Howrse gra :)

słuchajcie ale jak się nic nie robi to ten czas wirtualny nie mija prawda?... czy mija jak się wylogujesz i zalogujesz?... hmmm...
wątek zamknięty
Drapacz2 bez spacji kropek itp.
jak sie uzywa krwi meduzy zeby mi sie konio w pegaza zamienil? mam ja juz w skladzie ale nie wiem jak uzyc
wątek zamknięty
jak nie ruszasz konia, to jego czas nie mija, koń nie staje się starszy.
Karla🙂 heh, no tak duża literka 😉 już ci zarezerwowałam prackę. krew meduzy- wchodzisz na black market, klikasz na medusa's blood, masz buy medusas blood i tam dwie opcje:Purchase with 1 pass i Purchase with a (ikonka) from my stock, zaznaczasz to drugie, zaznaczasz konia, którego chcesz zmienić, klikasz transform my horse into a pegasus i masz  😉
wątek zamknięty
o dzieki!! malego robala zamienie w pegaza😀 masz moze wolne boksy to bym jednego bachora do Ciebie wstawila😀
wątek zamknięty
zarezerwuję ci jeden, który będzie aktywny dopiero jutro(dziś go kupiłam, ale trzeba czekać na jutrzejszy update, żeby go pościelili. zresztą jest to jedna z głupszych zasad w grze, no ale...)
wątek zamknięty
super dzieki 🙂 postarze malego i buch do Ciebie wstawie🙂
wątek zamknięty
aleqsandra   Kreujemy swój świat tym w co wierzymy
04 lutego 2009 18:00
Aleqsandra chętnie Cię zatrudnię na instruktora  😀 podaj mi tylko swój nick to wyślę Ci ofertę pracy  🙂

Gdyby ktoś szukał boksu do wstawienia konia to proszę krzyczeć - na dzień dzisiejszy mam wszystkie zajęte, ale jakby co to dokupię  😁


aleqsa

ale to jutro 😉
z rańca wstanę i zrobię kurs 😉
wątek zamknięty
[quote author=kurczak_wtw link=topic=1802.msg164952#msg164952 date=1233689873]
pewnie  😉 możesz je też określić wieczorem, po południu, kiedy chcesz, byle przed update'm następnego dnia. ja właśnie zrobiłam to przed chwilą, moja historia wygląda tak:
jkh has finished 1st in the competition ASC Galloping. You have earned 53 Equus.
19😲0: jkh has eaten the carrot you have given her (morale: +0, energy: +4)
18:45: you have boosted jkh' motivation by stroking her (energy: +11.3)
18:15: jkh has participated in the Southern Vermont Classic race (energy: -19.2)
16:30: jkh has participated in the Carolina Pines Faster Horses race (energy: -19.2)
14:45: jkh has participated in the ASC Galloping race (energy: -19.2)
13😲0: jkh has participated in the ۞ Aspen Invitational race (energy: -19.2)
11:15: Full grooming (morale: +1)
10:45: jkh has eaten the salt stone you have given her (morale: +1, energy: +2.4)
10:30: jkh has participated in a horse riding lesson (energy: -15, morale: +3, galloping: +0.098, dressage: +0.098)
09:30: jkh has eaten 15 pounds of forage and 96 ounces of granules (energy: +15.8).
09😲0: jkh has participated in a horse riding lesson (energy: -15, morale: +3, galloping: +0.098, dressage: +0.098)
jkh has produced 3 pounds of horse dung yesterday
08😲0: jkh has just woken up
zaznaczyłam też, żeby koń poszedł spać, no i poszedł  😉


Aging points nie opłaca się używać, lepiej sprzedać.
Koń ma lepsze morale, health i energy, kiedy się go nie postarza, a kładzie spać dokładnie o 22!


aaaale przecież gdy używasz aging points i położysz go przed 22 to ma takie same parametry jak koń obudzony normalnie następnego dnia! aging points nie wpływają nijak na parametry życiowe!

[/quote]

Wpływają.
Ubywa mu parametrów przez Aging Points (bo koń nie spał)  🙂  😉
wątek zamknięty
ale przed użyciem aging pointa tez trzeba zaznaczyc ze ma isc spac!!!! i jak go "polozysz spać" po czym dasz agining pointa to kon się budzi normalnie! wtedy aging point Ci tylko robi "aktualizacje gry" taka jaka sie robi w nocy samoistnie!!!
wątek zamknięty
wistra też tak kiedyś myślałam, gdy nie wiedziałam, że przed użyciem aging pointa trzeba położyć konia spać 😉 dokładnie tak jak pisze Breva.
używanie aging points bardzo się opłaca, w krótkim czasie otrzymujesz kasę za rides, oraz szybciej możesz konia wytrenować do zawodów, z których zysk też jest niemały
wątek zamknięty
kurczak jutro wstawiam do Ciebie konisko 😀
wątek zamknięty
Kami   kasztan z gwiazdką
04 lutego 2009 20:03
Aleqsandra masz ode mnie propozycję pracy w swojej zakładce  😉
wątek zamknięty
spoko Karla, boksik już zarezerwowany 😉
wątek zamknięty
Kurczak_wtw czy szukasz może jeszcze veta do voltowej stajni? 😀
wątek zamknięty
kurczak jak moge wstawic do Ciebie konisko?
wątek zamknięty
Karla🙂 mam teraz dużo wolnych boksów, jak wejdziesz na stronę wybierania EC dla swojego konika, przy napisie "If you are looking for a specific equestrian center, enter a player's login to see what they have for your horses." wpisujesz moją nazwę użytkownika i powinno ci się wyświetlić moje EC.

Magwis veta koniecznie! zawsze! wyślij mi swoją nazwę użytkownika, to ci zarezerwuję.

jutro jak będę miała więcej czasu ogarnę nową, voltową nazwę dla mojego EC, co sądzicie, moze voltopiria? 😉
wątek zamknięty
kurczak nie wyswietla mi sie na stap 🙁 a mam 3 konie do wstawienia 🏇 chce wstawic konia z konta Drapacz2
wątek zamknięty
to nie wiem o co cho.....może mają za niskie skille? zaraz to sprawdzę i dam znać

teraz powinno być już ok  😉
wątek zamknięty
mam dwa dorosle konie i zrebola do upchniecia
z konta Drapacz2, Drapacz3 i Drapacz4 😀😀
wątek zamknięty
Mam znowu problem :P
Pokryłam moja klacz i jej energia spadła do 5% - mówią, ze jutro może byc z nią źle... Co mam zrobic?? Robiłam już grooming, give food, apple i takie inne. Do 22 zostało mi 15 min :/
wątek zamknięty
Alice, kup i daj jej rzepe moze, duzo energi ma. i wtedy lulu
wątek zamknięty
[quote author=kurczak_wtw link=topic=1802.msg166659#msg166659 date=1233847918]
Magwis veta koniecznie! zawsze! wyślij mi swoją nazwę użytkownika, to ci zarezerwuję.

jutro jak będę miała więcej czasu ogarnę nową, voltową nazwę dla mojego EC, co sądzicie, moze voltopiria? 😉
[/quote]
Mój nick to po prostu magwis 🙂 Wysłałam Ci wiadomosc na Howrse, ale nie wiem, czy sie wysłała, bo coś mi się spierniczyło 😀
wątek zamknięty
ha 3 moje konie u kurczaka stoja😀
wątek zamknięty
Rzepe już jej dałam wcześniej 🙁
wątek zamknięty
Dokupiłam sobie drugiego konia, Kami właśnie go do Ciebie wstawiłam, więc się tam nim zajmuj 😉 nazywa się Holywood Style.

a i mam prośbę - czy ktoś może nowy kto czyta wątek mógłby się zarejestrować z tego linka?

http://www.howrse.com/?parrain=Kapri

bo brakuje mi tego do ukończenia poziomu (tego i jeszcze zdania 3 levela, ale na to musze jeszcze poczekać 7 dni :// )

nie szuka nikt instruktora od 11.02?
wątek zamknięty
kurczak masz moze jeszcze jakis boks wolny😀
Drapacz czeka na miejscowke😀
wątek zamknięty
musze gdzie wlasnie wstawic mojego rumaka.
ma ktos jeszcze wolny boks? 😉
wątek zamknięty
Ufff, przeżyl mój :P
A jak zdobyc pierwszy, darmowy pass?
wątek zamknięty
Karla, zarezerwowałam ci właśnie mój ostatni z ostatnich 😉
Alice- chyba najłatwiej kupić starego konia (20 lat) i dociągnąć go do 30-tki, jak umrze po 30 dostajesz pass na otarcie łez 😉
wątek zamknięty
Alice, kupić normalnie 1 pass.
Wtedy gratis dostajesz ten 1 darmowy.


Ale!
Passy możesz kupić po 50 dniach w howrse, za 30% twojej kasy 🙂 😅
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.