli chcesz to mogę wysłać Ci rozkład busów, podaj maila. W tygodniu nie ma problemu, sobota też jest jak najbardziej ok. Jedyny problem jest z niedzielą. Można też dojechać jakimś autobusem miejskim (202? 212?) ale wtedy trzeba iść kawałek na nogach. Jeszcze jest możliwość dojazdu z przesiadką, (Bus na Słomniki, a w Słomnikach przesiadka na Proszowice, które podobno jeżdżą co 20 minut, ale jeszcze tego nie testowałam.)
Only Horses bolęcin? Coś na śląsku może?
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
28 marca 2011 23:47
kolebka to kobył jest na Twoją wyłączność? Myślałam, że dzielisz ją z właścicielką.
Co do Rzeszotar - najlepiej napisz na fb do Iwony od Plico albo Iwony od Volvo. Ta druga obleciała już chyba wszystkie stajnie w tamtejszej okolicy, więc na pewno coś Ci powie 😉
pacia instruktora masz w cenie pensjonatu? może chodziło o to, że instruktor jest ale płaci się dodatkowo? bo zazwyczaj tak jest


jest wliczona ale na jazdy w kilka osób  😉
Pacia masz zamiar jeździć z E.?
Tak , zawsze instruktorka , a koń dużo potrafi trzeba mnie czegoś nauczyć  🤣
Potem jak będzie wałachem będę jeździć z Grażynką od Łani
W sensie trenować z nią w grupie czy ona bedzie Cie uczyc  🤔 ?
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
29 marca 2011 10:02
kolebka to kobył jest na Twoją wyłączność? Myślałam, że dzielisz ją z właścicielką.
Co do Rzeszotar - najlepiej napisz na fb do Iwony od Plico albo Iwony od Volvo. Ta druga obleciała już chyba wszystkie stajnie w tamtejszej okolicy, więc na pewno coś Ci powie 😉

albo do Nord, albo do Solinki albo do mnie  😎 😀
Solina   Wszyscy mamy źle w głowach że żyjemy hej hej la la
29 marca 2011 10:41
duunia, jak ty ładnie do mnie mówisz jestem pod wrażeniem  :kwiatek:

Pacia masz zamiar jeździć z E.?


a co pani E źle prowadzi jazdy czy co bo zrozumiałam to jako dezaprobatę z Twojej strony 😉
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
29 marca 2011 11:26
...to objaw znerwicowania-zaczęłam dziś batalię o badania sportowe :emot4: :emot4: :emot4: :emot4:
i formalności startowe  👿 👿
Solina   Wszyscy mamy źle w głowach że żyjemy hej hej la la
29 marca 2011 11:57
duunia, pochwal się na jakich zawodach będzie można was zobaczyć i z jakim koniem 🙂
duunia dobrze że przypomniałaś!!
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
29 marca 2011 13:42
z dudusiem, na skokowych  🙄
jakby co to dowiedziałam się ze dr Gabryś już  nie wystawia badań  🙁
żaczkowa   gone with the wind
29 marca 2011 15:24
duunia, u mnie wymagają badań do treningów, więc mam luuuz.  😎

Pacia, pozdrów Grażynę. 😉 Myśmy się poznały w Szarży, jak była na obozie, ale mnie chyba nie pamięta. 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się