Howrse gra :)

Już chyba wiem o co chodzi 😉
Teraz dawałam mu cały czas aging points, bo po co czekać. Mam nadzieje, że nie za szybko. Ale wszystko ma na 100 % 🙂
wątek zamknięty
Kto mi da prace jako groom na pierwszym profilu?
Nick to AnnaT

😀
wątek zamknięty
Przepraszam nie zdążyłam odpowiedzieć! Już wszystko jest ok to chyba dlatego, że byłam ciągle zalogowana :/ ;P
wątek zamknięty
Kami   kasztan z gwiazdką
01 lutego 2009 13:36
Anka Karla Cię ubiegła o dwie godzinki bo miałam wakat  🙁 jakbyś nic nie znalazła do tygodnia to napisz  🙂

Jeśli chodzi o postarzanie to na początku gry robiłam to co chwilę, bo się nie mogłam doczekać nowych czynności  😁 teraz przy siedmiu koniach w różnym wieku i centrum jeździeckim już mi się nie chce tego robić  😎

Aha, powiększyłam dzisiaj moje stadko quaterów o klaczkę fryzyjską  😅 jak dojrzeje to ją pokryję czymś ładnym  😜

Jakby ktoś był zainteresowany to mam na sprzedaż klacz [[a]]http://www.howrse.com/marche/enchereVoir?id=2703082&requete=vente%3Dde [[a]] 🤣
wątek zamknięty
Anka, zarezerwowałam ci pracę grooma w moim EC  😉
Kami nie popełniaj mojego błędu i nie zasiewaj jabłoni na dużych pastwiskach. kasa z tego żadna i tylko miejsce się marnuje. pamiętaj, że naraz możesz mieć obsianych tylko 5 meadows.
ja inwestuję co jakiś czas w zboża na Health mash, bo to podnosi prestige. a najbardziej kasodajna jest rzodkiew-mam teraz 4 pastwiska obsiane, po zbiorach prawdopodobnie będzie mnie stać na dobre boksy
wątek zamknięty
kurczak jezdem.  😀

OT czy twoj Awatar pochodzi z kreskowki "Spirited Away: W krainie bogów" ? Bo mnie to meczy  👀

(widzialam juz dwa Anime tego rezysera i strasznie mi sie podobaly)
wątek zamknięty
kurczak jak masz wolne etaty dla grooma to ja z drugim kontem chetnie bo dzis mi sie konczy co nieco🙂 i wrzucilabym do Ciebie 1 konia moze??bo mam dwa na wylocie
wątek zamknięty
Kami   kasztan z gwiazdką
01 lutego 2009 14:13
Dzięki za rady  :kwiatek: narazie mam obsiane 3-akrowe jabłoniami i czekam na wiosnę, żeby właśnie rzodkiew i marchewki posadzić  🙂 zebrałam już plony wheat oat i straw bedding  🏇
Mam do Ciebie pytanie - nie pamiętam jak mi się udało posłać pierwsze boksy. Dzisiaj kupiłam kolejne, mam straw bedding, grooma i nic... mam napisane "no bedding" i nijak nie mogę tego zmienić  🤔 chyba że to się samo zaktualizuje do jutra  👀
wątek zamknięty
Czy da się jakoś szybciej zerwać kontrakt na pracę?
wątek zamknięty
Da sie dwa konta razem sprowadzic?
wątek zamknięty
Kami   kasztan z gwiazdką
01 lutego 2009 14:25
Mia chyba nie - w profilu nie widzę takiej możliwości, a ja jako pracodawca też nie mam opcji zerwania kontraktu...
wątek zamknięty
wejdź w home zakłądkę (tam na górze taką zieloną), jak wrzuciłaś go do spania to musiał się postarzyć tylko może się gra nie przestawiła!
wątek zamknięty
Kurcze szkoda. Za trzy dni mogłabym już zrobić II riding level i zarabiać więcej, a kontrakt mam do 19  :/
wątek zamknięty
Kami   kasztan z gwiazdką
01 lutego 2009 15:04
Mam pytanko - urodziły mi się już dwa źrebaki. Jak nadać im przydomek? Narazie mogłam im dać tylko imię, a chciałabym żeby miały w nazwie też przydomek  👀
wątek zamknięty
Karla🙂 ok, tylko podaj mi nick, bo już się pogubiłam 😉 jak chcesz możesz wstawić koninę, tylko uprzedzam, że pastwiska są na prawdę syfiaste
Kami boksy ci się jutro zaktualizują. co do przydomków, sprawdzę i za chwilę dopiszę. mam! w breeding farm wchodzisz w my office, tam masz ikonkę "my affixes" klikasz i następnie klikasz w reserve an affix.
Anka tak, to jest właśnie "Spirited Away", baaardzo polecam
wątek zamknięty
kurczak Drapacz, Drapacz1,2,3.... bede sklejac konto😀 wstawilabym malego silmariliona jutro lub we wtorek🙂
wlasnie jak polaczyc te wszystkie konta?da sie
wątek zamknięty
Kami   kasztan z gwiazdką
01 lutego 2009 16:49
Buuu... żeby mieć przydomek trzeba mieć karma points  🙁 jak je zdobyć oprócz kupienia  👀
wątek zamknięty
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
01 lutego 2009 17:13
wydaje mi sie, ze nie mozna polaczyc kilku roznych kont. tym bardziej, ze otwieranie kilku kont przez jedna osobe jest zabronione 😉
wątek zamknięty
no coz to sama od siebei odkupie swoje konie😀
wątek zamknięty
Kami wstawiłam do Ciebie moją klaczkę (z drugiego konta - ciiii 😉)
wątek zamknięty
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
02 lutego 2009 14:11
Potrzebuje stajnie dla mojego koniczka, moge do kogos z Voltowiczow wstawic Rywala?  😁
wątek zamknięty
Kami   kasztan z gwiazdką
02 lutego 2009 14:35
Witamy  😀 ja właśnie dokupiłam boksy i zbieram kasę na kolejne pastwisko, żeby na wiosnę więcej marchewki zasiać  😁
wątek zamknięty
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
02 lutego 2009 14:41
Kami a powiedz mi jak mam Cie znalezc? Bo szukam, szukam i nie moge 🙁
wątek zamknięty
Kami   kasztan z gwiazdką
02 lutego 2009 14:51
Moja stajnia to Neverending Meadows  🙂 możesz wstawiać dzisiaj, bo mam jeszcze jeden posłany boks, od jutra dojdą jeszcze trzy  🙂
Marchewek narazie nie ma, bo przegapiłam porę roku na sadzenie  🙁 ale w zapasach już są i czekają na swój czas  😁
wątek zamknięty
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
02 lutego 2009 14:57
Ok znalazłam, zameldowałam się u Ciebie 😉
wątek zamknięty
Lov   all my life is changin' every day.
02 lutego 2009 15:31
Kami, a masz może miejsce dla groomera? 😉
wątek zamknięty
Kami   kasztan z gwiazdką
02 lutego 2009 15:41
Po prawej stronie karty konia na górze masz okienko w którym jest napisane czy Twój koń jest aktualnie w jakiejś stajni czy nie. Jeśli nie to tam jest link do strony na której wybierasz stajnię do której chcesz wstawić konia - musisz wpisać tam nazwę stajni  🙂
Tutaj jest link do strony mojej stajni http://www.howrse.com/centre/fiche?id=334550  🙂
Lov na razie niestety nie  🙁
wątek zamknięty
ktos szuka grooma?
wątek zamknięty
wasia   Goniąc marzenia!
02 lutego 2009 20:03
Ratujcie...
kliknęłam na "Age my mare" i jakby wszysko zdechło  🤔 O co chodzi? Co się wyprawia po kliknięciu w to cuś?
wątek zamknięty
Kami   kasztan z gwiazdką
02 lutego 2009 20:08
Koń robi się dwa miesiące starszy i zaczynasz jego dzień od początku  🙂

Czy naprawdę nikt nie chce posady instruktora  👀
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.