Młode Konie

to my troszke ziomowo 🙂


lewy profil

ząbki

prawy profil

i co sie tak patrzysz
Sankaritarina - spoko, trening odpowiedni i 2 m to on z kłusa weźmie :P ale ustawiaj się w kolejce, bo chętni na niego już są  😁

a Twoje konisko na pierwszym zdjęciu wygląda jakby nie wiedział co się dzieje i po co on tam stoi w ogóle🙂

gacek 🙂 - lewy profil ma niezły :P

wodnik ;d


Katharina   "Be patient and trust in the process"
02 lutego 2011 09:56
Sankaritarina nie nie 🙂 Samochody są ale zupełnie oddzielone 🙂 Wóz postawiony na okres zimowy na główny padok, że tak napisze  "roboczy" gdzie koniom wynosi się na niego siano i sobie skubią, a te 2 białe nieużytkowane chłodnie (również na tym "roboczym"😉 służą do przetrzymywania przeszkód i słomy 🙂

Pastwiska podzielone są na 3 duże części i wyglądają mniej więcej tak:


piękne pastwiska!
Bischa   TAFC Polska :)
02 lutego 2011 11:51
A na pierwszym koń nie uciekł w siną dal? Nie wygląda, żeby za tym przejściem otwartym dalej pastwiska były 😉
grast, To gdzie ta kolejka? 😀iabeł: 😁
taa.... mój to bardzo często ma taką "minę". 😉

Katharina, a takie buty! 🙂 pytałam bez złośliwości, z czystej ciekawości , bo, jak mówiłam, dosyć często widziałam tego typu urbanistyczne elementy krajobrazu na waszych zdjęciach 🙂 Pastwiska faktycznie, robią wrażenie! Super! 🙂
Katharina   "Be patient and trust in the process"
02 lutego 2011 12:24
Tak, często są uwiecznione takie elementy, bo do dwóch innych pastwisk trzeba przejść przez to "robocze", a nie zawsze konie chcą współpracować do zdjęć i jak na złość zostają na tym wyżej wymienionym 🙂

Bischa L nie nie uciekła 🙂 To już koniec ostatniego pastwiska, często chodzę tam z Siwą na lonży, a Młoda, że trzylatka dopiero, traktuje ją jak swoją mamę i bardzo się pilnuje także tam też konie chodzą na wypas ale już pod nadzorem, bo teren nieogrodzony 🙂
Raven   Dragon Heart & Shadow Hunter
02 lutego 2011 20:38
Sankaritarina no nareszcie trochę Młodzieńca 🙂 Jak Wam idzie współpraca?
Katharina super pastwiska!
Katharina   "Be patient and trust in the process"
02 lutego 2011 21:02
Dziewczyny  :kwiatek: też twierdzę, że pastwiska są naprawdę super ! W okresie kiedy jest trawa konie dopiero są wniebowzięte  😁
hehehe pokaże Wam mojego mlodziaka
no kompletnie mnie powalil na kolana hahaha


ps. hahahah wczesniejszy link tez fajny ale chyba nie trafilam w temat  😅
katka młody mnie rozwalił  😁 jest prze świetny  😂
hehehe pokaże Wam mojego mlodziaka
no kompletnie mnie powalil na kolana hahaha


Normalnie ADHD w końskim wydaniu, świetny jest.
hahahaha mlody pozytywnie zakrecony  😂
bo on chciał sie wytarzać a pani mu nie pozwoliła🙂
wiec mi na zlosc zrobil to 6 razy w ciagu minuty 😀 mamy jakas ksiege rekordow? kto sie zmierzy z kasztankiem? hehe
Ale ja juz Ci tyle razy mowilam, ze musisz czasami wypuszczac te konie na dwor, a nie stoja w stanowiskach uwiazane na lancuchach nawet schylic lba nie moga... a pozniej taki efekt, wychodzi i caluje ziemie.

Zart oczywiscie.
katka -  🙇myślałam, że mój jest "miszczem" w tarzaniu się, bo robi to po 3-4 razy na każdą stronę, ale Twoje konisko jest genialne! 🙂
hahaha no kasztanek sie z lancucha wlasnie urwal jak nagrywalam 😉
Katharina, Fakt, jak koń nie chce współpracować z aparatem.... to kiepsko.... coś wiem na ten temat 😁
Btw, jak tam z młodym, kiedy coś zaczynacie? Nie pamiętam, kurczę, ile on ma lat 😡

Raven, Współpraca stanęła w punkcie martwym. Gdy była odwilż to tam trochę pojeździliśmy, później wszystko skuł mróz i miejscami jest bardzo twardo. Ale dostałam pozwolenie na wypróbowanie kawałka innej łączki i czekam teraz na siodło🙂 Może uda mi się w końcu dopasować jakieś miłe dla konia i mnie.

katka, Łoł, niezły jest z tym tarzaniem się 😁 Pewnie doskonale wiedział, że ktoś go filmuje i stwierdził "ha! nie bede biegał!" 😉
btw - ile ma lat?
katka, super!
fajny w ogóle koleś😉
Katharina   "Be patient and trust in the process"
03 lutego 2011 14:56
Sankaritarina Młody w kwietniu 2 lata skończy dopiero  😉 Ma jeszcze czas chłopak  😁 Na razie czekamy na dzień w którym straci swe klejnoty  😀iabeł:
Wszyscy tesknia do lata wiec my pokazemy sie z dzisiaj. Bylo 22,5° ale mlody nadal nie chce sie pozbyc zimowej siersci 😵 😤
Ja sie pochwale swoim 4 latkiem, pierwsze zawody:
somebody no, no prezentowaliście się ładnie 🙂 młody widać że ma zapał do skoków i sprężynkę w zadku  😂 to LL było ? Bo jakieś duże mi się te przeszkody wydają na tym filmiku  🤔wirek:
powerhorse tak LL, ale pelnowymiarowe :]
no to ładnie :>
kiedy go zajeżdżałaś ? 🙂
W Drzonkowie LL zawsze w pełnym wymiarze....  😎
ta hala to taka wąska, czy złudzenie?
marysia 550 hala, nie to nie złudzenie hala jest bardzo waska jak na zawody.
Od pazdziernika chodzi pod siodlem 🙂
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
07 lutego 2011 23:21
A ja się pochwalę tym że mój babsztyl za 3 -4 tyg pierwszy raz ujrzy jeźdzca na swoim grzbiecie 🙂 Czekamy tylko na jakis normalniejszy grunt i pogodę bez wiatru.
Chciałabym przeprowadzić zajeżdżanie jeszcze zanim wylęgną się  muszyska.

Kobyła ma 3 i pół roku 🙂 psychicznie i jest już  bardzo podatna na moją sugestię. Babsztyl miał na sobie kilka razy siodełko, ogłowie w celach zapoznawczych. Reaguje bardzo pozytywnie, jest spokojna. Zanim cokolwiek z nią zrobię wykonam pełen zestaw ćwiczeń z Silversand Horsemanship 1 aby upewnić się o 100% współpracy w danym dniu.
Ten poziom nie jest nam obcy- w zeszłym roku od wiosny do jesieni ćwiczyłyśmy sobie w wolnych chwilach oddawanie łba, ustępowanie zadu itp. ( wykluczone było tylko wsiadanie ).
Teraz nie moge się doczekać kiedy przystąpimy do pierwszych prób. Oczywiście nie ja dostąpię zaszczytu  ,,pierwszego jeźdzca" bo jestem  za ciężka.
W każdym razie wszystko zamierzam przeprowadzić na spokojnie i przy pełnej akceptacji konia. Póki co nie zastosuję ogłowia.. zobaczymy jak dalej rozwinie sie nasza współpraca.
Trzymajcie kciuki
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się