Nasza-Klasa, photoblogi itp. - "kwiatki" ;)

Bischa, chodziło chyba o to czy fajka wodna jest zdrowsza czy nie, a w tym świadkowie nic nie potwierdzą 🤣
wątek zamknięty
Bischa, chodzi mi o to, że fajka wodna wcale nie jest taka rewelacyjna i w jakimś zagranicznym artykule czytałam, że ma tyle samo substancji rakotwórczych co zwykłe pety. Mogłam zacytować sam fragment, a nie całe zdanie, ale nie pomyślałam nawet o tym, że mogę zostać źle zrozumiana - no bo raczej o tym, czy ściemniasz czy nie co do swojego palenia w zagranicznym artykule czytać nie mogłam.  😉
wątek zamknięty
Bischa   TAFC Polska :)
08 maja 2012 18:07
A to przepraszam 😁 Możesz podlinkować artykuł? Chętnie przeczytam, na pewno nie ma nikotyny (zależy kto co daje jako tytoń :lol🙂. Palę raz na miesiąc, czasem 2 razy w miesiącu, a kasa, którą zaoszczędziłam na paczkach fajek, przeznaczę na leczenie (oby nie) swojej choroby nowotowrowej 😎
wątek zamknięty
cieciorka   kocioł bałkański
08 maja 2012 19:21
fajka zdrowsza? no niekoniecznie 🤣 dużo jednak zależy od tego, co się pali
wątek zamknięty
Łohoho, to było jakoś w zeszłym roku, więc pewnie go teraz nie znajdę, ale myślę, że wystarczy wpisać w google i jakieś publikacje z pewnością wyskoczą.  🙂

Staram się tu raczej nic nie wrzucać, ale tym razem już muszę spytać: dlaczego dziewczyny robią sobie zdjęcia w łazience mając za tło kafelki z rybkami / suszące się na sznurku gacie / otwarty kibel / wstaw dowolne ?  🤔wirek:
KLIK
I podpis: Miłość nigdy nie umiera, a prawda ukrytą jest w kolorze nieba...
wątek zamknięty
Nigna   Warto mieć marzenia...
08 maja 2012 21:49
Altiria: ciekawe ile ma lat bo pomalowana jak 18 latka a wydaje mi sie że nie ma więcej jak 15 ...
wątek zamknięty
Nigna, ona chyba własnie ma 18, bo składałyśmy w tym samym roku podania do liceum.  😉  A tak swoją drogą, to co to znaczy 'pomalowana jak 18-latka'? To co, w wieku 16 czy 17 lat się malujesz jakoś drastycznie inaczej niż mając 18?  🤣
wątek zamknięty
Altiria - bo może tylko tam mają lustro  😁
wątek zamknięty
Nigna   Warto mieć marzenia...
09 maja 2012 07:48
Altiria: To znaczy że , moim zdaniem, 15 latki nie powinny robić sobie tak odważnych makijaży. Toż to jeszcze dzieci a widziałam wiele pomalowanych jak dorosłe baby. To porównanie do 18tki ogólnie odnosi sie do "starszej młodzieży" i dorosłych którzy mogą sobie pozwolić na coś odważniejszego.
wątek zamknięty
uszatkowa   Insta: kingaielif
09 maja 2012 16:46
Z alkocholu i papierosów doszła dyskusja nawet do makijażu. Dziewczyna nie ma bardzo wyzywającego, krzykliwego makijażu więc myślę, że nie ma się co czepiać  🙄.
wątek zamknięty
Altiria dla mnie to żaden kwiatek.
Dla mnie osoba, która ma pomarańczową twarz, a białe ręce i dekolt to dopiero chodzący ewenement. Tym bardziej jak kreski podkreślające oczy są tak grube jak linia biała na drodze. Nie mówiąc już o innych aspektach. Dziewczyna z linka to doprawdy "pikuś".
wątek zamknięty
Hahaha, ja co prawda w ogóle nie jestem za tym, żeby malować się tak, jak ta dziewczyna ze zdjęcia. Najładniejsze jest naturalne piękno, ewentualnie podkreślone tuszem do rzęs, jakiś błyszczyk i korektor, żeby ukryć niedoskonałości cery 😉. Oczywiście nie mówię tutaj o dorosłych kobietach, ale dla mnie nastolatki z oczami na pandę i twarzą-nutellą to lekka przesada, bo co innego robić make-up POTRAFIĄC to robić, a co innego walnąć kilogram podkładu na twarz i myśleć, że ocieka się seksapilem. Ostatnio takową dziewczynę widziałam w autobusie, niestety.
wątek zamknięty
Facella   Dawna re-volto wróć!
09 maja 2012 17:35
ale Altiria nie wstawiła tu tego zdjęcia ze względu na makijaż dziewczyny, nie wiem o co wam chodzi  👀
wątek zamknięty
Facella, czytanie ze zrozumieniem w narodzie leży.  😉
Nigna, dla mnie jej makijaż jest zwyczajny, z tego co mniej więcej widać na tym zdjęciu ma tylko kredkę i tusz.
Między 15, a 18-latką są tylko 3 lata różnicy, jak dziewczyna będzie pomazana na twarzy jak te miłe panie, które pilnują słupków przy drogach, to już wiek nie robi dla mnie różnicy. Normalna kobieta bez względu na to, czy ma 20, 30 czy 40 lat nie zafunduje sobie takiego 'imidżu', bo to domena pań, u których w silikonie znajdziemy więcej szarych komórek niż w mózgu.

Pochwalę się wam moim zdjęciem z fotobloga: KLIK .  😁
wątek zamknięty
lizzy   Bo ja na hubertusie gonię stajnie a nie lisa :)
09 maja 2012 18:16
Altiria mam nadzieję że było to zrobione "dla żartów"  😂
wątek zamknięty
lizzy, mówisz o zdjęciu z serii 'Kto ma najlepszy traktor w mieście'?  😁  Mamy pełno fotek właśnie w takim klimacie wsiowo-plastikowym, aż wstyd to komukolwiek pokazać.
wątek zamknięty
każdy z nas ma jakieś głupie zdjęcia własnie z takich serii, bo nie wierze, że nie
wątek zamknięty
Ja nie mam. Obaliłam Twój światopogląd.  😉
Jednakże sprawa to głębsza, bo rzecz charakteru i pewnych postanowień.

Większość ma takie zdjęcia, ale nie wszyscy.  😉
wątek zamknięty
aa no to sorry, nie wszyscy mają poczucie humoru, wybacz
wątek zamknięty
[quote author=Być. link=topic=1320.msg1397062#msg1397062 date=1336587398]
Jednakże sprawa to głębsza, bo rzecz charakteru i pewnych postanowień.
[/quote]

Mówisz serio?  😲 Masz postanowienie, że nie będziesz się wygłupiać z koleżankami?
wątek zamknięty
Nie chodzi o brak poczucia humoru, proszę tutaj nie wyłapywać niuansów, których nie ma. I proszę nie sugerować czegoś, czego miejsca nie ma.

Nie, nie mam postanowienia, żeby nie wygłupiać się z koleżankami. Zła interpretacja mojej wypowiedzi.
I tak, mam poczucie humoru, jestem uważana za jedną z bardziej szalonych osób.

I gdzie tu logika? Odnosiłam się zupełnie do czegoś innego.  😉
wątek zamknięty
wątek zamknięty
Być., napisałaś, że nie masz takich zdjęć i to kwestia światopoglądu i postanowień, a to zabrzmiało strasznie poważnie.  😉
wątek zamknięty
zgadzam się z Altiria
wątek zamknięty
siodło fajne, tylko kucuś do niego za mały
wątek zamknięty
galopada_   małoPolskie ;)
11 maja 2012 07:23
  😂
wątek zamknięty
To dopiero prawdziwy CHAMPION!  😁
wątek zamknięty
Mam kolesia w stajni, który podostawał parę flots na regionałkach i hubertusach i wiesza po kilka na kantarze, którego używa na co dzień... I tak np. koń idzie na myjkę udekorowany jak na rundę honorową 😀
wątek zamknięty
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
11 maja 2012 10:11
Mam kolesia w stajni, który podostawał parę flots na regionałkach i hubertusach i wiesza po kilka na kantarze, którego używa na co dzień... I tak np. koń idzie na myjkę udekorowany jak na rundę honorową 😀


Dobry koleś! Moje flots wiszą na uchwytach do szafek...
wątek zamknięty
To dopiero prawdziwy CHAMPION!  😁

oj tam oj tam moze to po prostu nowoczesna ochrona przeciwko muchom i innym owadom a Wy się nie znacie 😀
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.