Młode Konie

Piękna kobyłka, podoba mi się.
Mazia   wolność przede wszystkim
08 lutego 2011 08:39
zabeczka17 a jeśli wolno spytać ile ważysz? bo wiesz wydaje mi się, że to czy ważysz 60 czy 70 kg nie ma większego znaczenia dla wystraczająco rozwiniętego konia gorącokrwistego, a dla Ciebie najwspanialsze niezastąpione uczucie, kiedy pierwszy raz dosiądziesz konia, którym tyle czasu się opiekowałaś  😀
zabeczka17 a jeśli wolno spytać ile ważysz? bo wiesz wydaje mi się, że to czy ważysz 60 czy 70 kg nie ma większego znaczenia dla wystraczająco rozwiniętego konia gorącokrwistego, a dla Ciebie najwspanialsze niezastąpione uczucie, kiedy pierwszy raz dosiądziesz konia, którym tyle czasu się opiekowałaś  😀


Dokładnie. Poza tym najważniejsza jest nie sama masa, ale sposób zachowywania się na końskim grzbiecie - po prostu nie wolno odstawiać patologii  wszelakiej  😁


somebody
Masz świetnego Młodziaka, miło na Was popatrzeć  🏇
Gosc10, Luty, ja bym na jego miejscu się sierści nie pozbywała 😉 Btw, powiedz o nim coś więcej 🙂
zabeczka17, Pięknieje dziewczyna.🙂 Zdaj później relację z zajazdki. I też przychylam się do wypowiedzi Armary oraz Mazi. To uczucie dosiadania swojego młodziaka po raz pierwszy w jego i naszym życiu jest niesamowite 🙂
powerhorse, Usilnie proszę o nie ignorowanie mnie 😁 Twój młody to ten z awatara? Pokaż go na jakimś zdjęciu, co? Zapowiada się nieźle!
a kuku ! 🙂 (badyl przeszkodził w kompozycji zdjecia 😁 )
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
08 lutego 2011 10:14
bardzo dziękuję za porady 🙂  :kwiatek:
Wstyd przyznać ale  tak mam 173 cm wzrostu i niestety ważę odrobinę więcej ponad normę...:P A na pierwszy raz chciałabym aby młoda nie czuła mojej ogromnej masy na sobie   😜 tylko kogoś lżejszego.  Najważniejsze ze będe blisko i to jest dla niej istotne.  Traktuje mnie wyżej od siebie i wie ze przy mnie krzywda nigdy jej się nie stanie. A jakiekolwiek nowości nie stanowią zagrozenia. I tutaj mogę powiedziec że wygrałam ;] to mnie uszczęśliwia. Zobaczymy jak sprawy dalej się potoczą ale zrobię wszystko aby młdoa czuła sie komfortowo i była chętna do współpracy.


armara dzieki :kwiatek:
zabeczka jaki ma papier?
To ja się pochwalę moim młodziakiem 🙂 Pierwszy raz widział przeszkody na oczy ale sobie poradził. Możliwości nie były sprawdzane chodziło raczej o zapoznanie się z przeszkodami i dzielnie sobie z tym radził 🙂



zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
09 lutego 2011 11:41
zabeczka jaki ma papier?


masz n/m pochodzenie?
Wielkopolska po trk. Silver, Matka: NN  ;]
2 września stuknęło jej 3 lata ;]

Markiziowa
świetne skoki, gratulacje 🙂
Bardzo dawno nie byłyśmy w lesie. Oto co było dla Rudej najważniejsze.  😂
Ma już 3 lata i 8 miesięcy. Ale zleciało...

Euphorycznie, a gdzie wyście taką soczysta zieleninkę dorwały?  😂
Z iglaków które były przy drodze.  😵 Wszystko przestało istnieć...  😜
Mój młody ostatnio pojawił się w tym wątku jak miał kilka miesięcy, a w maju tego roku kończy już 2 lata  😜

salto
Bardzo ładny odcień kasztana  😜 Ale koniecznie pokaż więcej zdjeć, bo kiepsko go widać 😉

Mój junior za dwa tygodnie kończy  2 lata, czas leci  🤔

[img][[a]]http://i560.photobucket.com/albums/ss42/armara/Zima%202010/arsene7.jpg?t=1297268674[[a]][/img]

[img][[a]]http://i560.photobucket.com/albums/ss42/armara/Zima%202010/razem3.jpg?t=1297268719[[a]][/img]
armara no niestety, nie chciał współpracować z aparatem  😁
No i trochę zdziczały ogierki więc nie ryzykowałam wejścia na pastwisko  😎
Katharina   "Be patient and trust in the process"
09 lutego 2011 17:38
armara przepiękny jest Twój Młodzieniec !  😜  😍 Na prawdę jak dla mnie to on jest wręcz idealny  💘
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
09 lutego 2011 17:43
armara swietny jest ;] piękne umaszczenie 👀
Katharina, zabeczka17
Dziękuję bardzo  :kwiatek:
W przyszłym tygodniu, go mierzę, umieram z ciekawości  😁 Ostatnio wyrósł (z długości, bo na szerokość to wciąż przecinak) z derki 135 cm...
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
09 lutego 2011 17:59
A my dzisiaj popracowałyśmy sobie  nad oddawaniem główki 🙂 kobyła  mimo początkowego rozkojarzenia po chwili bacznie obserwowała o co ją prosze i bezproblemowo wykonywała moje polecenia. Ustępowałyśmy też sobie zadem, nie wpychała się na mnie no i było dużo miętolenia jęzorem.
Dodam że młoda nie dostaje cukierków za wykonana prace a tylko pochwałe w formie  głaskania lub słownie.
Fajnie mi sie z tym moim kobyliskiem pracuje.
Gosc10, Luty, ja bym na jego miejscu się sierści nie pozbywała 😉 Btw, powiedz o nim coś więcej 🙂
zabeczka17, Pięknieje dziewczyna.🙂 Zdaj później relację z zajazdki. I też przychylam się do wypowiedzi Armary oraz Mazi. To uczucie dosiadania swojego młodziaka po raz pierwszy w jego i naszym życiu jest niesamowite 🙂
powerhorse, Usilnie proszę o nie ignorowanie mnie 😁 Twój młody to ten z awatara? Pokaż go na jakimś zdjęciu, co? Zapowiada się nieźle!
No tak Sankaritarina ale we Wloszech luty,to juz poczatek wiosny 😅.A co moge o nim napisac?-jest dosyc dziwna mieszanka - mama arabka,a ojciec apalussa. Chcielismy,zachowujac urode troche "utemperowc" charakter - jest przeznaczony dla osoby niepelnosprawnej i....niewidomej. Ma 19 miesiecy i od malego przyzwyczajany jest do wozka inwalidzkiego i nieskoordynowanych ruchow.A poza tym jest....kochany 😍 (przepraszam,ale nie mam polskich znakow)
armara,  😲 Jaki to już jest facet...! Naprawdę, nieźle zmężniał, a dopiero co to jeszcze było dzieciątko...
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
09 lutego 2011 22:12
quanta nie masz jeszcze może jakiś zdjęc Rudego?  do tej pory jestem pod wrażeniem jego wyglądu  ..... :kwiatek:

edit: literówka
Rośnie jak szalony, chciałabym tylko, żeby wreszcie zaczął się poszerzać, bo ciutkę drobniutki jest wciąż. Ale to xo, więc ma czas. Choć taka jestem ciekawa co z niego wyrośnie, że szok  😡
armara, no tak patrząc po tych zdjęciach, to naprawdę zapowiada się ciacho. Ładna głowa, ładna szyja, łopaciska długie, fajny galop na drugiej fotce, no no, a to dopiero dwulatek.

zabeczka17, nowe zdjęcia to dopiero w kwietniu (jeszcze tylko 2 miesiące), mam nadzieję, że chłopak nie będzie ogolony, bo zamiast pięknej miedzi zaprezentuje 100% marchewkę 😉 Poza tym podobno rude są nieładne  😎
Tak jak się zastanowiłam, to w sumie mogę mieć jeszcze jakieś fotki, których w galerii nie mam, tylko wszystkie są pod siodłem, trochę nudnie.











No i dwa takie małe:





Ten jeździec ma jakieś 172cm, od razu koń nie wygląda jak kucyk 😁
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
09 lutego 2011 22:59
alez on sie prezentuje jeny  😍... schrupac to mało powiedziane 🙂
rude jest piekne i każdy to wie  🙂 a tym bardziej  te na załączonych obrazkach 🙂
delta   Truth begins in lies.
10 lutego 2011 05:58
quantanamera, masz gdzieś zdjęcie rudego bez koreczków? Z ilości koreczków wnioskuję, że grzywę ma gęstą
Quanta
Mam taką nadzieję  :kwiatek:

Twój wygląda super - wyrównały mu się proporcje bo na początku był dość krótki. Teraz to zdecydowanie przystojniak, na tym przedostatnim zdjęciu to całkiem szał  😜
Mazia   wolność przede wszystkim
10 lutego 2011 08:27
zabeczka17 ale Ci kobył przytył, super teraz wygląda, zawsze taki szczypiorek z niej był a teraz paczek w maśle  🤣
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
10 lutego 2011 10:03
dziękujemy .. kobyła i tak jest dość drobnej budowy.  😉Może jeszcze sie rozbuduje 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się