100dniowka

smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
07 stycznia 2011 22:06
yga moim zdaniem to bardzo nieelegancko.. jedyne co zyska, to fakt, że faceci będą się ślinili na jej widok, a chyba nie o to chodzi na studniówce?  😉 z resztą z taką figurą w każdej sukience będzie świetnie wyglądać, a ta ze zdjęcia jest idealna na poprawiny studniówki  😉

właśnie, macie poprawiny?
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
07 stycznia 2011 22:55
a że niby kiedy te poprawiny są?

ufff, idę spać, bo jutro na 8 idę na tipsy 😵 a na 13.30 do fryzjera. Może się zamelduję tutaj jeszcze przed wyjazdem. Jeśli nie, to trzymajcie kciuki, co bym dotrwała na 2 nogach (koniecznie!) do końca i nie zrobiła z siebie idiotki. Oraz nie musiała się dopisać pod facebookowym hasłem "Going to party like Audrey Hepburn and coming back home like Courtney Love" 😁 😵

zdrówko! :pijacy:
agaleon boska kiecka 🙂
Strucelka czekamy na sprawozdanie, miłej zabawy!  💃
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
08 stycznia 2011 09:34
Strucelka my mamy dzień po studniówce  😉
zdrówko!  :pijacy:
Studniówka... kiedy to było...
ale swoją studniówkę wspominam bardzo miło, poszłabym sobie jeszcze raz 🙂
yga   srają muszki, będzie wiosna.
08 stycznia 2011 11:00
yga moim zdaniem to bardzo nieelegancko.. jedyne co zyska, to fakt, że faceci będą się ślinili na jej widok, a chyba nie o to chodzi na studniówce?  😉 z resztą z taką figurą w każdej sukience będzie świetnie wyglądać, a ta ze zdjęcia jest idealna na poprawiny studniówki  😉

właśnie, macie poprawiny?


Wg mnie na każdą imprezę nosi się to co chcę i zakrywa odpowiednie części ciała. Ta jak najbardziej pasuję bo jest i sukienką i zakrywa w tym wypadku pupę, też nie ma głębokiego dekoltu. A jeśli sie ma jeszcze TAKIE nogi i figurę to trzeba to pokazać! A nie kryć za suknią, bo to studniówka.. bzdura.
Długie suknie są dla mnie wiejskie i okropne.

Naprawdę nie wiem co złego jest w takich sukienkach zakładanych na 100.
Ale to tylko moje indywidualne zdanie  😉
Kupiłam buty 🙂 Jestem zachwycona, bo weszłam do sklepu, przymierzyłam, popatrzyłam na cenę, uśmiechnęłam się, zapłaciłam i wyszłam 🙂
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
08 stycznia 2011 11:21
honey tylko dlaczego ja nie widzę zdjęć?  😉

yga jak dla mnie właśnie zakładanie króciutkich sukienek jest wiejskie, bo np nie mam ochoty oglądać tyłków, piersi itp przeróżnych panien, zwłaszcza, że płacę za ten wieczór niemałe pieniądze i chciałabym się bawić na poziomie (broń boże nie jest to żadna aluzja do Agaleon  :kwiatek: ). Jak chcę oglądać goliznę bądź sama tak wystąpić, to mogę pójść do klubu i zapłacić 15zł, nie 500. Są imprezy i Imprezy.
Maddie   Hucykowa demolka na wakacjach
08 stycznia 2011 11:24
A ja już jestem PO studniówce  😎 Do domu wróciłam o 5, było bombowo, czas leciał aż za szybko, wybawiłam się, wytańczyłam. Yeah, jak dla mnie studniówki mogą być co tydzień  😁
Pić nie można było, a my z nudów tuż po polonezie wyciągnęliśmy butelki i zaczęliśmy pić.
Kolega wbił się na scenę i zaczął śpiewać "Ala nie wali mu pały", partner koleżanki (student) tak się narąbał, że nawet go nie szło zrozumieć jak bełkotał. A tak to ogółem był spokój. Faaaajnie było 😉

Zdjęcia będę miała dopiero w piątek.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
08 stycznia 2011 11:42
partner koleżanki (student) tak się narąbał, że nawet go nie szło zrozumieć jak bełkotał.



to wiele wyjaśnia  😁

czekamy na zdjęcia!
smarcik, oj, popołudniu w takim razie :P Miały pasować do sukienki, czyli prostota w każdym calu.

Jak będę miała chwilę, to zrobię sobie zdjęcie w całym zestawie. Muszę umówić jeszcze fryzjera, a do kupienia zostały mi tylko kolczyki. Pazurki i makijaż zrobię sama, nie potrzebuję profesjonalisty, bo oczy też maluję po prostu na ciemno. I tak będę jak śmierć wyglądać, bo będę ubrana cała na czarno, a twarz mam bladą jak ściana. Dobrze, że wyszłam z ciemnego brązu z powrotem w stronę rudego, bo bym wygladała jak demon :P
Maddie   Hucykowa demolka na wakacjach
08 stycznia 2011 12:03
smarcik dokładnie  😁

Takie mam na razie zdjęcie z internetu (ja jestem druga od prawej - cała na czarno i JUŻ przewesoła razem z koleżanką z lewej 😉).


Nasz klasowy fotograf zrobił nam dziką sesję poza salą, ale kurcze... dopiero w piątek będę te zdjęcia miała i już się nie mogę doczekać  😎
Cariotka   płomienna pasja
08 stycznia 2011 12:14
a ja 100dniówkę mam dzisiaj🙂 Sukienkę kupiłam w środę...bo wcześniejsza przestała mi się podobać 😁 Tipsy już zrobione od czwartku. Dziś kupiłam bardzo wygodne buty w Deichmannie z kolekcji Cindy Crawford. Dziewczyny macie rację te buty są boskie...i o dziwo większość butów tej kolekcji jest wygodnych jak adidasy. Jeszcze kupie sobie na później łososiowe szpile z tej kolekcji. Do fryzjera i na makijaż jestem umówiona na 17 z żoną mojego brata, która też mi tipsy robi🙂 a o 18.30 na przyczepianie rzęs....ale i tak najlepiej czuję się w bryczesach 😵
Ja też dzisiaj i właśnie wróciłam od fryzjerki. Na 18 makijaż i można jechać na imprezę. Jutro postaram się wrzucić jakieś zdjęcia bo przed wyjściem mama chce mi zrobić na pamiątkę 😉. Mam nadzieję tylko, że nie będzie stypy na samej studniówce bo z moją szkołą to wszystko możliwe .... 😉.
Cariotka   płomienna pasja
08 stycznia 2011 13:56
Mia jaką masz fryzurkę?
Wpleciony warkocz dobierany idący od przodu z lewej strony do tyłu głowy i tam upięty. Reszta długich włosów puszczona i pokręcona. Baardzo elegancka i jak zwykle w 10 minut wymyślona przez moją ukochaną fryzjerkę. Mam nadzieję, że na zdjęciach będzie dobrze widoczna to wrzucę 😉

edt: dobra nudzi mi się więc porobiłam jakieś fotki 🙂 Z góry przepraszam za jakość i kadry ale z grubsza nie ogarniam robienia sobie zdjęć w lustrze  😁

prawa strona:

lewa strona:

Maddie jesteś z Raciborza  😲 gdzie mieliście studniówkę? w rafako dobrze widzę? kurde budowlanka bedzię ściskać się w dworku
Agaleon moim zdaniem bardzo fajnie , nie musisz sie cala zakrywac jak ciotka klotka jestes mloda masz super figurę , narzuc jakies bolerko /zakiecik na poloneza i luz  😉  NIE dla koków i dłukich sukni
yga   srają muszki, będzie wiosna.
08 stycznia 2011 15:14
Agaleon moim zdaniem bardzo fajnie , nie musisz sie cala zakrywac jak ciotka klotka jestes mloda masz super figurę , narzuc jakies bolerko /zakiecik na poloneza i luz  😉  NIE dla koków i dłukich sukni

:emota200609316:
smarcik- ALE GDZIE TĄ GOLIZNĘ WIDZISZ NA ZDJĘCIU U AGALEON? przecież wyraźnie napisałam w poprzendim poście, że sukienka jest wlasciwa, 'zakrywa pupe i nie ma duzego dekoltu', jak za takie panie sie płaci 15zł żeby je pooglądać to proponuję pójść do pierwszego innego klubu.
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
08 stycznia 2011 15:16
Mia super fryzura!! 😀

moje loooooki:



a to kolczyki 💘 2x cyrkonie + cyrkonia z perełką



jeszcze muszę zrobić make-up i się ubrać i jest cacy 🙂
W rzeczywistości wyglądają lepiej a jeszcze chcę je trochę 'rozwalić' 😉
Strucelka, baardzo ładnie wyglądasz, tak delikatnie. Ja na początku też planowałam rozpuszczone no ale jak już się poddałam w ręce pani fryzjerki .... . O której zaczynacie?
Nie, idę na swoją. A na jakiej podstawie myślałaś, że jestem starsza  😁?
Takie rozmyślania mnie naszły...
W jakiej fryzurze powinien iść na studniówkę długowłosy chłopak?
Ja bym obstawiala, że mógłby je związać. Po prostu.
Ale wiesz... ^^ Może być i postarzający kok, albo ładne loczki czy jakieś ciekawe upięcie 😉
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
08 stycznia 2011 15:41
Chess mój kolega idzie w kucyku, bardzo nisko spiętym 😉

Mia :kwiatek: my o 19 😉

ale schizujemy z kumpelą 🤔wirek: wmawiałam sobie, że będzie luzik, w końcu to nic wielkiego. A tu muszę wystąpić w części artystycznej, pięknie wyglądać i nie paść na widok wszystkich facetów w gajerach 😎
schizaaaaaa 😵
Strucelka, My organizujemy wybór króla i królowej balu, problem tylko w tym, że nie mamy żadnego uroczystego przemówienia, a znając życie ja zostanę wytypowana do wygłoszenia werdyktu :/ My zaczynamy o 20 🙂
Mia świetna fryzura!  😜
Struc ja w loczkach wyglądałabym jak pudelek  😁 Super wyglądasz!

Obu życzę obłędnej zabawy!!!
Moja studniówka 14 stycznia, juz tuż tuż  😉
Laski, ile was ułożenie włosów mniej więcej kosztuje? Myślałam i o lokach i delikatnym ich spięciu z tyłu i o koku... A zdjęcia butów się nie nadają do publikacji, bo lampa za bardzo przekłamuje kolor :/
Mia śliczna fryzura!  🙂
Strucelka świetne loczki!! też bym chciała mieć takie ale boje się, że mi sie szybko rozpadną...
honey - zależy gdzie. ja u mojej fryzjerki, gdzie daję 70 zł za strzyżenie z modelowaniem, za kucyka z "udziwnieniami" dałam 50zł
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się